Skocz do zawartości

Witam Was Wszyskich obecnych


Dany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie bo wlasnie niedlugo bede wychodzil z domu chce cos poderwac co proponujecie mi mam BTB Man Pheromax Oxitocin Chikara The Edge ....zamierzam zrobic mieszanke mianowicie Pheromax Oxitocin z odrobinka BTB i podobno tak jak mi dzis producent Pheromax u mowil aby nie przykrywac :?: czy aby na pewno :!::?: tak jak ujal przykrywam naturalna won feromonow i sam juz nie wiem wlasnie sie wykapalem i zamierzam wyjsc okolo 21.30 czekam na podpowiedzi propozycje chodzi mi aby wyrwac jakas dziewczyne idziemy z kumplem do pub-u co proponujecie dziekuje :idea::?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że chce coś poderwać ;D

Czyli wiadomo o co chodzi ;P

Tak mix PHX Oxy i BTB to świetny wybór, jeżeli chcesz osiągnać cel, prościej podryw ;)

Napisali, żeby nie przykrywać perfumami?

Ja zawsze przykrywam, i tak się powinno robić, musisz ładnie pachnieć bo to jest też ważne ;)

Gdzieś czytałem Twoj post i wiem, że masz spory wybór perfum. Na "topie" teraz jest Paco rabanne 1 milion i może nim przykryj fero bo bez przykrycia ja bym się nigdzie z domu nie ruszył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fero bo bez przykrycia ja bym się nigdzie z domu nie ruszył ;)

 

Święta racja :) dobre perfumy podstawa. Jakbym nimi załozmy PHX i NPA nie przykrył to bym się czuł niekomfortowo. Nie wiem jak wy, ale ja sobie testuje perfumy, a mianowicie kupuje próbki (1,5-2 ml) i wlewam troche fero i patrzę jak długo się utrzymują przykrywając zapach i roznosząc swoją kompozycję zapachową. Otóż stwierdzam, że kupując:

1. Wood Disquared2 - fajny zapach, dosyć intensywny ale nie za mocny nadaje się pod NPA, moim zdaniem :P

2. Baldessarini Striclty Private - baza tej perfumy to wanilia z dodatkami, zapach słodki, delikatny i długo zostaje na skórze, pasowałoby pod BTB i NPA oraz pod PHX :)

 

Mam jeszcze kilka próbek, których użyję i podzielę się opinią by inni nie błądzili :P Niedługo są otrzęsiny studenckie w Wawie, więc trzeba będzie powoli bilet rezerwować (bo ma byc jeden na ponad 20 klubów :D ) a więc na takie coś trzeba się przygotować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No próbki dobra sprawa, bo nie ma co w ciemno kupować oryginalne perfumy wydając kilkaset złotych nawet a nie raz zapach jest nie trafiony, nie na Twój gust i co w tedy? hmm a próbka to mały wydatek i można dobrać swój zapach ;)

Ja kupuje produkty firmy FM świetne podróbki według mnie. Aktualnie uzywam zapachu FM 52 bodajże to podróbka hugo bosa szarego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbka będzie podróbką, bo zawsze coś w niej brakuje lub jest nie tak w stosunku do oryginału. Ja jak już bym miał kupować to wolę się zebrać i kupić oryginał. Tak ze 3 lata temu, pracując w jednej firmie używałem (w sensie przechodziłem koło perfumerii i psikałem się testerem :P) takich perfum, które było czuć nawet po 3krotnym praniu koszuli. Pamiętam, że się Diesel nazywały, dokładniejszej nazwy nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności