Skocz do zawartości

The Edge MAN do testów. 7ml za 25 zł.


bad_boy21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam zakupione w Feromony.pl ok. 6,5-7ml (1,5 cm wysokości butelki z 5,5 cm) feromonów męskich The Edge. Cena jakiej oczekuję to 25 zł + koszty wysyłki czyli ok 35 zł. Feromony doskonałe na podryw, podniesienie własnej pewności siebie, a także autorytetu w oczach innych. Wielkość świetna do sprawdzenia skuteczności działania feromonów. Szczególnie polecam dla ludzi którzy się wachają przed wydaniem jednorazowo dużej kwoty nie będąc pewnymi co do skuteczności feromonów (cała buteleczka The Edge to prawie 130 zł).

 

Feromony sprzedają gdyż zaczął mnie drażnić ich zapach (który zresztą kiedyś lubiłem). Zaczęły bardziej mi leżeć feromony bezzapachowe w tym odpowiednik bezzapachowy The Edge - NPA.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt, tj. na gg (10856109) lub PW celem omówienia szczegółów wysyłki.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Paragonu już niestety nie mam, wiec cięzko będzie mi to jakkolwiek Ci udowodnić. Moge Cię natomiast zapewnić, że feromony są w 100% oryginalne i kupione na feromony.pl

 

Jeżeli chodzi natomiast o kwestię taniości to cena jest rozsądna za tą ilość. Cena całej buteleczki "the edge" (25 ml) kosztuje 126 złotych bez wysyłki. Ja za moje ok 7ml czyli 3,5 raza mniej chce 25 złotych. więc cena jak za taką ilość jest w sam raz. Mógłbym oczywiście trzymac je i dalej używać, ale tak jak pisałem wczęsniej ten zapach zaczął mnie już mdlić i zdecydowanie bardziej preferuję na chwilę obecną feromony bezwonne, których mam cały komplet. Stąd te sa mi zbędne a dobrze zarobić choćby te 25 złotych niż jak mają leżeć i być nieużywane.

 

A jakbym już nawet miał robić wałek to zdecydowanie nie taki za 25 złotych do zarobienia, ale zdecydowanie coś na większą kasę :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności