Skocz do zawartości

Pierwsze podejście


razel89

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy, co masz na celu osiągnąć ;)

Podryw, czy ogólnie lepsze dogadywanie nie koniecznie z kobietami ;P

Powiedz dokładniej jaki masz cel, a na pewno ktoś Ci tutaj pomoże, albo zawsze można napisać maila do feromony.pl też dobiorą Ci odpowiedni produkt/produkty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie jeśli pale czy coś wtedy to negatywnie wpływa?? I czy tylko same feromony czy perfumem też moge sie popsikać?

 

Wydaje mi się, że palenie w żaden sposób nie wyklucza używania feromonów.

Feromony koniecznie przykryj własnymi perfumami. Zależy jak kto odbiera fero jedni je wyczuwają (zapach potu) inni w ogóle go nie czują. Oczywiśnie dobre perfumki do przykrycia to podstawa, nikt nie chce śmierdzieć potem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie który lepszy NPA czy BTB ?? I mam jeszcze jedno co to znaczy zmieszac z wlasnymi perfumami ??

 

To zależy co chcesz osiągnać. NPA bardzo dobry na podryw (dziewczyny to lubią) ;D

Jeżeli chodzi o BTB to feromon społeczny i na podryw raczej bardzo się nie nada ;)

Zmieszaćz własnymi perfumami to znaczy, że dolewasz fero bezpośrednio do flakonu z perfumami i nie musisz stosowac najpierw fero i puźniej przykrywać perfumami, bo fero się połączy z perfumami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając do wyboru NPA i Chikare wybrałbym NPA. Chikare miałem próbkę, ale efektów zbytnio nie zauważyłem po NPa wręcz przeciwnie a NPA + PHX odlot ;)

zawsze mozesz "napsikać" perfum do atomizera i dolać fero do tego ;) sposobów jest wiele trzeba pokombinować ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to było wspomniane wczesniej, same Chikara to bardziej feromon społeczny by sie lepiej czuć w towarzystwie. Najlepsze są mieszanki, to wiadomo nie od dziś ;) Chikara z NPA to juz co innego, BTB z NPA to też co innego a PHX z NPA to wiadomo co :D. Sam mialem probke Chikary i stwierdzam, że jest dobry do tego, by druga osoba czuła się lepiej w twojej obecności i była bardziej ufna i otwarta. Stwierdzam, że w pojedynke The Edge daje lepsze efekty. Same Chikara do podrywu sie nie nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności