Skocz do zawartości

Piłeś? Śmierdzi alkoholem i potem ;D


Danter005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przytrafiła mi się fajna sytuacja ostatnio ;D

 

Byłem u swojej dziewczyny, nałożyłem na siebie PHX oraz NPA. Wruciłem dość puźno do domu, więc byłem zmęczony i nie miałem siły już nawet wziąć kąpieli i zmyć fero z siebie ;P

 

Rano się budzę, a mamuśka z twarzą na mnie, że piłem bo śmierdziało w pokoju wódką i potem i dostałem potężną zrype, że piłem (mam 20 lat jestem nie pijący, nawet piwa się nie tknąłem nigdy), ale, że nie chciałem zdradzić swojej fero tajemnicy powiedziałem "yy tak piłem" ;D

 

Pytanie jest takie, czy moja dziewczyna też czuje ode mnie alkohol i pot?

 

Wczoraj z nią siedziałem czekając na na stacji pkp czekając na pociąg. Zauważyłem, że sie wtula w moją szyję tam gdzie aplikowałem fero i powiedziała mi, że ślicznie pachnę, a użyłem w tedy zwykłylch perfum playboy new york men a nie żadnych cudów i to mnie zastanowiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha! bardzo ciekawe, w zasadzie po użyciu feromonów alkohol paruje berdzo szybko ze skóry, to tak jak z niektórymi perfumami, przez kilka sekund mogą uderzyć zapachem spirytusu ;)

Naprawdę dziwne że Twoja mama czuła od Ciebie wódkę...ale to też niekoniecznie miał związek z feromonami!

Co do Twojej dziewczyny to wątpię aby wyczuwała fero w jakikolwiek sposób, bardzo mało ludzi jest w stanie cokolwiek wyczuć, myślę że po prostu one na nią działają. Ciekawe, ktoś na forum przeprowadził eksperyment, na jednym nadgarstku dawał chyba PHX, a potem na oba psikał ten sam perfum, potem dawał kilku kobietom do porównania i zawsze mówiły że na tym nadgarstku gdzie było fero perfum pachniał lepiej.

Proponuję sprawdzić na dziewczynie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

questx dzięki za odpowiedź :D

 

teraz pytanie całkiem z innej beczki bo założyłem temat o NPA 7ml ale nikt nie odpowiedział, a widzę, że NPA używałeś.

 

Na Npa jest taki plastikowy dozownik, moim zdaniem bardzo niedokladny. Wiesz może jaką średnicę ma szyjka buteleczki NPA 7ml? Czy jak bym wyciągnął ten plastikowy dozownik, dozowanie nie byłoby dokładniejsze np. jak po odkręceniu atomizera przy phx 14 ml?

 

Co na ten temat sądzisz? Nie wiem czy połapiesz bo chyba trochę zamieszałem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem, ale wydaje się że jak wyjmiesz ten plastik to będziesz aplikował więcej za jednym przechyleniem, spróbuj i zobacz czy będzie to dla Ciebie działać. Ale uważałbym z tym, na początku góra jedno przechylenie!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzykawka to też dobry pomysł...nie bardzo wiem po co igła ;)

ja używałem strzykawek jak mieszałem feromony z perfumami, kupiłem na eBay 10 strzykawek 1ml, bardzo dokładne, naprawdę świetna sprawa jak ktoś ma zamiar bawić się z feromonami na poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności