Skocz do zawartości

co robie nie tak pomocy


Dany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkim mam problem typu... :( ostatnio uzywam wszystkich feromonow....nianowicie btb-pheromax oxitocin - the edge - chikara,ale nie wszystkie naraz mianowicie powiedzzie mi cos mi poszlo nie tak sam nie wiem co robie nie tak u mnie sa duze upaly a mianowicie chodzi mi o to czyzby feromony nie dzialaly ....hmmmm ostatnio zrobilem mix 2ml phx oxy+kropelka the edge i psiknalem sie chikara i przykrylem hugo boss night bootles ...ok wszystko ladnie pieknie :roll: ale gdy wyszedlem z klatki od razu luuuup dostalem po twarzy upalami ktore panuja na zewnatrz okolo 35 c moze citke wiecej doradzzie jak mieszac czy dobrze robie moze czegos nie powinienem uzywac :?: jakiegos innego feromonu poza tym uzywam phx oxitocin juz dluuuugi czas chyba 6 buteleczka 14 ml.Imam pytanie czy fero dobrze z mieszalem pomozcie mi jak je polaczyc bo mi cos nie wyszlo :?::? Pozdrawiam Wszystkich was doswiadczonych feromowiczow jak i pozostalych czytam i wasze uwagi i zpostrzezenia z Uwaga Pozdrowienia i dziekuje z pomoc czekam na wasze uwagi i pomoc :idea::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No właśnie...po co PHX The Edge i Chikara razem?! Każdy z tych fero jest mocny sam w sobie i jak już coś miksować to najwyżej BTB z którymś z wyżej wymienionych. Poza tym nie określiłeś dokładnie jakiej dawki użyłeś więc ciężko coś powiedzieć (no bo chyba nie od razu 2ml PHX na jeden raz?!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) witam Qestx nie nie absolutnie wszystko bardzo w malutkich dawkach nie uzylem 2 ml bo to bardzo za duzo zreszta kiedys ktos najlepiej to ujal najlepiej przedawkuj a pozniej juz bedziesz wiedzial co i jak i ile uzywac takze nie przedawkowalem w szystko praktycznie uzylem phx kropelke a btb jak tylko moglo sie dac najmniej byc moze tez wyszla kropelka ale jak najmniej i uzylem perfum hugo boss bootles night Pozdrawiam Was dziekuje serdecznie za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa...no takie dawki to znowu wydaja mi sie za male ;)

BTB to śmialo 2-4 krople a phx pół psiknięcia, może trochę mniej jak mieszasz, w każdym razie jak nie działa to zwiększaj tylko nie mieszaj wszystkich na raz, co najwyżej dwa jak np wspomniane BTB i PHX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności