Skocz do zawartości

MEGA rozczarowanie


rivendal

Rekomendowane odpowiedzi

Stosuję fero od ponad tygodnia. Zakupiłem zestaw MAX składający się z NPA, PHX i BTB. Zanim zdecydowałem się na zakup przeczytałem kilkadziesiąt postów na tym forum na temat stosowania, na temat braku nadmiernych oczekiwań i wiele postów opisujących niestworzone historie.

Postanowiłem zaryzykować i zdecydować się na ten dość duży zakup...

Okazuje się, że dałem się oszukać. Pewno niektóre duże firmy mają duże profity od takich naiwniaków jak ja. Za zarobione pieniądze zatrudniają osoby piszące tu niestworzone historie i dosc duzy biznes się kręci. No cóż.....To sie nazywa bezdusznym marketingiem....(tak w ogóle ciekawe czy mój post zobaczy światło dzienne)

Ale przejdźmy do rzeczy. Mieszkam w wielkim mieście i codziennie mam styczność z wieloma kobietami. Tak jak napisałem wcześniej - dawkuję tak te feromony, aby nie przedawkować, bo wiem ze przynosi to wtedy odwrotny skutek. No i co się zmieniło? Co się stało? NIC SIE NIE ZMIENIŁO ANI NIC SIĘ NIE STAŁO. Żadnych zmian. Nie oczekiwałem, ze kobiety nagle sie na mnie rzucą. Czy mimo wszystko miałem jakieś oczekiwania? Tak, miałem. Wydawało mi się, że chociaż ktoś zwróci na mnie uwagę. Jakaś kobieta spojrzy w moją stronę. Ktoś się uśmiechnie. Nic z tych rzeczy sie nie dzieje. Nikt nie patrzy w moją stronę. Kobiety traktują mnie jak powietrze. WIEM WIEM, powiecie ze feromony to tylko dodatek - jednak zapewniam was, ze bardzo wiele robiłem w tez innych kwestiach - dotyczących mowy ciała, dotyczących wyrabiania pewności siebie - bardzo wiele uwagi zwróciłem na swój styl ubierania się (moze nie uwierzycie, ale nawet dobieralem ubrania ze stylistką pomagającą w dobiorze garderoby ludziom z show biznesu)Były wizyty u naprawde dobrego fryzjera....Poza tym bardzo dużo myslalem pozytywnie.

Czekam zeby chociaż nawiązać kontakt wzrokowy uśmiechnąć się i zacząć działać. Niestety nie mam tej szansy, bo nikt na mnie nie patrzy i feromony w niczym mi nie pomogły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeżeli kupujesz zestaw MAX, zatrudniasz za dużą kasę jakąś stylistkę, chodzisz do zajebistego fryzjera, kupujesz drogie ciuchy i robisz to tylko po to by tylko wywołać u kobiety uśmiech na twarzy lub tylko po to by tylko się na ciebie jakaś kobieta spojrzała - to w/g mnie stary coś jest mocno nie tak z Tobą.

 

Nawet nie stosując feromonów, wywołać uśmiech na twarzy kobiety to chyba nie jest jakiś szczyt możliwości faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistka i fryzjerka akurat to moje dobre znajome, więc nie musialem akurat za to płacić....

Nie no, o co mi chodzi - czy wy jesteście w stanie zaczepić obcą dziewczynę BEZ PRZYZWOLENIA -to znaczy, ona jest we własnym świecie, pogrążona w swoich myślach, swoich problemach - a tu ktos obcy wchodzi z buciorami w jej świat?

Ja myślę trochę inaczej. Ale oczywiście mogę się mylić - ja czekam na jakieś PRZYZWOLENIE, cos w rodzaju podświadomego przekazu - "tak, mam ochotę na flirt z Tobą" i DOPIERO WTEDY podejść. Czy się mylę?[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ci skupić się na jednym fero - np. na Pheromaxie i testować go przez miesiąc. Nie kombinuj z mieszankami, jeśli dopiero zaczynasz z fero. Skup się na 1. produkcie. Sprawdź małe dawki (potarcie wężykiem) i duże - 2-3 psiknięcia. Testuj. Fero działa. Polecam ci też przetestowąc fero podczas seksu. Fajnie zezwierzęcają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, o co mi chodzi - czy wy jesteście w stanie zaczepić obcą dziewczynę BEZ PRZYZWOLENIA -to znaczy, ona jest we własnym świecie, pogrążona w swoich myślach, swoich problemach - a tu ktos obcy wchodzi z buciorami w jej świat?

 

 

Wczoraj wracając ze spotkania z koleżanką, w metrze jechała dziewczyna, która miała słuchawki na uszach a we włosach listek z drzewa lipy... podszedłem do niej, pociągnąłem za łokieć i zapytałem czy zna piosenkę "wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie..." Zapytała czy ma liścia na głowie, powiedziałem, że ma i mu jej zdjąłem. Nie miałem na sobie fero, pogadałem z nią chwilę i wysiadłem na swojej stacji.

Odpowiedź brzmi: z buciorami nie wszedłem i już nie jestem dla niej obcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
ja czekam na jakieś PRZYZWOLENIE, cos w rodzaju podświadomego przekazu - "tak, mam ochotę na flirt z Tobą" i DOPIERO WTEDY podejść. Czy się mylę?[/b]

spróbuj opcji odwrotnej-nie czekając na przyzwolenie zacznij flirtować a przekonasz się czy się mylisz.

 

a feromony??

kiedyś kupiłem próbkę Pheromaxu. stwierdziłem że działa i od tamtej pory coś od czasu do czasu kupuję.

ech, gdyby mi ktoś jeszcze płacił za pozytywne opinie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

kolega ja testowalem fero ponad rok, rozne fero, rozne dawki przerozne mixy, w setkach miejsc iii powiem ze sam nie wiem do konca czy dziala ;) ale cos w tym jest, moze dziala, moze to tylko placebo, nie wiem... ale sa sytuacje naprawde dziwne ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności