Skocz do zawartości

Czy to możliwe, że na mnie feromony nie działają .. ?


madziusia02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc. Od ponad 3 tyg stosuję NPA i one wogóle na mnie nie działają, czy to możliwe ? dodatkowo mam Phx i nawet stosując razem z NPA nic się nie działo ;( Jestem młodą świadomą swojej atrakcyjności kobietą, niestety chyba zbyt nie śmiałą. Dlatego kupiłam feromony, ale z każdym dniem ich stosowania tracę , że tak powiem zapał, który miałam kupując i wyczekując kuriera.. Nie wiem jak mam sobie to tłumaczyc, dlatego proszę o jakąś pomoc, by tak jak inni cieszyc się z tego jakie są niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno to dziala ale feromony nie dizalaja na ciebie tylko na osoby w twoim otoczeniu , no moze npa podnosi pewnosc siebie . i zapewne za bardzo liczysz na dzialanie tych fero . troche inicjatywy z twojej strony tez powinno byc ,i zapomnij wogole ze ich uzywasz a dzialanie samo sie pojawi . ja stosuje feromony ok 5 lat i moge strwierdzic teraz ze juz na mnie nie dzialaja .a jak dzialja to zadko . pozdrowienia ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie kobiece foromony dzialaja fantastycznie ,kiedys stojac w parku z kolegami odczlem cos dziwnego obucilem glowe a okolo 10 metrow odemnie staly 3 dziewczyny jedna z nich nie byla zbyt atrakcyja ale najbardziej przykula moja uwage .napisze jeszcze ze wial troszke mocniejszy wiatr i moglo przyciagnac feromony .a tym bardziej dziwne ze wogole jej nie widzialem stalem odwrucony do niej tylem , zapach mnie przyciagna

i tez zwruzilem swwoja uwage na jej podejcie .poprostu widzialem ze testuje fero i sprawdza zachowanie ludzi . wiem bo sam tak robilem . moze sie myle w tym wwszystkim ale ze stosuje juz 5 lat feromony , to troche o ich dzialaniu wiem

najbardziej mnie denerwuja aktywwizatorzy ,oni czesto uzywaja feromonow w sprzedazy raz sie nadzialem na takiego oszoloma. tylko ze po jakis 15 min szczailem ze ma na sobie fero .jebaniec jeden ;) kase stracilem na jakies g**no ;) ale nic doswiadczenie sie trafilo i heya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na mnie niektóre damskie feromony nie działają.

 

Kupiłem mojej kobiecie Relationship Magic i nie wywierały na mnie żadnego wpływu. Za to woda jakiej używa działa na mnie silnie podniecająco.

 

To Hugo Boss - Femme.

 

 

Za to kiedyś spotkałem moja starą koleżankę w sklepie. ja użyłem fero i ona musiała też. Po prostu po buziaku na przywitanie i chwili rozmowy, kręciło mi się w głowie, ona na mnie strasznie działała i cały czas się dotykaliśmy rękami, niby przyjacielsko, i buzie nam się nie zamykały.

 

Szok. Nie wiem co ona użyła. Może jak ja kiedyś potkam, to zapytam i może zechce mi zdradzić. To było naprawdę niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności