Skocz do zawartości

Nowe bardziej kreatywne pomysly na uzywanie feromonow


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i widze ze te ferum z miesiaca na miesiac zanika inaczej bylo kilka lat temu inaczej jest teraz malo postow .Mianowicie czy macie swoje pomysly na uzywanie feromonow z ktorymi chcielibyscie sie podzielic z innymi i opisac historie tutaj na przyklad o co mi chodzi wysylanie listu do kogos spryskanymi feromonami czy mial jakis efekt nie wiem zostawienie chusteczki w biurze spryskanym np Pheromaxem wracasz do pracy po kilku dniach wolnego a laski z pracy patrza na ciebie i kojarza zapach z toba ,spryskanie moze czegos w sklepie jakie rezultaty ? czegos takiego ma ktos cos do opisania ? Ja pracuje teraz w Health Club i zamierzam zrobic dziwny eksperyment spryskac chusteczke Pheromaxem i polozyc ja w miejscu klimatyzacji w przebieralni damskiej :) po godzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję spryskać jakąś w miarę osobistą rzecz koleżanki, tudzież taką, którą będzie miała czas gdzieś koło nosa. Co to może być według Was? Najlepiej byłoby się dostać do jej mieszkania, jak będzie okazja to tam coś spryskam, ale puki co chcę to zrobić przy najbliższym spotkaniu u znajomych :twisted: Wiem, że mój PHX na nią działa, więc zobaczymy co będzie się działo, kiedy nie będzie się mogła od tego zapachu uwolnić nawet wtedy, kiedy mnie obok niej nie będzie 8) Dam znać oczywiście czy coś zaobserwowałem :D Tylko czy jeśli na sobie mam PHX przykryty perfumą to zapach samego PXH skojarzy ze mną? Nie spryskam też perfumami, bo raczej od razu wpadnie na to, że tak zrobiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności