Skocz do zawartości

x


Roborafa12

Rekomendowane odpowiedzi

JA STOSUJE PO POL PSIKNIECIA Z BUTELECZKI PHEROMAX OXITOCIN ALE ODKAD MAM ATOMIZER ZAKUPIONY W SERWISIE UZYWAM PO POLTORA PSIKNIECIA TO ZNACZY JEDNO NACISNIECIE Z ATOMIZERA TEGO Z FEROMONY PL I NA PALEC BTB MAN I NASTEPNIE PRZECIERAM PO SZYI CZY TAM ZA UCHEM I TAK JAK MI PRODUCENT DORADZIL NIE STOSOWAC PERFUM BO PRZYKRYWAM FEROMON TO ZNACZY PRODUCENT PHEROMAXU :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie przykrywasz? Pierwszy raz słyszę, ja bym się bał, jak się posmaruję feromonami to czuję jak wali rozkładającym się potem, bałbym się żw inni też mogą to czuć, na pewno bardziej faceci ale nie chciałbym słyszeć głupich komentarzy.

I niby dlaczego nie przykrywanie feromonów miałoby w czymkolwiek pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie Ciebie.No wlasnie sam sie zdziwilem tak mi powiedzial producent Pheromax-u sam bylem zdziwiony :shock::idea::?: tak jak ujal przykrywam naturalna moc feromonu i ich dzialania.Sam bylem w szoku bo w sumie na poczatku jak czytalem na ferum to wszyscy przykrywaja ....no i ja tak robilem ale odkad nie przykrywam Pheromax-u perfumami mam lepsze rezultaty no czasem jako perfum uzyje chikare :P ale z rzdka i sam nie wiem co o tym myslec :roll::wink: Pozdrawiam Ciebie Qestx :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to z innej beczki, używasz wogóle jakiegoś zapachu? Bo może miałoby sens nałożyć feromony a perfum psiknąć obok? skroko mówisz że efekty lepsze (chociaż trudno mi sobie wyobrazić że może być jeszcze lepiej ;)) to ja chyba zaryzykuję i zobaczę co się stanie, a co mi tam, zawsze można się iść umyć ;) nigdy jeszcze nie próbowałem nie przykrywać fero więc może to jest jakiś sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, w sumie bardzo mnie ciekawi inna rzecz. Mianowicie swojego czasu kupowałem feromony z tej strony http://www.attractant.co.uk/

Oni sprzedają androstenon rozcieńczony dość mocno w czymś (sorry nie pamiętam a teraz nie będę szukał bo nie o to mi chodzi) bo jak mówią ten związek jest bardzo niestabilny i mieszanie go z perfumami bardzo szybko go rozkłada, tak samo jak psikanie tego na SKÓRĘ nie jest dobre gdyż bakterie szybko androstenon rozkładają. Jak ktoś ma ochotę to niech sobie poczyta. Zamiast tego producent pisze żeby dać ich produkt na ubrania a na skórę dać perfum i wtedy one będą najlepiej współgrać.

Piszę o tym bo zaciekawiło mnie to że producent Pheromaxu powiedział Ci żeby go nie przykrywać, czyli coś tak jakby się potwierdzało, a to przykrywanie perfumami to mogło być wymyślone przez "specjalistów" którym ciągle coś śmierdziało więc podali dalej i tak się rozeszło.

Nie wiem....dałeś mi dobry temat do przemyśleń, dzisiaj zrobię mały eksperyment ale nie wiem jeszcze czy PHX czy NPA, i napiszę później czy widzę jakieś inne efekty.

A tak swoją drogą fero przykryte perfumami też dobrze działają :)

 

P.S. Zapomniałbym! Ten Attractant był kompletnie bezzapachowy więc nie było problemem stosowanie się do ich porag, natomiast PHX, BTB czy NPA niestety ale mają intensywny zapach, stąd moje wcześniejsze obawy co do nie przykrywania ich niczym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mysle ze tak na ferum sie juz utarlo i tak wszyscy powtarzaja te regule ze trzeba przykryc fero perfumami ale ja sobie tego z palca nie wyssalem.Bylem a wlasciwie znam producenta Pheromaxu bo jezdze bo kupuje u niego buteleczke Pheromax Oxitocin bo mam u niego lepsze rabaty taniej niz bym kupil na portalu feromony pl zwykla wersje za 269 zlotych a ja mam wersje lepsza bo z oxitocina i tak z nim sobie rozmawialem ze wszyscy u nas na forum /ferum/pisza zeby przykrywac feromony czyms a on do mnie a powiedz mi dlaczego przecierz to chodzi o poprawe komunikacji i o uwodzenie moze kogos powiedzmy dziewczyn.Tak jak ujal zeby feromon nakladac nie duzo po jednej stronie szyi i na nadgarstki.Poza tym wiem ze wprowadzi tez czekolady jak i napoje do picia soki 1 litrowe tylko musi zlozyc propozycje na portalu wiadomo jakim :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekolady bez dodatku cukru ale to nie znaczy ze sa gorzkie a te soki to beda z granata /owoc/po ktorym to znaczy on ujal aby to pic we dwoje poniewaz robi sie blogo i tak jak ja go zrozumialem mozna na cieplo jak i na zimno wypic ale mi sie wydaje ze to cos bedzie w rodzaju wina grzanego tylko nie wino ze to powoduje mila atmosfere nie wiem jak to moge ujac soki beda 2 smakach ja obecnie posiadam z granata.Cos wtym jest produkt moge zdradzic ze produkowany jest w AZERBEJDZANIE bo jest napisane na kartoniku 1 ltr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, no ale poczekajmy to zobaczymy ;)

Ja dzisiaj po pierwszym dniu fero bez przykrycia, tzn dałem po kropli BTB za uszy i kroplę NPA na środek szyi a perfumy dałem na boki szyi tak żeby nie przykrywały fero (sorry ale jakoś nie wyobrażam sobie nie użyć żadnego zapachu jak idę do pracy) i powiem że na razie wielkiej różnicy nie widzę poza tym że od czasu do czasu zawiało mi zapachem feromonów po nosie, chociaż wszyscy byli mili i ja dzisiaj też miałem dziwnego powera ale to nie pierwszy raz mi się zdarza i wcale nie musi być spowodowane feromonami ;) Nikt inny nie zwrócił uwagi na jakiś nieprzyjemny zapach, chociaż tutaj też trudno powiedzieć czy nikt go nie wyczuwał czy po prostu z grzeczności nikt mi nic nie powiedział!

No ale to był pierwszy dzień więc niczego nie będę oceniał, zobaczymy jak się sprawa będzie rozwijać!

A swoją drogą to założę chyba nowy temat żeby było jasne o czym rozmawiamy bo jest dość ciekawy i może więcej użytkowników będzie chciało się wypowiedzieć na temat przykrywania fero!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności