Skocz do zawartości

PHX , The EDGE , BTB , DE HERMES PORAŻKA


naphozord

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj udałem się na balety , więc dlaczego nie miałbym spróbować Feromonów. Niestety było to dla mnie przykre przeżycie , ale kolejny dowód na to że fero działa. Otóż przed wyjściem 1/2 Psika na szyje i 1/2 na nadgarstki. 3 krople BTB a na to Terre De Hermes. Nałożyłem to mniej więcej godzinę przed wejściem do klubu. W klubie , okej nikt się krzywo na mnie nie patrzył. Wszystko okej. Poszedłem do toalety i zacząłem się smarować chusteczką The EDGE. Wtedy było dosyć fajnie. Po niedługim czasie (nie wiem sam po co) poszedłem do toalety i dodałem 3 przyłożenia PHx z próbki. I jeszcze poprawiłem (mocnym) Terre De hermes. I zaczęło się piekło. Zwłaszcza Kobity !!!! Zaczęły ode mnie uciekać. Nawet mnie Popchała panna i z oburzeniem powiedziała że nie jestem sam na dyskotece. Nie chciały ze mną rozmawiać. Jednym słowem unikały mnie !!! Wiem że to nie przez mój wygląd tylko zapach. Teraz pytanie czy to wina Perfumy czy przedawkowania feromonów. EHHHH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Może ja też napiszę tu swoje pięć groszy :)

 

Kilka lat temu, gdy pierwszy raz słyszałem informacje o feromonach, chociaż sam nie używam ich do dziś (dopiero będę próbował), zdarzyła mi się taka oto sytuacja.

 

Jadę do szkoły autobusem. Nie był on może zapchany, ale ludzi było sporo.

Na którymś z przystanków wchodzi koleś... ubrany w czarny płaszcz (chciał elegancko wyglądać, ale był to jakiś przedwojenny model) i ogólnie odpicowany i coś mi zaczyna śmierdzieć, jakby się kto nie mył z dwa miesiące.

Kątem oka szukam kto by mógł wyglądać na brudasa, ale nikogo nie było tylko ten koleś tak ciągle kręcił głową raz w lewo raz w prawo.

Domyśliłem się, że pewnie kupił sobie fero i testuje, ale tak głupio to wyglądało, szok.

Żeby nie myślał sobie, że jest z niego taki chojrak, mówię całkiem głośno:

"Śmierdzi jak z tyłka" :D

Koleś się taki bordowy zrobił ze wstydu, że wysiadł na kolejnym przystanku i jeszcze się za mną rozejrzał, bo mu chyba za bardzo pojechałem.

 

Swoją drogą, jak czytam tu historie w stylu: "Wsiadłem do autobusu, a ta dziewczyna zaczęła się na mnie patrzeć, chociaż nigdy wcześniej tego nie robiła" są tak beznadziejne i śmieszne, że szkoda gadać.

 

Jeśli wchodzi ktoś do autobusu, czy gdzieś indziej i gapi się w koło i kręci ciągle głową, to normalne że inni zaczynają się tym kimś interesować, bo zachowuje się bynajmniej idiotycznie, nie mówiąc już, że "śmierdzi jak z tyłka". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności