Skocz do zawartości

Pytanie początkującej - NPA czy PHX


Lumena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

przeczytałam chyba już całe forum i nadal nie potrafię podjąć decyzji.

 

Jeżeli zdenerwuje kogoś moje pytanie, które jest pewnie podobne do większości tutaj, z góry przepraszam.

 

Po krótce opiszę moją sytuację.

 

Zaczęłam niedawno testować BTB for Women. Chodzi mi głównie w tym przypadku o cele socjalne i pomoc w biznesie (np. zwiększenie sprzadaży). W zasadzie niedawno to za dużo powiedziane. Uzyłam go zaledwie cztery razy, więc o efektach napiszę, jak już z tymi feromonami się uporam :)

 

Natomiast teraz chodzi mi o inną kwestię. Zależy mi na pewnym mężczyźnie. Znamy się długo, ale raczej na stopie z powiedzmy sporym dystansem. Widzimy się średnio raz na dwa tygodnie, więc zdaję sobie sprawę, że testowanie może zająć mi pół życia ;)

 

Jestem raczej osobą nieśmiałą, a przy nim chyba nawet bardzo nieśmiałą.

 

Nie zależy mi na tym, aby rzucił się na mnie z wyznaniem miłości, a żebym i ja była śmielsza i on odczuł powiedzmy coś, może aby był skłonny do jakiegoś małego flirtu, żeby odczuł jakiś podtekst powiedzmy odrobinę zmysłowy, czy seksualny.

 

I tu moje pytanie, które feromony dla kobiety będą lepsze: NPA czy PHX? Wiem, że na każdą osobę uzywającą ich feromony działają inaczej i na każdą osobę wyczuwającą feromony też działają inaczej. Niemniej jednak, jeżeli mielibyście doradzić, byłoby to NPA czy PHX? Czy może jeszcze coś innego?

 

Jako osoba niedoświadczona, będę testowała go pojedynczo. Chyba, że uważacie, że dobrym pomysłem będzie od razu połęczenie go z BTB?

 

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi :)

 

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mężczyzną, więc dla nas są inne proporcje feromonów.

 

Ale używam BTB+PHX i to działa.

 

Jeśli już masz BTB możesz się pokusić o testy z PHX.

 

Na mnie samo, damskie PHX nie działało, ale wąchałem z buteleczki, a nie na kobiecie.

 

Co do NPA nie wiem. Za to wiem, że silnie erotycznie działają na mnie perfumy Hugo Boss Femme.

http://perfumy24.pl/galerie/b/boss-femme-hugo-boss-wod_286.jpg

 

Nie wiem czemu, bo nie mają jakiegoś nie wiadomo jakiego zapachu. Moja kobieta czasem ich używa w połączeniu z Relationship Magic.

 

Co do NPA nie wiem. Dostała próbkę The Edge (zapachowa wersja NPA). Jak kiedyś użyje, to napiszę jak na mnie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności