Skocz do zawartości

Pomocy?


Tapirello

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mała wątpliwość... Otóż, stosuję feromony od kilku dni i zgodnie z zaleceniami poddaję je systematycznym testom. Niestety, pomimo bardzo dużej uwagi, nie byłem w stanie zlokalizować najmniejszej zmiany po ich użyciu. Poniżej przedstawiam metody dawkowania Pheromaxu (posiadam 14 ml buteleczkę), które zastosowałem:

 

1) Lekkie przejechanie rurką od automizera pod nosem.

 

2) 1 psiknięcie na jabłko Adama

 

3) Zamoczenie patyczka do uszu w buteleczce i posmarowanie okolic pod nosem, kości policzkowych, szyi (tuż nad jabłkiem Adama).

 

4) 1 psiknięcie na nadgarstek, rozsmarowanie po szyi.

 

5) 1 psiknięcie PHX na szyję, kropla BTB za uszy.

 

Co ważne, nie odczułem tego charakterystycznego "ciepła" na skórze, w miejscach aplikacji. Próbowałem także przedawkować, jednak nie spotykałem się z jakimiś szczególnymi reakcjami otoczenia. Nie dał się nikomu w moim otoczeniu odczuć ten słynny "smród". Warto przy tym dodać, że jestem bardzo towarzyską osobą, nie boję się zbliżać do kobiet, robię to często. Nie stoję, przyglądając się biernie sytuacji i analizując działanie PHX, ale działam czynnie.

Co zatem może być źle? Czy moglibyście podać mi jeszcze jakieś metody aplikacji, które warto byłoby sprawdzić? A może problem tkwi w czymś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że robisz wszystko jak należy... Ja stosuję phx na nadgarstki i na szyję. Dawka - od kropli (nałożonej "patyczkiem") po jedno psiknięcie - w zależności od efektów, na jakich mi zależy. A długo już stosujesz fero? Najlepiej testować jest jedną metodę konsekentnie przez kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem, jakoś kilka dni. Myślę, że niewiele ponad tydzień. Ale może rzeczywiście warto stosować jedną metodę, bo ja często je zmieniałem. Spróbuję dawać jedno psiknięcie na szyję + lekkie przejechanie wężykiem pod nosem (ponieważ przebywam w zaludnionych pomieszczeniach) i będę to robić przez parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to! cierpliwość kluczem do osiągnięcia sukcesu :D

dla mnie już jedno psiknięcie, to za dużo - taką dawkę stosowałem tylko idąc do knajp i to w czasach, kiedy w lokalach można było jeszcze palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, sądzę, że przez jakiś określony czas powinieneś stosować jedną metodę. Np.:

- tydzień / dwa tygodnie: jedna kropla (aplikowana wężykiem)

- a potem przez podobny czas jedno psiknięcie

 

dzięki temu będziesz mógł ocenić i porównać efekty.

 

Powiedz mi tylko, dlaczego aplikujesz fero pod nos? IMHO to jest dobre miejsce, wówczas kiedy chcesz, żeby fero działało na Ciebie (np. niektórzy przedstawiciele handlowi stosują NPA pod nos, żeby być bardziej pewnymi siebie i zdecydowanymi podczas rozmów z klientami) lub zamierzasz się z kimś całować. Dobrymi miejscami do nakładania fero są te, które są dobrze ukrwione: nadgarstki, szyja, za uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że przy bliskim kontakcie fero zaaplikowane pod nosem są łatwiej wyczuwalne, poza tym czasami boję się wytrzeć miejsce aplikacji kołnierzem kolszuli. To taka podświadoma sugestia, podobne do tej, że ludzie nie wierzą w działanie małej ilości. No, ale tym razem przejadę weżykiem po obu stronach szyi, zanużając go dwa razy. Trudno oszacować, czy to będzie jedna kropla, ale na końcu wężyka jest taka mała dziurka więc pewnie tam się jakaś mała kropelka zachowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności