Skocz do zawartości

Jaki feromon wybrać?


undetected

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam feromonu który pomoże mi w relacjach z kobietami, i ogólnie w relacjach z ludzmi, z naciskiem jednak na to pierwsze. Po przeczytaniu opisów jestem zdecydowany na pheromax który planuję łączyć z perfumami.

 

1.Czy to dobry wybór?

2.Warto kupić pheomax oxytocin czy zwykły?

3.Może doradzicie mi coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek testuj pojedynczo, tydzień z jednym i tydzień z drugim. Potem możesz próbować łączyć. Ja jak łączę to daję Pheromax na szyję a BTB jednym lekkim przechyleniem na palec i pod nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Powiem ci tak , jakieś 2 miesiące temu usłyszałem , że istnieje coś takiego jak feromony . Po przeczytaniu forum od deski do deski postanowiłem zakupić pheromaxa (duży flakonik ). Testuję już go od 5 tygodni i czystym sumieniem stwierdzam że nie są to pieniądze wylane w błoto. Miałem chwile zawachania , że to ściema i nie ma żadnych efektów,Chciałem nawet go zwrócić ale nastąpił moment przełomowy... Wydaję mi się że w koncu dobrałem dobrą dawke do swojej osoby bo inaczej nie mozna tego tlumaczyć. To co się wydarzyło nie mogło sie wydarzyć bez fero ( wczesniej nigdy w zyciu nie mialem takiej sytuacji) ale to na dniach napisze w historii jak będe miał wiecej czasu... Wiec kup i przekonaj się sam jak nie to zwrócisz.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze dokładnie w jaki sposób testowałeś. Gdzie nakładałeś, w jakich ilościach itd. Ja też mam PHX, tylko, ze próbkę, użyłem jej kilka razy i na bank po wypłacie zakupie flakon. Do tego mam NPA, którego używam w pracy od jakichś 3 tygodni. Efekty nie są jakieś oszałamiające, ale dalej testuje. Też kiedyś coś opisze na ten temat. Na razie testing, żeby w przyszłości odpowiednio zmieszać oba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo chyba jak wszyscy nowo nabywcy feromonów myślą im więcej tym lepiej wiec zacząłem od pełnego psika na nadgarstki i wsmarowywanie w szyje , było to chyba jak na początek zbyt mocne... Stopniowo zmniejszałem od przytknięcia palca do flakonu po maźnięcia patyczkiem. Dla mnie najlepszym sposobem okazał się własnie patyczek :D Rozprowadzam za uszami czyli tak zamoczenie patyczka jedna strona zamoczenie druga strona od góry do dołu tak jak byś wcierał fero w skóre :) i na to po jednym pełnym psiknięciu perfum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności