Skocz do zawartości

Feromony - moje doswiadczenia


erika26

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec na pocztek powiem ze zafasynowala mnie wizja ludzi zawsze usmiechnietych do mnie i super miłych, meza który mnie adoruje kiedy tylko uzyje tego specyfika..

:roll:

...no i tu sie troszkę zawiodłam.. bo.. nie spodziewałam sie jakis reakcji piorunujacych ale...

doswidczenia:

1. bylam w urzedzie skarbowym liczac na uprzejmośc pracujacych tam pań... troszke sie zawiodłam.. (nie wiem moze to efekt tego za daleko stałam) :)

2.Mąż - moj maz owszem zauwazyl ze zmnienilam perfumy.. i to od prawie od razu.. i wtulil sie na 10 sekund w moja szyje..

po zapytaniu czy mu sie podobaja nie dal jednoznacznej odpowiedzi..

(nie wie o moim zakupie pheromaxu)

reszta doswiadczeń jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz wspomianej wyzej reakcji mojego meza nie zauwazylam nic wiecej ... zadnej zmiany w jego zachowaniu.. choc musial wczoraj pracować do pozna i moze po prostu nie mial sily zareagowac.. ale..

przyznam ze jestem troche zawiedziona... bo spodziewałam sie.. czegos innego.. bardziej widocznej zmiany.

No coz zobaczymy co bedzie dalej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz czasem nie zauwazysz od razu kolosalnej roznicy u osoby ktora juz dlugo znasz ... po jakims czasie moze sie zmienic gdzies tak czytalem ale na 100% nie jestem pewny :) Wiec testuj testuj i zauwazaj nowe efekty. Zycze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj trochę inaczej. Zamiast używać fero i tylko oczekiwać różnicy, zmień odrobinę zachowanie - na takie, które dotychczas wydawało Ci się co najmniej zbyt śmiałe. Fero właśnie w ten sposób działają - ośmielają ludzi (którzy czują je na Tobie) do robienia czegoś, czego zazwyczaj by nie zrobili, jednocześnie zmieniając ich postrzeganie Twojej osoby.

 

Bądź bardziej zdecydowana będąc w urzędzie - z fero na pewno odniesiesz lepszy skutek. W stosunku do męża hmmm... zależy, czego oczekujesz. Jeśli ma Cię adorować - podpuść go do tego! Następnym razem nie będziesz już musiała, bo zrobi to sam - będzie ośmielony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zniechęcaj się tak od razu na wstępie, będzie dobrze :) Jestem pewna, że za jakiś czas wybauszysz ogromne oczy ze zdziwienia na działanie fero :lol: A od męża nie będziesz się mogła opędzić, jestem pewna, mężczyźni sa wyjątkowo podatni na pheromax... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewna, mężczyźni sa wyjątkowo podatni na pheromax... :twisted::twisted::twisted::twisted:
Kiedyś z pheromaxem poszedłem na imprezę do kumpla. O kobietach nie wspominam, ale jak się kumpel nawalił, to mnie po prostu na krok nie odstępował. Cały czas mi o czymś nawijał. Gdybym go nie znał, pomyślałbym, że to gej :) Faktycznie Pheromax działa na facetów, także ten męski :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale jak się kumpel nawalił, to mnie po prostu na krok nie odstępował. Cały czas mi o czymś nawijał. Gdybym go nie znał, pomyślałbym, że to gej :) ...

Usmialam sie ... moze kumpel jest po prostu bi...

dobre...

Dzis caly dzien mojego meza nie ma... wiec nie moge sprawdzic..

ale.. mam jeszcze nadzieje ze w koncu sie przekonanam,.'

a tak na marginesie..

jak pachnie relatinonship magic? ...

:o:lol::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten kumpel palił papierosy???
Właśnie nie wiem, skąd pogląd, że papierosy osłabiają feromony. Testowałem to prawie wyłącznie na palących i na wszystkich działało świetnie. Kumpel też palił :) Nie przystawiał się do mnie, co prawda, ale cały czas stał koło mnie i mi nawijał, o wszystkim po kolei, jakby się mamie zwierzał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóz...nie bede opisywać szczegółow powiem tylko ze bylam zdumiona reakcją meza.. i nigdy wczesniej tak nie zareagowal na mnie (oczywiscie w pozytywnym znaczeniu)..moze to przypadek. ale raczej to zasluga feromonów..

robi sie coraz bardziej interesujaco...

zobczymy cop bedzie dalej..

Mam pytanie wydaje mi sie ze gdzies widzidlam na forum informację o tym ze probka zawiera mniejsze dawki hormonów..niz duza butelka pheromaxu.. czy to prawda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
jak pachnie relatinonship magic?...

 

Jak dla mnie bardzo ładnie. Słodko, kobieco, ciepło, ale nie mdło. Troszeczkę przypomina zapach dawnej, klasycznej Currary (tak mi się kojarzy), ale jest lżejszy, przyjemniejszy... Kilka osób już pochwaliło na mnie ten zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności