Skocz do zawartości

Moje doswiadczenia z feromonami (PHX, NPA, CHIKARA, PHX OXY)


klimek

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak. Kilka miesięcy temu moje serce zostało brutalnie złamane przy użyciu fero. Pomyślałem, że muszę się odegrać i kupiłem NPA+Próbki PHEROMAX. No więc na początku próbowałem dosyć odważne ilości (2 patyczki i kropla npa) i to od razu mixy i od razu widziałem wyniki :). Działało na siostre (z humoru jędzy, zamienila sie na totalna podjarke), sprzedawczynie w sklepie (chichot ciagly i upuszczenie pieniedzy), na ojca (wszyscy stali sie bardziej pryjazni i mniej sklonni do klotni - wlacznie ze mna). Ogolnie bylo super. Gdy mialem pojechac gdzies w dluga podroz busem dowalilem 3 krople npa i sie zaczelo... mimo ze wiedzialem o przedawkowaniu, to widac musialem przecierpiec to na wlasnej skorze. (w busie zimno, a ja spocony od stop do glow, krople potu na czole, obok pasazerowie nie moga usiedziec w miejscu:D) Cale szczescie obczailem szybko sposob i udalo mi sie to z siebie zetrzec. Na stacji benzynowej sie umylem i zaaplikowalem minimalna dawke phx (koncem patyczka z niedawno otwartej probki). To byl strzal w dziesiatke, tylko niestety przesiadlem sie od dziewczyny (ktora wystraszylem fero) do kierowcy i to on nie mogl przestac gadac do mnie :P. Ptem mialem jeszcze sporo sytuacji z przedawkowaniem, gdyz nie rozumialem dokladnie co dokladnie powoduje przedawkowanie. Najbardziej mi szkoda kolezanki ktora raz siedziala kolo mnie w busie (a ja bylem ze zbyt duza iloscia npa). Ogolnie tylko czesc relacji udalo sie poprawic (niektorzy juz mieli twardo wyrobione zdanie o mnie), ale i tak bylo super. Kolezanka o ktora zawsze po kolezensku dbalem (likwidowalem przeciagi, gdyz miala z tego powodu problemy zdrowotne, pytania o samopoczucie, etc - to wszystko jeszcze przed zakupem fero), do ktorej sie przysiadlem i podrywalem tylko 1 dzien, zwariowala na moim punkcie.. Po prostu masakra, przynosila mi obiad z domu (miala chlopaka), ciagle jakies prezenty - cukierki, owoce, gumy, kanapki. Bylo to naprawde przyjemne. W tamtym czasie mialem juz Chikare i robilem z trojki niekontrolowane miksy. Po pewnym czasie zauwazylem, ze laczenie chikary z phx poprawia ludziom humor, ale powoduje tez latwa irytacje (i doszlo do kilku niepotrzebnych klotni) - przynajmniej w polaczeniu z fero ktore produkuje moje cialo. Kolejna sprawa to to, ze zdecydowanie zmniejszyla mi sie maksymalna dawka fero. (nabralem duuuuzo pewnosci siebie, wiec pewnie wzrozla mi emisja feromonu na dominacje) Od czasu, kiedy moje serce zostalo zlamane przy uzyciu fero (nie moglem spac kilka nocy po kazdym spotkaniu z ta osoba, calutki zalewalem sie potem.. ualeznienie jak od jakiejs hery; nic prawie nie jadlem, schudlem 6kg w tydzien) zaczalem zupelnie swiadomie wyczuwac dzialanie fero i podniecenie innych osob przekazywane za ich posrednictwem; po pewnym czasie nabralem wprawy i wiem tez jak wyglada ich przedawkowanie, objawiajace sie bolem glowy na czole lekko po prawej stronie. Takze poznalem jak pachna feromony (bardzo charakterystyczny zapach. gdy skonczy wam sie probka phx, wyplukajcie ja i powachajcie - dla mnie jest to zapach jakby pieczenia pieczywa, bardzo charakterystyczny; dopiero sobie teraz przypominam w ktorych domach go czulem:). Mialem tez bardzo dziwna sytuacje, ze mialem okazje przezyc ogromne podniecenie seksualne bedac w 1 pomieszczeniu z niekoniecznie ladna wg moich standardow dziewczyna. W pokoju bylo wiele osob, ale po jej reakcjach widzialem ze przezywalismy to tylko my dwoje. Gdy usiadla kolo mnie to mialem puls ze 180 i ledwo sie opanowywalem zeby nie lapac krotkich oddechow kilka razy na sekunde, tak bylem niewyobrazalnie podniecony). Potem przez 2 tyogdnie moglem zupelnie swiadomie odczuwac emocje innych (kobiet mocniej, mezczyzn slabiej) - normalnie percepcja ta jest zachowana dla podswiadomosci. Nie wiem czy bylo to tego powodem, nie mam pojecia skad to sie wzielo. Te podniecenie to byl chyba po prostu spory szok dla mojego organizmu i hormonow. Ogolnie to bylo ciekawe bo - po pozegnaniu kolegi z jego dziewczyna, gdy razem jechalismy busem, czulem dokladnie to co on (pewnie myslal wtedy o niej) czyli uczucie milosci w czystej postaci (tylko nie tak intensywnej), przez 30 min czy cala droge, zalezalo od dnia. Kolezanka w pracy przezywala problemy z chlopakiem, przechodzac kolo miejsca w ktorym pracuje udzielal mi sie jej obecny stan i moglem ja zaskakiwac wiedzac w jakim stanie jest (szczera dziewczyna, mozna bylo z nia pogadac szczerze o takich sprawach). Bylo to tez nieco wzodem na du**e, bo ciezko bylo oddzielic swoje emocje od emocji innych. Teraz niestety (a moze i "Stety", bo troche slabo bylo lapac "doły" od innych) zostalo mi tylko wykrywanie feromonow i silnego podniecenia. Ostatnio tez zakupilem PHX OXY i ogolnie podoba mi sie ten produkt. Gdy mam go na sobie rano, albo po poludniu jak juz jestem spalony, mam takie uczucie jakbym byl zakochany i w kolko mi 1 dziewczyna chodzi po glowie. Gdy nie mam na sobie PHX OXY nie ma tego uczucia. Dziwna sprawa, moze to znaczy ze bym mogl sie w niej zakochac? Nie wiem, ale na pewno sprobuje. Traktuje ja phx oxy dopiero od paru dni, wczesniej traktowalem ja innymi trzema. Niestety dopiero dzis zauwazylem ze ona rowniez (tak jak i ja) jest nadwrazliwa na fero i przy pewnym ich poziomie w ogole nie moze wydobyc z siebie slowa, gdy inni sie dobrze bawia. Zobaczymy jak bedzie dalej.

 

A wiec wnioski i porady jakie mam dla was:

 

1. Kupcie kilka atomizerow i w nich umieszczajcie fero+perfumy (mocno rozrobione, tak zeby mozna bylo poprobowac wlasciwa dawke i stosowac je stopniowo) ja rozrobilem phx w stosunku 6 psikniec (5*0,125=0,626ml) npa 2 krople (2x0,1=0,2ml) i 4ml perfum w atomizerze 5ml (5ml = 65 psikniec) i bylo to zdecydowanie za slabo rozrobione jak dla mnie. 1 psikniecie to przedawkowanie nawet wieczorem.

 

2. Rano duzo latwiej jest przedawkowac feromony agresywne (npa, phx) wiec polecam stosowac duzo mniejsze dawki (po to atomizery), potem ewentualnie dolozyc. Nie wiem jakie jest racjonalne uzasadnienie tego faktu, ale z doswiadczenia wiem, ze tak po prostu jest. Dodatkowe znaczenie moze miec fakt, ze inni ludzie uzywaja fero - zakladaja je rano, a potem mja ich na sobie coraz mniej, co otwiera Tobie nowe mozliwosci ;)

 

3. Uwazajcie na ilosc gdy czeka was podroz autem. To bardzo mala przestrzen, z zamknietym obiegiem (zima). Bardzo latwo przedawkowac.

 

4. gdy nosisz fero przy sobie, ono tez ulatnia sie z opakowan, atomizerow, wiec pamietaj zeby je czasem umyc z mydlem.

 

5. gdy nosisz fero w odieży ona natychmiat przesiaka ich zapachem - mimo ze zapach fero jest dla mnie bardzo malo intensywny (nie wykrywam go na skorze, ani wachajac buteleczke), jak dostane kurtke w ktorej byly noszone fero to natychmiast to czuje. Dzieki temu wiem ktore osoby w pracy uzywaja fero. Pamietajcie! Czesto pierzcie odzież i nie wkladajcie fero do ubran, ktore pierze sie rzadko!

 

6. dokladnie sie myjcie. prysznic>wanna. Pod prysznicem jestes w stanie umyc kazdy centymetr swojego ciala. Jesli jestes niechlujem jak ja czesto pierz i zmieniaj reczniki (co kilka dni, niedokladnie zmyte fero podczas wycierania osadzaja sie na reczniku i przy nastepnych wycieraniach rozprowadzasz je na sobie, co utrudnia kontrolowanie ilosci fero).

 

7. Myjcie sie przed snem! Zmywajcie fero mozliwie dokladnie. naprawde lepiej w nocy nie czuc fero, bo bezsensownie rosnie rolerancja i spada oddzialywanie na nas)

 

8. Feromony to takze wladza nad ludzmi. Nie naduzywaj jej, bo ludzie (zwlaszcza przy fero agresywnych a nie socjalnych) beda mili dla ciebie, a beda cie obsrywac za plecami - przez strach jaki wywoluja u nich Twoje fero, mniej chetnie mowia Ci prawde w oczy. Do tego gdy sie wkurzacie, wywoluje to silne uczucie strachu u innych ludzi (w koncu fero to "przekazniki podniecenia" - w momencie wscieklosci wysylaci eludziom swoja zlosc, straszac ich). Moga wziac was za charakter despotyczny, bo emocje osoby z fero maja duzo wiekszy wplyw na towazystwo niz bez fero.

 

9. Pamietajcie ze kluczowa wage ma na dzialanie feromonow wasze nastawienie. Jesli umiecie swintuszyc w myslach z kobieta z ktora rozmawiacie i w ten sposob sie podniecic ROBCIE to. Ten wasz stan zostanie podwiadomie przekazany do kobiety, zacznie jeszcze bardziej chichotac i byc oczarowana.

 

10. Kazdy feromon dziala u kazdej osoby nieco inaczej, przez mix sztucznych fero+fero wytwarzanych przez organizm. Probuj, nie zalamuj sie, ale uwazaj na przedawkowanie - sprawdz jak ono wyglada na starcie i zapamietaj objawy. W razie czego zmywaj - jak nie masz takich mozliwosci mozesz sprobowac wetrzec w odzież, ale w miejsca ktore spowrotem nie rozsmaruja ich na ciele. Jak juz sie uleza, leza dosyc mocno, wiec trzba mocno potrzec

 

11. Miejsce aplikacji ma znaczenie na ilosc emitowanych fero. Duzo mocniej fero dzialaja na policzkach, niz np. na uszach gżdylu, czy nadgarstkach.

 

12. uwaga na probke pheromax. im dluzej jej uzywac tym wieceksze jest stezenie fero (alkohol wyparowywuje) i ilosc fero na patyczku. Lepiej od razu rozrobic z perfumami, a patyczka uzyc max kilka razy dla testu.

 

13. phx oxy lagodzi skutki przedawkowania. U wielu osob przedawkowanie phx oxy, nadal wywoluje pozytywne reakcje, tylko czyni ich nieco zmeczonymi i "przymulonymi". Ogolnie na facetow od razu dziala, kolega mi sie pozwierzal z glupich rzeczy i zamiarow jakie mial. Na kobiety jak to na kobiety.. jesli dziala nie daja po sobie poznac poki co, ale to tylko kilka dni)

 

14. W miejscach czulych (takich jak policzki czy czolo) feromony moga piec. unikaj nakladania fero na czule miejsca.

 

15. czeste zmywanie fero i manipulowanie przy nich powoduje zmeczenie skory - moze zaczac sie luszczyc. zmien miejsce aplikacji, albo wyluzuj. Fero w bardzo minimalnej dawce tez dzialaja fajnie, a bez agresywnego podniecienia. Duzo lepiej za malo niz za duzo.

 

16. jesli nie masz dziewczyny - "wal k*nia". Dluga abstynencja moze Ci nieco namieszac w dawce (cialo produkuje wiecej wlasnych fero) - miej kontrole nad tym co emitujesz. Do tego czlowiek staje sie wtedy duzo bardziej nerwowy ;)

 

17. Pamietaj ze fero to tylko dodatek! Ale dzieki temu dodatkowi mozesz nabrac pewnosci siebie, przebojowosci i nauczyc sie rozpoznawac zainteresowanie dziewczyn. (czy chcesz ich potem dalej uzywac czy nie)

Zobaczysz ile zyskasz u dziewczyn, przy samej zmianie nastawienia :)

 

18. Jak dla mnie niezastapiony na te sama plec jest PHX i PHX OXY z malutkim dodatkiem npa. (phx rozbraja nawet najbardziej agresywnych typow) Przy samym phx, bez npa ludzie potrafia sobie robic jaja z Ciebie, a przeciez nie o to chodzi :D. z Malym dodatkiem npa maja do Ciebie nalezny szacunek (powoduje, ze sie Ciebie boja)

 

19. Nie uzywajcie oryginajnych aplikatorow, bo to wszystko zdecydoawnie za duzo (chyba ze mozecie na siebie duzo tego nawalic). 1 psik PHX to jakies nieporozumienie - mi taki psik wystarczy na ok. 4-6 aplikacji, a nawet i wiecej :). Do tego alkohol trzymajacy fero paruje - w npa masz coraz wieksze stezenie, w phx probka to samo.

 

20. Jesli uzywacie miksow aplikowanych osobno, to przy przedawkowaniu, zmywajcie raczej fero agresywne.

 

21. Niektorzy ludzie sa nadwrazliwi na fero, a inni sie kontroluja. Znam osoby ktore przy wlasciwych ilosciach fero chichraja i sie nie kontroluja, a przy za duzej, maja niemal atak szalu - rzucaja przedmiotami i krzycza.

Niech oni beda dla was radarami, ze macie tego za duzo ;). Dzialajcie szybko, bo szkody moga byc spore :D.

 

22. Uwazajcie na innych ludzi uzywajacych fero, gdyz przez ich obecnosc moze wystapic przedawkowanie - mozecie zrazic do siebie dziewczyne, na ktorej wam zalezy. Jesli to praca to rozpracujcie, ktorzy ludzie ich uzywaja i unikajcie ich jesli uzywacie agresywnych fero albo zmniejszcie dawke.

 

23. Koniecznosc robienia przerw w noszeniu fero to jakis mit. Ja stosuje dzien w dzien i jest ok. Kwestia kontrolowania dawek, a bez silnego rozrobienia fero w atomizerach, nie jest to mozliwe.

 

Pewnie mam jeszcze kilka innych uwag, jak sobie przypomne to dopisze.

Musze jeszcze kupic BTB i potestowac :)

 

Pozdrawiam.

 

PS. Sorki za bledy i brak polskich znakow, ale nie chce mi sie poprawiac tak dlugiego tekstu. Lepiej opisac swoje doswiadczenia bez polskich znakow, niz wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Thx Man!

Naprawdę sporo przydatnych informacji. Ja aplikowałem phx+edge i zajebisciie łatwo to przedawkować. Zgadzam się z samochodem- miałem podobne doświadczenia. Również zauważyłem,że rano dużo łatwiej przedawkować. Sporo zrozumiałeś używając fero dość krótki okres czasu, mam kilka pytań:

1. Mógłbyś napisać jakich proporcji w mixie phx+npa używasz (w mixiach z perfumami)? im dokładniejsze dane tym lepiej. Cholernie łątwo mi przedawkować, a jak trafie efekty są super.

2. Masz jakiś sposób na zmycie fero jak przedawkujesz? ja przy mixach phx+edge gdy przedawkowałem i dokładnie zmyłem bywało jeszcze gorzej - ludzie patrzyli na mnie z obrzydzeniem i niechęcią, a bez fero jestem przez nich lubiany.

3. Jak się ma sprawa przy wysokich temperaturach, po uprawianiu sportu - u mnie bardzo często po wysokiej aktywności (głównie mix phx,edge) dochodziło do przedawkowania.

4. Jakie miejsca polecasz do nakładania fero rano preferujesz, a jakie wieczorem na spotkanie 1v1.

5. Czy podczas mixów phx+npa nakładasz je na te same miejsca czy np phx szyja npa uszy.

6. Czy masz zmieszane phx+npa+perfumy w jednym atomizerze, czy osobno phx + perfumy i npa+ perfumy (jak to sugerują feromony.pl) i aplikujesz osobno?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Thx Man!

Naprawdę sporo przydatnych informacji. Ja aplikowałem phx+edge i zajebisciie łatwo to przedawkować. Zgadzam się z samochodem- miałem podobne doświadczenia. Również zauważyłem,że rano dużo łatwiej przedawkować. Sporo zrozumiałeś używając fero dość krótki okres czasu, mam kilka pytań:

1. Mógłbyś napisać jakich proporcji w mixie phx+npa używasz (w mixiach z perfumami)? im dokładniejsze dane tym lepiej. Cholernie łątwo mi przedawkować, a jak trafie efekty są super.

2. Masz jakiś sposób na zmycie fero jak przedawkujesz? ja przy mixach phx+edge gdy przedawkowałem i dokładnie zmyłem bywało jeszcze gorzej - ludzie patrzyli na mnie z obrzydzeniem i niechęcią, a bez fero jestem przez nich lubiany.

3. Jak się ma sprawa przy wysokich temperaturach, po uprawianiu sportu - u mnie bardzo często po wysokiej aktywności (głównie mix phx,edge) dochodziło do przedawkowania.

4. Jakie miejsca polecasz do nakładania fero rano preferujesz, a jakie wieczorem na spotkanie 1v1.

5. Czy podczas mixów phx+npa nakładasz je na te same miejsca czy np phx szyja npa uszy.

6. Czy masz zmieszane phx+npa+perfumy w jednym atomizerze, czy osobno phx + perfumy i npa+ perfumy (jak to sugerują feromony.pl) i aplikujesz osobno?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam.

 

Dopiero zaczynam eksperymentować z mixami z perfumami. Nie zrobienie tego od poczatku bylo ogromnym bledem (zwlaszcza ze zmniejszyli mi sie maksymalne dawki kilkukrotnie do momentu kiedy zaczalem ich uzywac).

Ogolnie rozrobienie wieksze jak 5% to juz niemal zawsze przedawkowanie (dla mnie optymalne to 1-2% fero i perfumy). Pobawie sie, to za tydzien napisze. Ogolnie to zrobilbym sobie 1-procentowki bo juz mnie WKU... to przedawkowywanie ciagle.

 

1. narazie bawilem sie phx oxy+npa w stosunku 3:1 - ogolne fajne polaczenie. NPA odczuwam jako bardzo agresywnie, dlatego staram sie dawac go malo. Wiem ze optymalna dawka to chyba 1:1, ale przy zwyklym phx:npa ewentualnie ciut mniej npa - wtedy staje sie przebojowy, nieustraszony, pewny siebie do granic mozliwosci (a z natury taki nie jestem)

2. uzywaj mydla do skory. unikaj uzywania plynow do mycia naczyn, cyz czegos co masz pod reka - katastrofalnie niszcza skore. Wczesniej mi skodzila skora z szyi, teraz z nadgarstka lewego - czyli miejsca na ktore aktualnie najczesciej aplikuje fero

3. Jak walisz fero "pod korek" nie zdziw sie jesli przy wysilku jest przedawkowanie. Wydaje mi sie ze trzeba aplikowac przynajmniej 2x mniej niz pod korek zeby byc bezpiecznym. Papierosy powoduja wzrost cisnienia i w zwiazku z tym wieksza cieplote ciala (i emisje fero, na oko o 30-40%, ale bardzo krotko). To samo marihuana ale to ona od razu wzmacnia dawke 2x i na poltorej godziny okolo, wiec jak zaaplikwoales fero w 2 miejsca i jest w sam raz, to jak palisz od razu zmyj 1 aplikacje i bedzie podobnie. Jesli zostawisz obie bedzie przedawkowanie. Jesli chodiz o wysilek fizyczny to zalezy od jego intensywnosci, ale jak dasz 3x mniejsza dawke niz max, to bedziesz bezpieczny. Jak dla mnie 2x mniejsza do wszystkich sytuacji, poza autem (to najgorsze miejsce dla feromonow) sie nadaje super, ale poza jazda na rowerze raczej nie wysilam sie fizycznie. Co do zmywania - fero jest bardzo ciezko zmyc. Uzywaj mydla neutralnego dla skory, bo inaczej szybko ona sie niszczy. Po zmyciu czym sie wycierasz? 2x zle zmyjesz fero, wytrzesz sie recznikiem i ma na sobie duzo fero. Potem kazde wytarcie sie nim powoduje, ze czesc fero laduje spowrotem na skorze. dlatego ja recznikow uzywam max 3 razy albo i rzadziej, a potem pranie. Lepiej po szybkim zmywaniu, wycierac sie recznikami papierowymi i od razu je do kibla. Awaryjnie jak mozesz sobie pomoc slina. Wiem, ze to troche niehigieniczne, ale co zrobic jak jest kryzys. Tak sie ratowalem jak w busie dojechalem 3 krople npa. Udalo sie zejsc ponizej progu tylko przy uzyciu sliny+husteczek.

4. Wszystko zalezy od pracy jaka masz. jesli czesto twoje rece sie ocieraja, jesli nalozysz je na nadgarski szybko je zetrzesz w pracy. Wieczorem jablko adama+nadgarstki. I jak dla mnie najlepiej samo phx jesli to 1v1 ;). Daj sie uleżeć fero zanim ubierzesz odzież. Z nadgarstków część fero sie zetrze tak czy siak, bo zima musisz miec dlugie rekawy i kurtke. Jak chcesz tego uniknac, to tylko jablko adama.

5. nienawidze nakladac na uszy. Mnie to piecze, jak na policzkach. Najlepsze jest jabłko adama i nadgarstki (sa wzglednie chlodne). Ogolnie jesli nakladam, nakladam na wszystkie miejsca wszystkie fero, zeby nie bylo roznicy emisji, wywolanej roznymi miejscami aplikacji (chce zbierac doswiadczenie, a nie na fristajlu leciec) i ich rozna cieplota. Czyli daje psik na nadgarstem potme rozprowadzam na 2 i na jablko adama.

6. dopiero zaczynam zabawy z atomizerami i mieszaniem perfum (od 2 tygodni) i uznaje to za swoj najwiekszy blad. Z oryginalnych opakowan, to chyba tylko Chikare da sie aplikowac, ale dla mnie 1 psik rano to tez za duzo odnosze wrazenie. zawsze od razu mniejsza czesc zdejmuje recznikiem papierowym. Mam 3 atomizery:

a) npa 6% - za duzo! 3% zrobilem ale chyba lepiej 1.5% zrobie, bo mam dosc przedawkowan

b) phx 3.5%. 7% probowalem i bylo dobre na wieczor, ale rano to zdecydowanie za duzo. (uzylem dzis juz rozrobionego, ale zapomnialem ze w wezyku sa okolo 3 psikniecia starego roztworu)

c) phx oxy 6,25% i npa 2%. Znowu za duzo jak dla mnie. zaraz rozrobie 2x jeszcze. Ogolnie dobry mix. Nie lubie za duzo npa, a dawkujac z buteleczki mozna bardzo latwo przedawkowac, wiec ogolnie mam bardzo zle doswiadczenia z npa i przez miesiac go w ogole nie uzywalem. Teraz wraca do lask z racji ze moge go rozrobic 1:30+ i wtedy dopiero zaczya miec to sens ;)

 

Dzis sie pobawie jeszcze, jako ze idzie wieczor, mozna troche bezpieczniej aplikowac. I lepiej testowac przy facetach, zeby nie zrarzac kobiet do siebie bledami - wiecie jak to jest z zauroczeniem wiekszosci dziewczyn. To jak labirynt ktorym trzeba isc scisle okreslona sciezka, jeden zly zakret i moze byc pozamiatane. Jak masz za duzo fero to dziołchy uznaja Cie za "dziwnego", a to nic dobrego. Faceci wybacza wiecej i mniej kryja emocje, a do tego nie chcesz ich poderwac, wiec sa dobrymi "krolikami doswiadczalnymi".

 

Wiem, ze wiekszosc osob ma duzo wieksze dopuszczalne dawki, ale w moim przypadku, to sie juz nie sprawdza. Mysle, ze moze miec na to wplyw 2 a moze i wiecej czynnikow - po 1. wieksza emisja feromonow mojego ciala, bo zmienilo sie moje podejscie do zycia i dramatycznie wzrosla pewnosc siebie 2. czesto wycieralem fero w ubrania co nie jest najlepszym wyjsciem, ale jedynym ratunkiem przy przedawkowaniu i braku zlewu z mydlem w poblizu. A jak wiadomo fero nie schodza calkowicie po jednym praniu, a ciuchy piora sie razem, wiec wszystkie maja male ilosci fero na sobie.

 

Jeden psik z mojego atmoizera to okolo 0,8ml (60 psikniec na 5ml)

 

PS. Unikaj nieszczernych atomizerow. Najlepiej zeby ladowalo sie je jak zapalniczke (jeden odkrecany dla miejsca do zmiksowania "paliwa", a potem z niego ladujesz atomizery docelowe). Jeden taki dziad okrecany mi sie rozszczelnil i musialem dzis plecak, przez niego prac. Bo nawet bez fero na sobie, przy plecaku czulem sie podniecony. Nieszczelne atomizery, rozpoznasz po nieustannie wilgotnych sciankach (mimo ciaglego wycierania) szklanego pojemnika atomizera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz mi, czy warto zainwestowac w BTB, (widze ze masz w doswiadczeniach) bo sie przymierzam do jego zakupu? Ponoc mieszanka NPA+BTB jest wybuchowa na podryw (lepsza niz malo skomplikowany PHX), bo m. in. zawiera duzo wiecej rodzajow feromonow. Probowales edge/npa z btb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

a) npa 6% - za duzo! 3% zrobilem ale chyba lepiej 1.5% zrobie, bo mam dosc przedawkowan

b) phx 3.5%. 7% probowalem i bylo dobre na wieczor, ale rano to zdecydowanie za duzo. (uzylem dzis juz rozrobionego, ale zapomnialem ze w wezyku sa okolo 3 psikniecia starego roztworu)

c) phx oxy 6,25% i npa 2%. Znowu za duzo jak dla mnie. zaraz rozrobie 2x jeszcze. Ogolnie dobry mix. Nie lubie za duzo npa, a dawkujac z buteleczki mozna bardzo latwo przedawkowac, wiec ogolnie mam bardzo zle doswiadczenia z npa i przez miesiac go w ogole nie uzywalem. Teraz wraca do lask z racji ze moge go rozrobic 1:30+ i wtedy dopiero zaczya miec to sens

 

Co oznacza %?? chodzi o udział objętościowy? Czyli np. 1%Phx to: 1mcl Phx na 100mcl perfum?

Tutaj podawałes inne proporcje objetosciowe ->

http://ferum.pl/post17135.html?highlight=#17135

przykladowo rozcienczales BTB z alkoholem -> 1,4mlBTB + 3,6ml alko więc wychodzi 1,4/5=0,28BTB -> 25%BTB

 

Wielkosci te są dosyć rozbieżne, mogłbys mi to wytłumaczyc?

Pytam poniewaz gdy mixuje np 0,2ml phx z 1,8ml Allure Homme tj.10%BTB to mi i tak niszczy kompozycje perfum. Czyli mam robić 3,5% ?

 

ps. rozcienczylem 0.25mlBTB+0,75ml alko i psiknalem 0,04ml (4mcg BTB) tego roztworu na rękę, jak znajomy powąchał to powiedzial ze smierdzi potem i to ostro, za duzo tego? Juz sam nie wiem dawki bardzo małe a i tak czuć :roll:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

hej, czy mozesz powiedziec/masz doswiadcenie z PHX oxy woman? jak to dziala na facetow? mam probke phx, na faceta ktorego chce zdobyc/odzyskac dziala pozytywnie, jakos bardziej szuka kontaktu. wlasnie dostalalam phx oxy , bo oxy niby lepiej dziala na zwiazek, bardziej wzmaga zaufanie a wiem ze on sie boi zaangazowac,(oczywisie tego nie powie,ale wdac z zachowania, dluga historia) mam nadzieje ze pomoze. phx probka jest dla mnie pizmowy zapach, mocny, ale po aplikacji zapach znika po kilku sekundach, ale jak powachalam phx oxy to pachnie zupelnie inaczej, jakos slony, cos lekko ale bardzo lekko moczem, sladowo, a przede wszystkim alkochol, w probce zwyklego tego nie czuc..

ma ktos dowiadczenia z panow z phx woman,albo phx oxy? jak to na was dziala?

 

aha, na mnie npa raczej nie dziala albo nie moge dobrac dawki. tzn dziala al nie tk jak trzeba! ogolnie jestem stanowcza, pewna siebie osoba, sczegolnie w pracy, wersja alfa, prywatnie nie mam problemow z kontakatami z ludzmi ale jestem niesmiala, zupelne przeciwienstwo niz w pracy, kupilam npa by mi poprawic relacje z facetami itd, i jedynie dziala jak przedawkuje to jestem bardzo stanowcza i agresywana. czyli negatywne, a tego nie chce! wiec chwilowo dstawiam, bo faceci jakby trzymali dytans .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności