Skocz do zawartości

The Edge, a NPA - jaki jest faktyczny związek obu?


detal

Rekomendowane odpowiedzi

po raz kolejny zakupiłem zestaw 'pewność siebie" czyli BTB i NPA - dobra mikstura. Jak za każdym razem dostałem chusteczkę The Edge. I tutaj pojawia się moje pytanie, na które nie mogę odnaleźć odpowiedzi... Po przetarciu twarzy, szyi itp chustkę The Edge czuję, sie maksymalnie wykręcony, zdarza się że koleżanki ze studiów same prowokują aby dać mi głupiego buziaka w policzek - jest super. Z tego co wszyscy piszą, The Edge to perfumowana wersja NPA więc dlaczego aż tak ostro nie reagują kiedy posmaruję się NPA? Jaka ilość (kropel) czystego NPA może być w chusteczce The Edge? NPA daje efekty, nie nakładam całych kropel, a jedynie przecieram dozownikiem o szyje... Chyba będę musiał spróbować przedawkować NPA, żeby później wiedzieć ile mogę zejść w dół... Co o tym sądzicie i gdzie może leżeć złoty środek? Po chustce The Edge mam czerwone uszy, wiem ze jestem bliski przedawkowania, ale ludzie na mnie reagują nieziemsko... Po NPA nic nie jest aż tak gwałtowne i spontaniczne. Jaki jest faktyczny związek NPA z The Edge? Może ktoś z Feromony.pl odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to samo, tylko że jedno zapachowe drugie nie.

Co do dawkowania npa to wydaje mi się, że samo przetarcie dozownikiem to za mało. Zastosuj kroplę może 2 i dopiero powinienes zobaczyć rezultaty. Postaraj się dawkować npa w taki sposób, żebyś czuł się podobnie jak po aplikacji edge w tedy załapiesz tą dawkę, która może być odpowiednia dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze to to samo... chyba dopiero docieram do tego odlotu jak po the edge. 4 krople plus przetarcie obfite po nosie - ja czuje sie niezle, kwestia otoczenia :) korzystam z dwóch - dwóch i pół kropel NPA tylko wtedy gdy łącze z BTB... szkoda ze potrzebuje tak duzej dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

mam taki sam efekt po saszetce EDGE co kolega.... po przetarciu jest świetnie sam czuje sie wyśmienicie zapach jest uzalezniajacy :) poza tym w pracy tez sie podoba nie wiem czy to sprawa samego zapachu, ale po saszetce jest rewelacyjnie (starcza na 2 dni) . Po zakupie NPA i zmieszaniu jak zaleca producent efekty nie sa takie same niestety ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności