Skocz do zawartości

Do podrywu i do pracy - jeden na początek


Satyrias666

Rekomendowane odpowiedzi

Hi!

 

Jako, że od jakiegoś czasu czytam o tych wszystkich tajnych broniach natury, a że jestem z natury flirciarzem, podrywaczem i kocham kobiety, a do tego doszła sytuacja taka, że muszę być "trzymającym władzę" w swojej nowo otwartej firmie, to chcę spróbować tego złota w płynie na dwa przypadki, ale nie chcę wrzucać kasy w dwa fero [; Jeśli chodzi o pierwsze, to szukam katalizatora do uwodzenia, który da dobre podłoże do ataku, bo to tylko randki we dwoje (; Choć większe zwracanie uwagi kobiet wszędzie nie zaszkodzi... Druga rzecz, to firma, gdzie przyda się fero biznesowe, aby podpisać umowę z "ładniejszymi" warunkami czy wynegocjować coś ekstra [; Chyba stawiam wyżej kwestię uwodzenia niż biznesową, zwłaszcza przy pierwszych testach. Jak będą efekty, to się rozgraniczę do mieszanek i broni na każdą okazję [;

 

Relationship Magic czy NPA ? Niestety granicą jest cena NPA w tym momencie, i wyżej cenowo niedyrydy >:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, dostałem NPA wczoraj i dzisiaj z rana pierwsza aplikacja. 3 x 0,5 kropli (wg. instrukcji) na szyję. Nie wiem czy to moje podekscytowanie zabawą z feromonami czy na mnie działa, bo aż sam czuje jak mam jakąś małą fazę i ciągle się uśmiecham ;] Pierwszego nie wykluczam, bo normalnie się nie mogłem doczekać zakupu i dostawy ;] Na pewno intensywniej czuje swoje perfumy zaaplikowane kolo NPA i jakoś tak nieco inaczej pachną, ładniej ;> Pracuję przez większość czasu w małym pomieszczeniu z kolegą, który od rana jest jakiś bardzo wygadany, bardziej niż zawsze. Może się uda przetestować na koleżankach z pracy, choć już jedna albo dostała w feromonem po nosie albo działa pozytywnie na nią moje wesołe pobudzenie ;]]

 

Będę te dawkę stosował przez tydzień i popatram, starając się zapomnieć, że mam to coś na sobie, bo dziś ciężko z tym zapomnieniem ;] Efekty to albo moja autosugestia albo prawdziwe. Zobaczymy w dalszym praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności