Skocz do zawartości

PHEROMAX - problem z otwieraniem


MvdF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

To mój pierwszy post na forum wiec wypada się przywitać, tak więc WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH FERUMOWICZÓW!

 

Zwracam się do Was moi Kochani z takim wyzwaniem (co by nie powiedzieć problemem :) ), kupiłem już drugą próbkę PHEROMAXa (z pierwszej jestem zadowolony, mimo że to nie feromony do biznesu, w moim przypadku sprawdziły się świetnie w tym temacie!), chodzi mi dokładnie o... uwaga słowo klucz, pomoc w poprawnym otwieraniu próbki. Każdy kto miał próbkę PHX zapewne wie o czym mówię. Ampułkę otwiera się strasznie ciężko, przy czym trzeba być ostrożnym aby nie wylać zawartości. Pierwszą ampułkę otwarłem może z 3-4 razy po czym urwał się korek, a patyczek został w środku, więc ani tego zatkać żeby nie wywietrzało ani się tym posmarować, bo ze środka ani kropla nie chciała wylecieć. Na szczęście zawsze pod ręką mam strzykawkę i igłe (nie, nie jestem ćpunem :lol: ), odciągnąłem zawartość PHX a następnie wlałem do pustego, czystego atomizerka 10ml których też mam zawsze kilka pod ręką. Pozostałości z ampułki wypłukałem za pomocą moich perfum (Malizia UOMO Vetyver - magiczny zapach przy czym niesamowicie trwały i nie drogi!!!), znów odciągnąłem strzykawką i przelałem do drugiego atomizera 10ml robiąc tym samym mix, co prawda za dużo tam tych feromonów nie było, ale zawsze lepsze to niż zmarnować tak drogi płyn :D

Zauważyłem, że jest tam przy korku jakiś dzyndzelek, czy on do czegoś służy? Czy Wy też mieliście takie problemy z próbką PHX? Jeśli tak to podzielcie się swoimi rozwiązaniami/sposobami na otwieranie tej próbki...

 

P.S. Najprawdopodobniej w styczniu będę kupował BTB, bo w końcu jest to feromon społeczny a właśnie takiego mi potrzeba do codziennych spotkań z klientami :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takich problemów nie miałem. Może ptwierając korek, przekrzywiasz go za mocno?

Ja do próbki wlewałem już 2 x PHX z dużej butelki, bo łatwiej mi się tym patyczkiem aplikuje i dopiero po 3 napełnieniu się ułamał, ale nie do końca.

 

Skoro używasz tyle próbek, to nie lepiej kupić normalny PHX 14 ml?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że nie potrzebuje aż takiej ilości, ponieważ jestem w związku i PHX używam raz kiedyś, natomiast większy nacisk kładę na biznes, dlatego też na dniach będę kupował BTB. Stwierdzam również fakt, że próbka która zamówiłem kilka dni temu, jest jakby wytrzymalsza, tzn łatwiej sie otwiera i mam wrażenie że ma bardziej pewny ten korek z patyczkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak BTB działa na innych. Jak używałem samego BTB, to mnie faceci w autobusie przy wsiadaniu poszturchiwali i lekceważyli, co nie zdarza się normalnie.

 

według mnie, BTB raczej nie nadaje się do biznesu. W biznesie musisz mieć autorytet i dominację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie chcę nic polecać. Najlepiej samemu wybrać.

 

Mieszanka PHX+BTB działa na kobiety, ale nie jestem przekonany, czy akurat biznesowo :wink: Jednak można z nimi więcej załatwić.

 

NPA nie testowałem do takich celów, więc nie wiem.

P10 (Perfect Teen) podobno do tego jest, ale ma odpowiednią cenę.

 

Jest jescze P6. Tyle, ze nowe różni się od starego. stare działało bardzo dobrze, nowego nie wypróbowałem jeszcze na tyle,żeby wiedzieć, czy pomaga, czy szkodzi.

 

Nie wiem, może coś z androsteronem i oxytocyną?

Może ktoś, kto stosował Chikarę, odpowie ci, czy ona się nadaje do biznesu, tylko Chikara jest zapachowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności