Skocz do zawartości

wątpliwości dotyczące dawek


zaq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość.

Z tego co zdążyłem zorientować się na forum, to większość z Was podaje, że 1ml = 30 kropel. Na stronie feromony.pl jest podane, że z kroplomierza uzyskuje się 22 krople. W związku z tym bardzo proszę o odpowiedź która proporcja jest prawidłowa? Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj próbkę PHX, trochę poeksperymentowałem z ilościami. Tak więc dla wody, dla ok. 10 powtórzeń każdej próby wyszło mi, że 1ml (mierzone strzykawką) to ok. 16 pstryknięć z atomizera dostępnego na feromony.pl, a to równa się ok. 27 kroplom z kroplomierza. Stąd 0,5 kropli to troszkę mniej niż 0,02 ml. mieszając perfumy 0,8 ml z feromonami 0,2ml (proporcja 4:1) otrzymujemy, że 1 porcja (pół kropli) to ok. 1,5 psiknięcia atomizerem mieszanki. Ciężko tutaj na forum znaleźć dokładne wyliczenia, przynajmniej mi się nie udało, więc mam nadzieję, że moje wyliczenia przydadzą się kolejnym początkującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu magia!!!!!!!!!!! Poszedłem wczoraj do klubu żeby przetestować. Popsikałem się 2 psiki z moich wyliczeń posta wyżej. Przyjaciółka cały wieczór aż się kleiła. Podbijam na parkiecie do 3 dziewczyn, jedna z nich superlaska, 15/10 :D ale kręci się też koło niej facet o głowe ode mnie wyższy (sam mam 185...), budowa byka, z mordy morderca. I tak obydwaj próbując zbliżyć się do dziewczyny musieliśmy się trochę poprzepychać- jeden chciał odciąć drugiemu drogę. On próbuje mnie przepchnąć, ja stoje twardo, za chwile ja jego, popatrzyliśmy sobie w oczy, a on po prostu się odwrócił i odszedł :D droga do laski wolna! Zagadałem jakimś głupim otwieraczem i zaczeliśmy tańczyć. Aż się o mnie ocierała! Po chwili tańczenia rzuciła mi się w ramiona i z uśmiechem na twarzy, tak jakby wiedząc że nie może się oprzeć, a ja o tym wiem, powiedziała, ze jestem mendą. Dokładnie, mendą! Podświadomość podrzuciła jej świadomości, że z premedytacją wyrywam dziewczyny w taki sposób żeby "nie znały słowa nie". Wiedziała że tak jest, ale chciała bawić się dalej!

 

Nawet nie zdawałem sobie sprawy z mocy feromonów, zamówiłem próbkę z ciekawości. Po pierwszej próbie i chyba natychmiastowym odkryciu swojej dawki bez zastanowienia zamawiam wszystkie. To jest naprawdę niesamowita siła!!! Obawiam się tylko, że uzależnię się od klubów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj próbkę PHX, trochę poeksperymentowałem z ilościami. Tak więc dla wody, dla ok. 10 powtórzeń każdej próby wyszło mi, że 1ml (mierzone strzykawką) to ok. 16 pstryknięć z atomizera dostępnego na feromony.pl, a to równa się ok. 27 kroplom z kroplomierza. Stąd 0,5 kropli to troszkę mniej niż 0,02 ml. mieszając perfumy 0,8 ml z feromonami 0,2ml (proporcja 4:1) otrzymujemy, że 1 porcja (pół kropli) to ok. 1,5 psiknięcia atomizerem mieszanki. Ciężko tutaj na forum znaleźć dokładne wyliczenia, przynajmniej mi się nie udało, więc mam nadzieję, że moje wyliczenia przydadzą się kolejnym początkującym.

 

- Bardzo interesujące, naukowe badania :) Przydadzą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropla kropli nierówna. Jedna jest większa od drugiej - zależnie od tego co się odmierza - jej wielkość będzie inna. Inaczej będzie dla produktu oleistego, inaczej dla wodnistego, inaczej dla opartego na alkoholu.

Także podawane wartości są szacunkowe.

 

Jeśli więc ktoś chce bardzo dokładnie obliczać stężenia, powinien najpierw pobrać do kroplomierza 1ml danego feromonu i sprawdzić ile stanowi to kropel.

 

Lepiej więc nie liczyć kropli, a odmierzać konkretną ilość (np. odmierzając 1ml).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli więc ktoś chce bardzo dokładnie obliczać stężenia, powinien najpierw pobrać do kroplomierza 1ml danego feromonu i sprawdzić ile stanowi to kropel.

 

Lepiej więc nie liczyć kropli, a odmierzać konkretną ilość (np. odmierzając 1ml).

Trudno jest policzyc ilosc kropli wylewając je z kroplomierza.

Właśnie najlepiej jest odmierzac ten 1ml, ale to troche dużo, najlepszą "dawką" jest chyba potarcie patyczkiem lub inny indywidualny dla każdego sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten patyczek, który znajduję się w próbce jest mniej więcej taki, jak patyczki do uszu? Cały czas mam problemy z ustaleniem dawki i już nie wiem czego próbować. Narazie tylko odnoszę wrażenie, że przedawkowuje, gdyż ja staje się nerwowy i ludzie obok mnie też. A jak dam za mało to też nic.. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno określić ile ten patyczek nakłada, ale zaczynasz od takiej dawki, widzisz , czytając starsze posty to wystarczy że ktoś przetrze się wężykiem, innemu zaś trzeba pełnego psiku.

 

Sam się niedługo przymierzę do kupna próbki i mixu z perfumami ;) . Na razie mam próbkę 1ml wlaną do atomizera feromony.pl i pocieram się raz , albo 2 razy wężykiem . Efektów nie ma, jedynie jak ktoś się zbliży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności