Skocz do zawartości

Witam danter 005 Pozdrowienia Dla Wszystkich


Dany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie Ciebie Danter 005 oraz Wszystkich ciesze sie ze wszyscy sobie pomagaja bo sadze ze o to chodzi....aby kazdy sie uczyl od kazdego doswiadczonego.....ale,to co sie wydarzylo ostatnio mam na mysli knajpke bardzo fajna i te dyskoteke sam jestem w szoku :D mam na mysli dyskoteke :D od nic chwilunia wystarczyla by ta mnie pocalowala :D i to bez specjalnej gatki i rozmowy obecnie jestem samotnikiem mam 31 lat 2 lata temu nawet nie wiedzialem ze istnieje cos takiego jak feromon i do czego sluzy po tym jak sie rozstala ze mna moja dziewczyna zaczalem szukac jakiegos wyjscia aby znow kogos poznac.i zaczalem szukac az przypadkiem trafilem na feromonki ..powiem szczerze ze jestem przygnebiony ze jestem sam,Powiedzcie mi czy jak bede na SWIETA BOZEGO NARODZENIA poszedl bym od tak do swojej bylej nie wiedzac czy kogos ma.Czy jest jakas szansa aby wywolac u niej ten zar co kiedys rzecz jasna wtedy o fero nic nie wiedzialem :(:?:roll: czy moze odpuscic i poszukac nowej milosci :?::roll: a moze sprobowac :?: Bardzo chetnie poczytam podpowiedzi oraz jak wam zycie uklada sie z feromonkami powiedzmy z Pheromaxem Oxitocin oraz zwyklym czy tam probka pheromax-u kazdego szanuje i rozumiem ze nie kazdego jest stac na feromonki tak drogie no i te BTB Man - bo ja ciagle mieszam PHX Oxy z BTB taka proporcje uzylem na tej dyskotece i przykrylem he he he he perfumkami :D Chikara tak chikara nie tamtymi co mam perfumami tylko chikara i efekt zdumiewajacy a ze nie wzialem numeru ze faktycznie spartolilem :oops: to musze chylic czolo i przyznac racje ...fakt lipa nie wzialem telefonu :?:(:!::oops::? ale pewnie bede mial duzo okazji by znow cos wymyslec moze poznam kogos w koncu chcialbym :oops::?: wywolac cos aby sie kobieta mna w koncu zainteresowala.Dziekuje Slicznie Wam i bede czytal rowniez Wasze SUKCESY JAK I .......PORAZKI......... CZASEM..... ja ZYCZE SUKCESOW WAM na pewno bede bral przyklad i podpowiedzi od kazdego Pozdrawiam.P.S.Smialo moge stwierdzic ze Pheromax Oxitocin + kilka kropelek BTB Man + Chikare dodawszy ODLOT NIESAMOWITY :D PA :wink: DZIEKUJE I POZDRAWIAM WAS :!::D JAK KTOS MA TAKI ZESTAW POLECAM BARDZO GORACO :twisted::D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wyróżnienie to dla mnie zaszczyt.

Ja feromony odkryłem w wieku 20 lat i yle właśnie teraz mam. Również przez przypadek trafiłem na stronę z feromonami, postanowiłem spróbować i nie żałuję ;)

PHX+BTB to niesamowita broń jeżeli chodzi o podryw, Ty miałeś PHX Oxy i jeszcze dorzuciłeś coś od "siebie" chikarę ;) Jeżeli masz z tym miksem takie świetne efekty to się cieszę i warto, abyś testował to połączenie dalej.

Z tymi świętami i Twoim pomysłem to jest ciężka sprawa... Nikt nie może przewidzieć jej reakcji. Warto "poszpiegować" i dowiedzieć się czy kogoś nie ma, w takim wypadku z bukietem kwiatów warto zaryzykować, jeżeli naprawdę bardzo Ci na niej zależy. Jeżeli byliście razem jakiś czas, musiałeś ja poznać w większym lub mniejszym stopniu, ale w jakich okolicznościach się rozstaliście też jest ważne (krzyki, wyzwiska itp. czy może przyjazna atmosfera wytłumaczyliście sobie co i jak). Bo jeżeli to pierwsze to sytuacja jest raczej spalona, ale zawsze lepiej sprubować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało

Ja osobiście trzymam za Ciebie kciuki, bo spoko z Ciebie facet i myślę, że wszyscy na ferum są tego samego zdania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności