Skocz do zawartości

Pheromax + xyz???


anduriu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym zamowic feromonki pheromax tylko zastanawiam sie czy z oxytocinem czy bez ; / posiadalem juz 2 probki z tym ze po jednej widzialem tylko efekty wiadomo byly zamawiane z allegro wiec coz sie dziwic.Chialbym rowniez dokupic do pheromaxu jeszcze cos ; / i prosze o rade. Feromony w moim przypadku sa uzywane do klubu(na podryw). I w jakich ilosciach stosowac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHX z Oxy na pewno będzie lepszy niż bez, jeżeli tylko masz kase zainwestuj w Oxy.

 

Mieszanka Phx+NPA to bomba taką właśnie stosuję, u mnie dawkowanie to 0.5/0.5 kropli phx/npa

 

No jeżeli nie testowałeś Phx+BTB to takich głupot nie pisz, że szit ;)

 

Ja nie testowałem, ale słyszałem o tym miksie same pochlebne komentarze.

 

Za jakiś tydzień będę miał BTB to po testuje i porównam czy lepiej spisuje sie z phx-em BTB czy NPA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja uważam że BTB z Pheromaxem, świetnie się nadaje jako podkładka, popatrz tylko na skład, BTB ma 6 feromonów z tym że właśnie przez to że jest ich aż tyle i co za tym idzie każdy w mniejszym stężeniu to jest to feromon socjalny, ale wzmocniony dużą ilością trzech feromonów z PHX wymiata, pamiętaj że te same feromony są również w BTB tylko w innych proporcjach, więc jak je mieszasz to po prostu zmieniasz proporcje tego co jest na Twoim ciele, ale w tym przypadku będą to proporcje które będą z Ciebie robić samca alfa ale takiego któremu warto też zaufać, czyli BOMBA!

NPA wiemy że ma androstenon i jakieś dwa inne fero, natomiast spójrz na PHX, też ma dużo androstenonu, który jak wiadomo łatwo przedawkować, więc łącząc akurat te dwa feromony bardzo łatwo przedawkować, a z BTB nie powinieneś mieć tego problemu.

Moja rada PHX+BTB, albo NPA+BTB no chyba że jesteś już bardzo doświadczony (a widać że chyba dopiero zaczynasz przygodę z fero) to możesz zaryzykować to NPA+PHX

Idealnie byłoby jakby Cię było stać na zestaw MAX i wtedy mógłbyś sprawdzić co najlepiej dla Ciebie działa, bo może się okazać że jedno z nich nie będzie dla Ciebie dobre, plus testuj produkty z osobna tak żebyś mógł zobaczyć co każdy z nich robi, szybko się zorientujesz że każdy z nich działa troszkę inaczej, a działanie jest uzależnione też od chemii Twojego organizmu, czyli tego co on sam wytwarza. To trochę jak z perfumami, na każdym pachną inaczej ;)

Trochę tu namieszałem, ale moja rada spróbuj BTB i PHX Oxy, będą najlepsze na początek!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEZ TAK SADZE MYSLE ZE CHLOPAKI MAJA RACJE A DLACZEGO PONIEWAZ SAM STOSUJE PHEROMAX OXITOCIN Z BTB TAKZE na pewno NIE WPROWADZAJA CIE W BLAD JESTESMY PRZEKONANI ZE JESTES NA DOBREJ DRODZE JEZELI O MIESZANIE FERO POZDROWIENIA :wink: A TAK SWOJA DROGA OSTATNIO BYLEM W SOBOTE NA IMPREZIE /DYSKOTEKA /NIC NIE ZAUWAZYLEM PEWNIE SPOWODOWANE DUZYM TLOKIEM LUDZI TAKZE NIC NIE ZAOBSERWOWALEM ALE W TYM POD KONIEC TYGODNIA ZNOWU RUSZE PEWNIE DO JAKIEJS KNAJPKI NATURALNIE TAM GDZIE JEST DUZO PLCI PRZECIWNEJ JAK I DOBREJ MUZYKI POZDROWIENIA DLA QESTX I DANTERA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

; )) Dzieki wszystkim za tak liczne wypowiedzi.Chyba jednak na poczatek skusze sie na ten mix btb+pheromax. Zastanwiam sie czy dolac fero do perfum czy tez poprostu nakladac czyste fero na szyje. Jaka jest mniej wiecej odpowiednia dawka przy stosowaniu btb i pheromaxa chodzi mi glownie o stosowanie do klubow wiec pewnie trzeba troszke zwiekszyc dawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imprezę to myślę że spokojnie dwie krople BTB za uszy i pół psika pheromaxu na nadgarstek, rozetrzyj na drugi i to na szyję, zobaczysz jak to będzie działać. Co do mieszania z perfumami to na początek bym nie polecał dopóki nie będziesz wiedział na jaka dawkę możesz sobie pozwolić. Feromony możesz przykryć perfumam albo patrz temat obok, ja ostatnio stosuję perfumy nie bezpośrednio na Fero ale obok I wydaje się że to działa lepiej. Musisz popróbować i sam zobaczysz ;) życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

 

najpierw dobierz odpowiednią dawkę dla siebie, potem dopiero pokombinuj z mieszaniem z perfumami.

 

Na razie proponuje nakładać fero na ciało i przykrywać perfumami lub nakładać perfumy obok fero ;)

 

Ja zacząłbym od 1 kropli BTB, może uda Ci się jeszcze gdzieś wcześniej zrobić testa przed imprezą?

 

Noo chyba jeżeli się szykuje gruba impreza, duży tłok i sporo dymu tytoniowego, kropla faktycznie mogłaby być mało ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u Ciebie na wsi tesfer ;D

 

Są cywilizowani ludzi, którzy organizują imprezy we własnych lokalach i nie ma ograniczeń co do palenia, noo sorka chyba, że miałaby im się stodoła zapalić to się wyklucza, bo chyba o to Ci chodzi? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieniegdzie da się palić, zależy od właściciela lokalu!

A tak wogóle to nie tylko o dym się rozchodzi ale przede wszystkim o to że jest dużo ludzi i ich indywidualne zapachy się mieszają, trudniej wybić się z tłumu, myślę że spokojnie możesz dać 2 krople BTB jeśli nie przegniesz z PHX, BTB naprawdę dużo trudniej przedawkować, kiedyś mi się ciurkiem wylało na rękę przypadkiem i pomyślałem co mi tam, wtarłem w szyję i też było dobrze, ale wtedy już nic innego nie dokładałem ;) ale Danter005 ma rację, jak masz możliwość to sprawdź przed imprezą!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do BTB to faktycznie gdyby był mały wypadek i poleciało ciurkiem to pewnie nic strasznego by się nie stało, bo dawkowanie to od 1-6 kropel, no ale najlepiej to dobrać tą idealną dawkę i tego się trzymać ;) Jeżeli chodzi o Phx czy NPA to raczej już jakby się za dużo rozlało mógłby być problem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie, NPA z tej trójki chyba najbardziej niebezpieczne, ale świetny feromon! Niedawno zamówiłem nową butelkę i BTB też żeby mieć w zapasie, PHX zostało mi niewiele, ale jakoś sobie bez niego radzę, PHX najlepszy na imprezy lub jakiekolwiek okazje gdzie liczy się szybki efekt, ale NPA z BTB wymiata jeśli chcesz żeby ludzie bardziej Cię respektowali i szanowali, do takiego mężczyzny kobiety ustawiają się w rządku, ale to jest mix który wydaje się mieć najlepsze efekty w dłuższej perspektywie niż jedna noc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności