Skocz do zawartości

ah te kobiety


toure

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawic by kobiety do nas lgnęły. Abyśmy byli zaklinaczami damskich serc. mam takiego jednego kumpla, ktory nigdy na samotnosc nie narzeka, mimo ze wcale przystojny nie jest. cos mu pomaga w podrywie, jednak nie chce sie ze mna tym podzielic. macie moze jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewneosc siebie to jeden z elementow... dobrze jezeli masz jakas pasje i potrafisz o niej ciekawie opowiadac tylko prosze Ciebie aby to znaczki nie byly xD kobiety lubia facetow ktorzy wiedza czego chca tacy sa dla nich atrakcyjniejsi, najpierw zacznij a potem mysl jak tu byc magnesem na wszystkie laski w okolicy:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 3 years later...

Archeologiem nie jestem, ale odkopie temat :) bo z pewnoscią jest czytany przez innych ciekawskich. Wyżej wspomniane "to coś" wydaje mi się, że to jest wewnętrzne, głębokie uwielbianie, kochanie kobiet. Jeśli masz dobre pozytywne, przekonania na temat kobiet, to bije to od ciebie,emanujesz tą energią, coś na zasadzie magnesu. Nie widać tej siły co przyciąga, ale widać że przyciąga inne metale. Ma w sobie tą siłę, tak samo niektórzy mają właśnie "to coś". Ja właśnie od kilku dziewczyn słyszałem, że mam "to coś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

To coś to nic innego jak dana kobieta się przy tobie czuje. Prawdą jest że wiele kobiet może czuć pociąg do jednego faceta  , patrz gwiazdy filmowe , artyści itp. 

Aby zwiększyć swoje szanse - dobry wygląd - siłownia , ubiór , fryz , zapach itd. Cechy charakteru - pewność siebie , poczucie humoru , bycie tajemniczym ( nigdy nie pozwól 

by kobieta wiedziała o tobie wszystko ) , bycie niepotrzebującym - czyli nie szukaj akceptacji ( nie przechwalaj się , nie popisuj , nie bądz natrętny , pozwól jej siebie zdobywać )

Stan posiadania jest ważny - to pomaga bo nasze drogie panie dbają o swój interes i chcą upolować jak najlepszego samca na jakiego ją stać w danej chwili.

Nie wierz we wszystko co mówi kobieta - patrz co robi a poznasz prawdziwe intencje. Jeśli wysyła mieszane sygnały - bardziej się tobą bawi niż jest zainteresowana - osławiony

push & pull czyli raz jest słodka a raz ma cię w d..... Kolejne zazdrość - nie możesz za bardzo być zazdrosny ale też czasami kobieta lubi poczuć że ci zależy. Musisz zdawać kobiece 

testy np uległości - kobiety nie szanują facetów którzy robią to co one chcą , ty masz przewodzić w relacji.  Inicjuj dotyk , pocałunek . Nie odpuszczaj odrazu kiedy kobieta mówi nie

czasami zwyczajnie stawia opór by nie wyjść na łatwą a odpowiedzialność ma leżeć po twojej stronie - ona się opierała to ty chciałeś ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności