Skocz do zawartości

PHX; NPA; BTB - Jaka ilość aplikowania?


Guzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem tutaj nowy. Mam 19 lat i w tym roku kończę technikum. Nigdy nie miałem dziewczyny. Jestem przeciętny i dziewczyny mnie nie zauważają, a kiedy próbuję jakąś poderwać zawsze zostaje przez nie zbyty. Może i nie jestem przystojny (chudy, nieumięśniony, okularnik), ale ogólnie myślę, że jestem spoko, tylko trzeba mnie poznać, a nie tylko oceniać po wyglądzie. Sytuacji także nie brakuje (klasa, szkolne korytarze, autobus, imprezy...). Zapewne brakuje mi czegoś by robić dobre wrażenie.

 

Z tego powodu kupiłem feromony NPA, BTB, próbkę PHX i mam teraz dylemat w jakich ilościach je używać na początku. Oczywiście, rozumiem, że na każdego optymalnie działa inna ilość feromonów, zależnie od wydzielanych feromonów przez własne ciało.

 

Mam parę atomizerów 2,5ml za 2zł/szt i skoro nie ciekną chyba będą w porządku. Każdy z nich, jednak działa trochę inaczej (różna ilość jednej aplikacji).

 

- atomizer nr 1: 100% BTB (55μl/aplikacje),

- atomizer nr 2: 100% NPA (30μl/aplikacje),

- atomizer nr 3: 100% PHX (35μl/aplikacje).

 

1μl=0,001ml

 

Uważacie, że po jednej aplikacji z każdego atomizera (55μl BTB, 30μl NPA, 35μl PHX) będzie OK?

 

Później jaką minimalną ilością perfum to przykrywać? Mam BOSS Element w oryginalnym atomizerze? Ile 'psików' to odpowiednia ilość? Nie lubię, gdy mam na sobie dużą ilość perfumy, bo boli mnie wtedy głowa i mnie mdli...

 

Z góry dziękuje za pomocne wskazówki i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności