Skocz do zawartości

Pheromax Oxitocin i BTB


free1964

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Jestem tu nowy.

Od wczoraj jestem posiadaczem feromonów Pheromax Oxitocin , BTB i próbek jakie otrzymałem od Feromony.pl.

Jeszcze nie wiem, czy jestem szczęśliwym posiadaczem, czy tylko posiadaczem.

Zanim zdecydowałem się na zakup feromonów przeczytałem chyba prawie całe to forum i mam już mętlik w głowie.

Podchodzę sceptycznie do feromonów i chcę to zmienić.

Mam nadzieję, że będę z nich zadowolony.

Zamierzam dzisiaj zrobić następujący mix.

0,5 ml. Pheromaxu Oxitocin + 0,5 ml. BTB + 2 ml. wody toaletowej Lacoste Challenge.

Cały ten mix ma mi wystarczyć na 10 dni, czyli po cztery aplikacje za jednym razem z atomizera zakupionego na Feromony.pl

Z moich wyliczeń wynika, że jednorazowa dawka z tego atomizera, to 0,058 ml.

Moje pytanie brzmi,co Wy ferumowicze sądzicie na temat takiego mixu?

Może macie inne rady, inne proporcje, które z posiadacza feromonów uczynią szczęśliwego posiadacza feromonów.

Pozdrawiam i czekam na wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś kiepsko czytałeś to forum skoro jako nowicjusz chcesz od razu miksować. Najpierw znajdz odpowiednia dawke dla siebie kazdego fero z osobna. Proponuje zaczac od Phx, od mażnięcia się aplikatorem, pozniej w razie braku efektow zwiekszaj dawke minimalnie co 2 dni.

 

No nie do końca jest tak jak piszesz z moim czytaniem.

Masz rację, że może zbyt szybko chcę przejść do robienia mixu, ale zawsze byłem " w gorącej wodzie kąpany " :wink:

Pomyślałem sobie, że skoro prawie wszyscy na forum piszą, że dobrą mieszaniną jest BTB z Pheromax w stosunku 1:1, to pomyślałem sobie, że mógłbym taką zrobić, a dawkę tego mixu już indywidualnie dostosować do siebie. Dzięki za radę. Może jednak spróbować działania pojedynczych preparatów.

Jeżeli masz jeszcze jakieś dobre rady, to chętnie z nich skorzystam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BTB jest o tyle dobrze, że według mnie ciężko go przedawkować. Co innego Phx czy NPA. Zacznij od minimalnej dawki Phx, tak jak napisałem wcześniej od mazniecia sie rurką aplikatora (na szyi lub kosciach policzkowych),a do tego po jednym przechyleniu BTB za uszami. Stosuj taką dawkę przez kilka dni. Nie podpalaj się od razu, bo łatwo się zniechęcisz. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BTB jest o tyle dobrze, że według mnie ciężko go przedawkować. Co innego Phx czy NPA. Zacznij od minimalnej dawki Phx, tak jak napisałem wcześniej od mazniecia sie rurką aplikatora (na szyi lub kosciach policzkowych),a do tego po jednym przechyleniu BTB za uszami. Stosuj taką dawkę przez kilka dni. Nie podpalaj się od razu, bo łatwo się zniechęcisz. Powodzenia.

 

Wielkie dzięki za radę.

Może napisałbyś parę słów jak to u Ciebie działa, co stosujesz itd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie miksy z Oxy średnio działały. W zasadzie nie działały. Może kwestia dawek, może po prostu nie zgrywały się ze mną.

Poza tym uważam, że Oxy to nie jest feromon, którego tu szuka 98% użytkowników (łącznie ze mną)... Na szybki podryw nie za bardzo, a budowanie trwałej relacji na chemii? W pracy bym to zrozumiał (życie to manipulacja), ale do tego są lepsze (P6). Ale w związku? Moim zdaniem bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym uważam, że Oxy to nie jest feromon, którego tu szuka 98% użytkowników (łącznie ze mną)... Na szybki podryw nie za bardzo, a budowanie trwałej relacji na chemii? W pracy bym to zrozumiał (życie to manipulacja), ale do tego są lepsze (P6). Ale w związku? Moim zdaniem bez sensu.

 

Z tego co czytałem Phx Oxy ma idealnie taki sam skład jak zwykły Phx plus Oxytacynę. Dlaczego więc nie nadaje się na szybki podryw ?

Jak działa u Ciebie Npa, BTB ? i czy widzisz wyraźne działanie tych feromonów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się. chemicznie to to samo plus oksytocyna.

ale w praktyce moim zdaniem działa słabiej jak chodzi o szybkie wrażenie.

może to interakcja z oksytocyną, może inne proporcje feromonów.

 

a btb i npa? moim zdaniem najlepsze połączenie z możliwych. już opisywałem ich skuteczność, poszukaj moich postów.

choć ostatnio zastanawiam się, czy samo npa nie jest równie skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację. z tym, że aplikując wprost z butelek nie przywiązywałem większej wagi do proporcji. te kroplomierze są takie, że trudno o powtarzalność.

dopiero gdy kupiłem atomizer wziąłem kalkulator do ręki i zacząłem działać precyzyjnie. i po pierwszej próbie npa i btb (1:1) kolejna okazała się złotym strzałem, którego trzymam się do dziś...

a może jest jeszcze inna, lepsza proporcja?... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności