Skocz do zawartości

Szukam feromonu


mystro

Rekomendowane odpowiedzi

3 lata temu mój brat poznał dziewczynę , kiedy przyszedł z nią pierwszy raz do domu to się w niej zakochałem. Czasem wychodziliśmy we trójkę na spacer , na piwo , dużo rozmawialiśmy , poznałem jej charakter w taki sposób , że mogę uznać , że jest super kobietą. Była z bratem w związku prawie rok i niestety ze sobą zerwali. Nie widziałem się z jego dziewczyną 2 lata , ale przez ten czas dużo ze sobą pisaliśmy na internecie. Nawet kiedyś (chyba rok temu) zapytałem przez smsa czy kiedykolwiek byłaby jakaś szansa , abym to ja był kiedyś z nią , na co ona powiedziała , że nie bardzo , bo nie byłoby to fair w stosunku do mojego brata z którym wcześniej była i gdyby to mnie poznała , a nie mojego brata to możliwe , że moglibyśmy być razem. Nie powinno się patrzyć przy wyborze partnera na to , że wcześniej było się z jego bratem w związku i nie ma się z tego powodu żadnych szans. Wiem , że jeżeli byśmy byli razem ze sobą to prawdopodobnie moja rodzina odwróciłaby się ode mnie , ale ja nic nie mogę poradzić , że bardzo mi się ona podoba i ma fajny charakter i chciałbym spróbować z nią być , a jak nie spróbuje to się nie dowiem jak będzie naprawdę. Przechodząc do rzeczy to chciałem zapytać czy są jakieś feromony , najlepiej takie które nie są drogie , bo nie mam tak dużo pieniędzy i to takie feromony które są sprawdzone , dzięki którym będzie jakaś szansa na to , aby jednak moją osobą przekonać tą dziewczynę do siebie ? Abym dzięki temu feromonowi miał u nie jakieś szansę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma na pewno, jak się dziewczyna uprze to żaden feromon Ci nie pomoże! Ale spróbuj bo w końcu inaczej się nie dowiesz! Umówi się z nią i użyj tego pheromaxu, nic innego Ci nie zostaje jak po prostu spróbować!

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak questx ma 100% racji, nie ma nic na pewno, a feromony to nie są żadne czary ;)

Po postach sądziłem, że jesteś dość doświadczony, no ale posty faktycznie nie muszą o niczym świadczyć ;)

Postaraj się, żeby zgodziła się na spotkanie, najlepiej w jakimś spokojnym niezbyt zatłoczonym miejscu, żebyś mógł na spokojnie porozmawiać.

Schludne ubranie, jakiś miły zapaszek no i Twój pomocnik PHX pod to wszystko, a no i najważniejsze szczera rozmowa i może dojdziecie do porozumienia.

Warto też, abyś poznał mowę ciała kobiet, sporo o tym jest w necie.

Na koniec to mogę życzyć tylko powodzenia, liczymy, że Ci się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności