Skocz do zawartości

Witam Serdecznie Was Obecnych PHEROMAX Oxitocin + BTB Man


Dany

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm od czego by tu zaczac moze od tego ze juz w sobote mam zamiar sie wybrac na disco z kolego oczywiscie kolega bez fero a ja naturalnioe tak i zamierzam uzyc Pheromax Oxitocin bo takie aktualnie posiadam -nigdy nie mialem zwyklych Pheromax - ow.Takze nie wiem jak dzialaja ......no ale do rzeczy ....Zamierzam uzyc Pheromax oxitocin to znaczy psiuknac sie w jedna strone szyi tuz za uchem a nastepnie w druga strone oczywiscie niewielka dawke a moze lepiej wiecej :?: bo na dyskoteke :?::roll: sam nie wiem i po kropelce BTB w jedna i w druga strone i zamierzam przykryc to perfumami tylko ktorymi :?: Posiadam obecnie / CK IN 2 U HIM , TOMMY HILFIGER , HUGO BOSS BOOTLES NIGHT , PACCO RABANNE 1 MILION , ARMANI CODE - I PYTANIE KTORE Z DZIEWCZAT MOZE KOBIET ROBI LEPSZE WRAZENIE PRZYPOMINAM ZE ZAMIERZAM wyjsc na disco i napiszcie mi co najlepiej uzyc i jakie dawki jesli chodzi o fero i o perfumki dziekuje to znaczy w jakich proporcjach.Mam 31 lat i dbam o siebie to znaczy kupuje kosmetyki dla facetow Loreal Man mam cala game od oczyszczania cery po reszte przeznaczylem na to troche pieniazkow i dbam troche o siebie uzywam dezodorantow Garnier 72 h i LoREAL gole sie podpachami za kazdym razem kiedy jestem pod prysznicem pod prysznicem uzywam Cliiff to jest do kapieli pod prysznic raz na 2 tygodnie fryzjer czasem jak trzeba pojde nieco wczesniej ,czyste skarpetki buty i tak dalej dbam o to bo wrazie jak by przyszlo co do czego to dziewczyna nie chce flejtucha.W skrocie zastosowalem sie tak jak na portalu napisali na FEROMONY.PL ....A wiec czekam na odpowiedzi i pomoc bo juz jutro dla mnie wielki dzien hmmm w sumie chcialbym wypasc jak najlepiej aha w razie jak by przyszlo co do czego normalnie podchodzic i zagadywac :?: yy do dziewczyny :?: chodzi o to ze boje sie ze moze cos pojsc nie tak :oops: Prosze o PODPOWIEDZI I O POMOC P.S.UWODZICIELEM TO NIE JESTEM NIE POZNALEM TEJ SZTUKI Dziekuje :) w sobote ide to jest 1 paz.2011 :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

to w jakim celu producent dodal oxy tam jezeli wiekszosc ludzi nazeka i jest drozszy niz zwykly pheromax ja zamuwilem z usa liquid trust 19funtow i czekam w sumie po liquid trust zauwazylem ze laski muwia do mnie darling i takie tam nie wiem czy to jest dobre do podrywu zuzylem jedna butle kilka lat temu i prawda taka ze uspokaja mnie to raz, CHce sie bardzo dowiedziec jak oddzialuje liquid trust na tylko kobiety co sie dzieje w ich umysle ale nie moge znalezc niczego w necie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności