Skocz do zawartości

Mikstury feromonów - dyskusja - wpisujcie swoje typy!


i17

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat, nie ukrywam, z myślą o co nieco bardziej doświadczonych użytkownikach feromonów, ale każdego zapraszam do wypowiadania się czy komentowania cudzych mikstur!

 

Więc celem tego wątku jest usystematyzowanie naszego pojęcia o mieszankach feromonów. Co z czym łączyć nie można, a co trzeba :D

Dla przejrzystości proponuję podawanie to w takiej formie:

 

Nazwa: tu podajemy naszą nazwę roboczą mieszanki, którą wymyśliliśmy (żeby potem było łatwiej nią komentować) Jeżeli nie możemy nic wymyśleć to po prostu wymieniamy składniki które występują

Proporcje:: tu podajemy co i ile mieszamy ze sobą i koniecznie w jakich proporcjach. Czyli stosunek, np: 1:1, NPA:Pheromax ( do 1 ml NPA wlewamy 1 ml Pheromax ), albo używamy opisu (gdy nie mieszamy produktów a jedynie je stosujemy razem, np.: 2 psiknięcia Chikara i 1 kropla NPA.

Działanie: Tu opisujemy działanie takiej mieszanki, szczególnie podając specyficzne jej właściwości. Jak najszerzej opisane pole. Wpisujemy ewentualnie zmianę reakcji w zależności od zmiany poszczególnych składników.

Sprawdzone: Tu piszemy ile razy lub jak długo (orientacyjnie) testowaliśmy już ten zestaw. Różnicą przecież jest jeżeli testowaliśmy 3 razy, a jeżeli to robimy od 2 miesięcy codziennie ;)

Komentarze: Tutaj ewentualne komentarze.

 

Po pewnym czasie uda nam się zbudować bazę mixów!

 

zostawiam szablon poniżej:

[b]Nazwa:[/b]  
[b]Proporcje:[/b]  
[b]Działanie:[/b]  
[b]Sprawdzone:[/b]  
[b]Komentarze:[/b]  

 

Zapraszam wszystkich do czynnego udziału w budowaniu naszej społeczności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: P10+Phmx

Proporcje: 1 pełne psiknięcie P10 man rozcieńczonego do połowy i 1 połowiczne psiknięcie Pheromax man

Działanie: Efekty jak dla mnie są świetne zarówno pod względem społecznym, jak i podrywaczym. Społeczne: ludzie stają się naprawdę nieźle gadatliwi i zaczynają rozmowę kompletnie bezinteresownie. Dziewczyny słuchają z wielką uwagą tego co mówisz, jednocześnie łatwo dają się wkręcić pod względem seksualnym, silne działanie androstanonu.

Sprawdzone: od 4 dni, raz w klubie, raz na imprezie, 4 razy w szkole

Komentarze: nie wiem, może tak tylko pod wpływem chwili i akuratnych zachowań z jedynie paru dni wydaję ten mix, ale od tego właśnie ten topic, żeby go przedyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa pheromax + chikara

proporcje poltora psinkięcia chikary i pol pheromax

dzialanie musze powiedziec ze wreszcie jestem tym kim chialem bys zawsze.Widac bardzo przyjacielskie nastawienie ludzi,chęc nawiązania kontaktu ze mną,dziewczyny widzą mnie jako kolesia któremu "mozna sie dac"

sprawdzone od jakis 2 tyg w tym 2 imprezy naprawde super imprezy

 

komętarze no cóz...znowu chce sie zyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa pheromax + chikara + NPA

proporcje 1 psinkięcia chikary i 1/3 pheromax + 2 przechylenia Npa

dzialanie Poprostu kosa na imprezy i wszelkiego rodzaju spotkania jedyny minus ze przy takim uzyciu szybka sie koncza nasze feromony, ale na specjalne okazje to tylko kask zakladac i wyruszac w swiat:)))

sprawdzone od jakis 1 m-c imprezy wszystkie udane :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nazwa: Pheromax + NPA + Chikara

 

Proporcje: 2 malutkie ruchy za uszami lub na nadgarstku kuleczką próbki Pheromax(tak, jeszcze mi się ostała z poprzedniej dostawy 8) ), jedno małe przechylenie NPA i rozprowadzenie go na nadgarstkach ewentualnie na szyi, ze 3 max 4 aplikacje Chikary na szyję i nadgarstki(zazwyczaj raz na nadgarstek, potem rozsmarować go na drugi i 3 razy wokół szyi).

 

Działanie: Zdecydowanie podwyższona pewność siebie. Dziewczyna z którą rozmawiałem przy herbatce z każdą chwilą była coraz milsza i dużo częściej się uśmiechała. Było tak przyjemnie że ani mnie, ani jej nie chciało się kończyć rozmowy i wracać do domu :) I co najważniejsze: Takie sytuacje dają mi to, czego tak naprawdę najbardziej w życiu potrzebuję, czyli RADOŚĆ Z ŻYCIA :D

 

Owe połączenie stosuję zaledwie od paru dni, ale tak naprawdę to dopiero wczoraj przyszedł czas na prawdziwy test. I efekty poprostu świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę spotykam się z tą samą dziewczyną przy herbatce, wiec będzie czas na kolejny test zarówno moich umiejętności interpersonalnych, jak i połączenia Pheromax'u, NPA i Chikary.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam bezpośredni kontakt z ludźmi. Szczery uśmiech, pogłębiające się wzajemne zaufanie, to co widzę i czuję gdy patrzę drugiej osobie w oczy, mowa ciała, kontakt fizyczny - to wszystko jest tak niesamowite...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 years later...

Nazwa: The Edge + BTB

 

Proporcje: 1 pełny psik The Edge _ BTB 1 kropla podzielona na nadgarstki i za uszy oraz pod nosek

 

Działanie: Bardzo socjalne, przyjazne podejście wszystkich, mój facet szaleje :)

 

Sprawdzone: Od ponad miesiąca

 

Komentarze: Ogólnie słyszę wiele miłych słów na temat mojego zapachu :)

 

Jestem w trakcie próby - Relationship Magic, i ostatnio łącze The Edge z próbką Pheromax'a też jest the best :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności