Skocz do zawartości

Pheromax, The Edge


Alicja_24

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem, proszę o radę jakąkolwiek!

Zakupiłam Pheromax plus chusteczkę z the Edge... Wprawdzie Phermoxau użyłam tylko jeden raz jak na razie ( dwa muśniecie patyczkiem na szyi i nadgarstku) i.. NIC nawet nie poczułam tego ciepła na ciele.. nie chciałam przesadzać więc zostawiłam tak jak jest. Oczywiście nie oczekiwałam, że facet rzuci mi sie na szyję ale chodziło mi jedynie o większe zainteresowanie mną samą ( zbliżenie, rozmowa itp) a tutaj nic... :/ (Ja sama w zasadzie nie poczułam się nawet pewniejsza.. ) kolejnym razem spróbowałam z chusteczką - tutaj faktycznie jakieś ciepło było wyczuwalne, ale malutkie i bardzo podoba mi się zapach, to wprawiło mnie w lepszy nastrój chyba) chusteczka wystarczy na 1-2 razy więc przetarłam nią nadgarstki i szyję.. i... NIC! Facet zachowywał sie tak jak zawsze.. ( żadnych zmian w zachowaniu, nawet częstszego przebywania obok) nie zauważyłam też innych reakcji mężczyzn ( a byłam w miejscu gdzie ich dużo). Po tych dwóch próbach niestety trochę zwątpiłam w działanie tego specyfiku - na mojej osobie - może feromony w ogóle na mnie nie działają i stąd brak reakcji, zaczynam się nad tym zastanawiać... Czy w ogóle na mnie to działa?? Zależy mi bardzo na moim obiekcie westchnień, dlatego też sięgnęłam (bo przeczytaniu opinii) po feromony.. Nie wiem czego już próbować, jestem strasznie nieśmiałą osobą i samo zabajerowanie jakiegokolwiek facet sprawia mi trudność..

Czasami mam wrażenie, że faceci się mnie po prostu boją? Czy feromony nie powinny w tym pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy ktoś tutaj zagląda jeszcze?

 

niedawno ponowiłam próbę zaaplikowaniu pheromaxu.. Dwie krople na szyję ( tym razem zastanawiam się czy nie przesadziłam. Ostatnim razem było tego za mało.. ) sama nie wiem ponieważ znowu nie zauważyłam nic.. żadnego efektu ze strony otoczenia tym bardziej poprawieniu mojej pewności siebie...

Pytanie do kobiet?( do panów też, jednak nie wiem czy to tak samo działa.. ? dozowanie kobiecych i męskich feromonów) Ile dozujecie kropel i gdzie?

Nie wiem czy ja to źle używam, że ten feromon po prostu na mnie nie działa! A wielka szkoda... Ponieważ liczyłam na minimalną zmianę.. po tylu opiniach... (!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem męzczyzną, więc meskie fero mogą działać trochę inaczej.

 

Ja Pheromax mam przelany do fiolki od próbki phx. Zwykle maczam ten patyczek od korka i 3 razy przeciągam nim po twarzy, za każdym razem maczając.

 

Ten gruby węzyk z burelki wystarczy chyba raz umoczyć, maznąć się z jednej i drugiej strony na kości policzkowej i np. pod nosem.

 

 

Też nie zauważyłem działania samego PHX. Dopiero w połączeniu z dwoma kroplami BTB, widzę działanie.

 

MOżliwe jest, że twój chłopak coś tam czuje, ale jest tak do ciebie przyzwyczajony, że nie reaguje. Może czymś jest zniechęcony? Może jest przemęczony? Samo użycie niewystarczy. Musisz się zalotnie uśmiechnąć, musnąc go dłonią itd. Nie wiem co robisz i jakie są wasze relacje, bo nie napisałaś tego. Spróbuj potestować na innych osobach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Widzimy się przynajmniej 3 razy w tygodniu, a nasze relacje są czysto koleżeńskie, niestety. Chciałabym aby rozwinęło się to w mały flirt, większe zainteresowanie, czasami przebywam dość blisko niego i żadnej różnicy nie zauważyłam ( nawet teraz mniej rozmawiamy!) nie wiem czy to przez fero czy braku dobrej okazji/czasu... Nie chciałabym by sie zniechęcił, pisaliście że przez feromony jest to również możliwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wracając do tematu, zakupiłam jakiś czas temu cały flakonik the edge urzekł mnie ten zapach na chusteczce, postanowiłam spróbować co mi tam..

I.. chyba podziałało, nie w takim skutku jak opisujecie tutaj ( zastanawiam się w ogole czy taka moc fero jest możliwa!? Czy to sugestia czy na każdego inaczej to działa? Ja nadal nie miałam rewelacyjnych sytuacji ) jednak the edge podziało przetestowałam troszkę na innych facetach i muszę przyznać, że ich zachowanie się zmieniło, byłam bardziej komplementowana, zwracałam uwagę i co ważniejsze ( według mnie) kiedy nakładam the edge jestem bardziej pewniejsza i śmielsza do ludzi, lepiej się czuję nie nakładam ich co dziennie, ale 3/4 razy w tygodniu daję dwa psiknięcia jedno na nadgarstki drugie na szyję. Działa!

Zmieszałam the edge z pheromaxem i tutaj był najlepszy efekt ( tak mi się wydaje)

 

Teraz mam pytanie do doświadczonych, czy zwiększyć dawkę kiedy jest większy wysiłek fizyczny ? Tzn nakładam fero i wybieram się poćwiczyć, wiadomo że robi się gorąco i pot przedziera się przez skórę ma to związek z ich działaniem, próbowaliście na siłowni np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie ( mam nadzieję, że ktoś mi odpowie bardzo proszę)

 

Czy możliwe aby feromony po jakimś czasie używania mogły trochę wywietrzeć? Używam The Edge jak pisałam wcześniej i zauważyłam, że coraz mniej czuję ich zapach na sobie ( psikam dwa razy szyja i nadgarstki i przecieram jeszcze dekolt) jednak wcześniej ten zapach był intensywniejszy... Teraz mniej, czy to tylko mój węch już przyzwyczaił się do zapachu? Ktoś miał podobną sytuację?

proszę o radę! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przyzwyczajenie do zapachu,ma tak samo z chikara....

jak jej nieuzywam przez jakis czas a pozniej ja uzyje to zapach jest boski jak za pierwszym stosowaniem..........

 

 

ja jak ide na dysk to uzywam wiecej fero poniewaz zawsze sie jakos spoce podczas zabawy i zawsze cos odetre do chusteczki...

 

wiec na silowni tez bym stosował wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie najlepiej działa niepełny psik pheromaxu na szyję, bez wcierania. Ostatnio spróbowałem zmieszać ten pheromax z perfumą 212 sexy men nie dbając o zachowane proporcje. Spotkałem się po 9 miesiącach bez kontaktu z koleżanką i żeby nabrała do mnie zaufania psiknąłem sobie pheromax oxy (po około pół psiknięcia) na nadgarstki i wtarłem w szyję, po czym dałem btb za uszy po jednym przechyleniu na palec. Efekt taki, że koleżanka mówiła, mówiła i jeszcze raz mówiła. Wszystko mi mówiła co robiła, gdzie była... uznałem to za normalne bo 9 miesiecy bez kontaktu to sporo. Potem zmieniliśmy lokal, po jakichś 4 godzinach rozmów. Efektów jako takich nie było, może dlatego, ze teraz ma chłopaka.

Poszła do łazienki i wziąłem ten pheromax zmieszany z perfumą (jeden pełny psik na szyję ponieważ to już nie był czysty pheromax) .... Jak przyszła, od razu wyczuła ten zapach... zaczęła wąchać miejsce gdzie się psiknąłem i w końcu powiedziała, że podświadomie czuje jakiś znajomy zapach z dzieciństwa, który jej przypominał jakies dobre chwile. Kilka minut później ni to z tego ni z owego po prostu nie wytrzymała i rzuciła mi się na szyję...

Spałem godzinę tej nocy a rano poszedłem do pracy...

Miałem kaca moralnego z rana bo złamałem moją zasadę nie wtrącania się w związki innych... ale sama zadzwoniła do mnie i jak na razie jest ok.

 

 

I jak wyżej kolega napisał po odstawieniu zapachowych feromonów na kilka dni a potem po użyciu efekt zapachu jest powalający jak za pierwszym razem :)

 

Alicjo nie dawaj za wygraną bo na znajome osoby potrzeba czasu, mają o Tobie wyrobione zdanie i musisz troszeczkę poczekać zanim zaczną zauważać w Tobie zmianę. Potem działaj :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności