Skocz do zawartości

Co wybrać by facet zwrócił na mnie uwagę?


mloda87

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem nowa i wybaczcie jeśli taki wątek już był, ale po prostu pilnie potrzebuję Waszej pomocy. Zatem podoba mi się pewien mężczyzna, a mi jakoś tak głupio żebym zaczęła. Więc do rzeczy, potrzebuję feromonu, który nie cuchnie (tyle się już zorientowałam, że potrafią) a byłby skuteczny i nie kosztowałby fortuny w rozsądnej cenie. Chodzi mi o to, by zwrócił na mnie uwagę i jakoś może zachęcił. Z drugiej strony jestem ciekawa jak działają, kiedyś miałam jakiś i w ogóle nie działał, chyba podróba. A i czy ma coś wpływ na ich skuteczność to co jem. I jak i gdzie nakładać. Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to ma do rzeczy? nie wkleję, ale mogę powiedzieć, że mam typ urody słowiańskiej, ciemny blond włosy do ramion, z szaro-niebieskimi oczami, które przyciągają (to są opinie mężczyzn, nie moje). Po prostu mam na celu pomóc sobie w tej kwestii, więc może pomożesz? Zastanawiałam się nad edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bym mógł i potrafił na pewno bym Ci pomógł, ale feromony to chyba nie jest rozwiązanie sam stosowałem PHEROMAX-a którego tak zachwalają na forum mimo że wcześniej czytałem na innych forach że to w ogóle nie działa wtedy byłem zdesperowany i mimo zdrowego rozsadko kupiłem niestety nie zauważyłem żadnych zmian a ten ś.......cy zapach jeszcze czuję. Lecz jeśli chcesz kupić kupuj może w Twoim przypadku efekt będzie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wklej fotke :* i zobaczymy jaki fero sie przyda".

- Opanuj się :P

 

- - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - -

 

Niektóre kobiety zachwalają BTB.

 

- - - - - - -- - - - - - - - - -

 

Widzę, że moderator na urlopie i wakacje, to jakieś dzieciaki rejestrują się na forum i nic nie wnoszą, tylko trolują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hej,

 

ja ostatnio kupilam probke pheromaxu i jak na razie mialam okazje testowac ją tylko raz- na imprezie.

to jest taka specyficzna impreza, a wlasciwie praktis taneczny, gdzie tanczy sie dosyc blisko (nawet bardzo blisko- wygooglujcie sobie bachate, kizombe).

 

abstrahujac od tego, ze jestem atrakcyjna i wygladalam naprawde dobrze tamtego wieczoru, to tylu facetow prawilo mi komplementy, tylu znajomych, ktorym nigdy wczesniej sie to nie zdarzylo, ze bylam w szoku.

jeden znajomy nawet powiedzial, ze czuje sie "jakos tak wyjatkowo" przy mnie. :)

powtarzam jeszcze raz, ze bardzo dobrze wtedy wygladalam (postaralam sie ;) ), ale fakt jest faktem, ze czesto wygladam tam bdb, a nigdy nie uslyszalam tylu milych slow.

 

nastepna impreza jutro. znowu bede testowac. dam znac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem dwa razy przechylilam fiolke i to, co zostalo na palcu, wtarlam w szyje, czyli 2 przechylenia na prawa i 2 przechylenia na lewą stronę. i na to chanel chance.

 

wczoraj impreza byla mniej udana, tzn. bylo malo ludzi ogolnie, wiec niewielu do testow. ;)

 

dalam po jednym maznieciu (na lewa i prawa strone szyi) tym aplikatorem z probki- tym razem czulam wyrazny kwas na sobie lol. ale, ale: ci panowie, z ktorymi tanczylam, rowniez prawili mi niezle komplementy. aha, i szczerze: wygladalam juz duzo mniej atrakcyjnie niz za pierwszym razem, a natarczywe spojrzenia nadal byly. ;)

 

co zauwazylam po uzyciu pheromaxu: faceci są baaardzo wylewni, obsypują mnie komplementami, czesto tymi z serii "mocne"- tak jakby nie potrafili sie opanowac. ;) jeden znajomy wrecz mi powiedzial, ze bardzo go kręce (jakos wczesniej mu sie to nie zdarzylo, chociaz wiem, ze mu sie podobalam), czuje sie jakos tak wyjatkowo dobrze jak jestem obok niego. druga grupa to tacy jakby zmieszani i rozkojarzeni, jakby zawstydzeni wlasną reakcją na mnie- tez sypią komplementami jak z rekawa.

 

ogolnie jestem zadowolona.

 

dzisiaj odpoczywam od imprez. nastepne testy w pon. bedzie duzo ludzi, wiec zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności