Skocz do zawartości

skutecznośc feromonów???


ramzes77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeczytałem parę wątków o feromonach i mam co do ich skuteczności duże wątpliwości np

Czy coś co pachnie jak pot może uwieść kobietę, lub zwrócić w pozytywnym znaczeniu jej uwagę. Skoro fero jest maskowane perfumą jak go można wyczuć.

Facet na którego nie zwracają uwagę kobiety jest dla nich nie atrakcyjny po wylaniu na siebie feromonu nagle staje się dla nich przystojniakiem.

 

Według mnie chodzi tu tylko o kasę przez wykorzystywanie ludzkiej naiwności.

 

Ps.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem lecz takie są moje odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Percepcja feromonów nie ma nie ma nic wspólnego z tradycyjnym zmysłem węchu. Organem odpowiedzialnym za odbiór feromonów jest narząd nosowo-lemieszowy (z łaciny organum vomeronasale VNO). VNO bezpośrednio zamienia lotne sygnały zapachowe na odpowiednią reakcję w organizmie. Feromony pobudzają narząd lemieszowy i wywołują w organizmie automatyczne, niekontrolowane zachowania reprodukcyjne oraz socjalne. Neurony VNO są silnie powiązane z ośrodkami kontrolującymi funkcje behawioru seksualnego i układu rozrodczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

fero przekazuja stany emocjonalne miedzy ludzmi (przede wszystkim podniecenie). Pod wplywem podniecenia kobieta/mezczyzna postrzega dana osobe jako duzo bardziej atrakcyjna. Kiedys grubsza dziewczyna mnie tak nakrecila, ze gdybym byl sam na sam z nia, nie bylbym w stanie uzywac mozgu, tylko bym sie na nia rzucil. w tamtym momencie miala 9/10, mimo ze nie przepadam za puszystymi paniami. Jedni sa bardziej podatni na fero inni mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem lecz takie są moje odczucia.

skąd te odczucia??

testowałeś coś czy tak Ci się wydaje??

kiedyś spróbowałem z próbką Pheromaxa. byłem zadowolony i aktualnie stoi u mnie The Edge, duży Pheromax, RM...

myślę że podejście do tematu ma tutaj duże znaczenie. spotkać można się z poszukiwaczami cudownego środka. takiego który zrobi robotę. takiego niema.

dla mnie fero to element czegoś większego. pomagają zrobić dobre wrażenie ale dalej muszę polegać bardziej na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A ja do tej pory podchodziłam z dystansem do feromonów :D DO DZISIAJ :D ale od początku

 

Moim pierwszym zakupem było pheromone essence. Naczytałam się wiele pozytywnych opini. a tu.... lipa.

Jestem bardzo dważną osobą, kontaktową, ale przez mężczyzn byłam traktowana jak przyjaciółka. Więc... pomyślałam o copullins :D:D:D:D Taaaka ze mnie cwaniara :o

Niestety pheromone essence nie zdał ezgaminu. Byc moze dlatego, że feromony dominacji mam swoje, naturalne :D

Moim kolejnym zakupem było alchemy i tu też była lipa... do dzisiaj :D

Usiadłam dziś w kościółku obok mężczyzny lat: ok 14 :D Ten chłopak normalnie się skręcał całą mszę. Cały czas się na mnie gapił a pod koniec mszy stał ze skrzyżowanymi nogami :D

Więc chyba trafiłam z dawką: 14 kółeczek po prawej, 14 po lewej i trochę na nadgarstki :D

 

No i teraz Panowie.... MAM WAS :D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten test to doskonały dowód na skuteczność feromonów. Bo dojrzały facet może panować nad swoimi "odruchami", natomiast dziecko ma z tym problem :lol:

 

 

 

Co do dorodłych facetów ---- przetestowane :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

i tez działa :D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś znalazła czego szukasz :D

 

Ja mam ich chyba nadmiar i czasem boję się wręcz nałożyć.. :o

ale z tym z kim pragnę.. to wtedy odlot... :D :D :D

 

Seks jest piękny, ale do tego dochodzi jeszcze nasza kobiecość :lol:

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku...

z Alchemy, phx, czy z czym chcesz.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam

Przeczytałem parę wątków o feromonach i mam co do ich skuteczności duże wątpliwości np

Czy coś co pachnie jak pot może uwieść kobietę, lub zwrócić w pozytywnym znaczeniu jej uwagę. Skoro fero jest maskowane perfumą jak go można wyczuć.

Facet na którego nie zwracają uwagę kobiety jest dla nich nie atrakcyjny po wylaniu na siebie feromonu nagle staje się dla nich przystojniakiem.

 

Według mnie chodzi tu tylko o kasę przez wykorzystywanie ludzkiej naiwności.

 

Ps.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem lecz takie są moje odczucia.

 

 

 

 

Ja podbijam wątek, ponieważ jest wiele osób, które czytaja to forum z nadzieją, że upewnią się w swojej decyzji :D:D:D:D

 

 

Ja przed zakupem obawiałam się, że to "pic na wodę". Bo przecięż jakby to rzeczywiście działało, to wszyscy by tego używali, a na świecie byłaby jedna wielka orgia :lol::lol::lol::lol:

 

Ale to naprawdę działa, tylko nie spodziewajcie się cudów. To nie jest tak, że faceci się za mną uganiają i najchętniej by mnie zjedli.

U znajomych działa to tak, że są odważniejsi, jeżeli chodzi o żarty, lepiej się czują w moim towarzystwie. Jeżeli chodzi o nowospotkane osoby, zawsze zostawiam po sobie dobre wrażenie. Sto procent nowopoznanych ludzi mówi, że jestem miłą i sympatyczną osobą.

 

Mam nadzieję , że trochę pomogłam w podjęciu decyzji :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności