Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej "nakładać" feromony.


salow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja osoboscie stosuje tu i tu czyli ubranie i cialo, ale nie ma jak to samemu wyprobowac i sprawdzic, ale polecam sposob drugi, bo najlepiej mi to odpowiada... Ale jest zawsze jakies ale... Kazdy czlowiek ma swoj specyficzny zapach skory, ktora wiadomo poci sie, u jednego mniej a u drugiej bardziej ze sie az zalewa czasami potami :), wtedy lepiej stosowac na ubranie... Kazdy wie chyba jak to jest... Pozdro dla wszystkich feromonowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat niechętnie stosuję feromonoy na nadgarstki, bo np. włożę rękę do kieszeni to mogą mi one gdzieś "uciec" :lol:

 

Tzn. nadgarstki na które wcześniej nałożyłem feromony ocierają się o material i mam wrażenei, że "uciekają" :D

 

Polecam miejsce (zagłębienie) za uszami oraz szyję.

 

Tak, właśnie tam stosuję feromony i- moim zdaniem- jest to najlepsze miejsce do stosowania tych chemikaliów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony naniesione na ubranie utrzymują się dużej, ale nie wydaje mi się żeby działały tak intensywnie. Dlatego wolę nakładać je na ciało - są lepiej wyczuwalne. Myśle, że jeżeli chodzi o ciało to najkorzystniej wybierać miejsca o niższej temperaturze np. małżowinę ucha. W niższej temperaturze feromony utrzymają się dłużej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony naniesione na ubranie utrzymują się dużej, ale nie wydaje mi się żeby działały tak intensywnie. Dlatego wolę nakładać je na ciało - są lepiej wyczuwalne.

 

 

O! Całkowicie się z tym zgadzam! O to mi chodziło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja np. mam Alchemy w kulce i D**A ! (na poczatku) :P .. ale potem sobie poogladałem ten filmik o Pheromax co jest na stronce i zobaczylem ze ten koles psika sobie raz na nadgarstek, potem to rozsmarowuje na drugi a potem dwoma nadgarstkami smera sie za uszami :P .. no to tak jak normlany perfum, a jak ja mam w kulce to co ... ?! Wale sobie 10 okreznych drobnych ruchów po nadgarstku i robie co ten koles :) hihih, daje czadu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności