Skocz do zawartości

Najlepszy sposob na przykrycie Pheromaxa


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj przedstawam dezodorant mozecie wierzyc lub nie on przykrywa cala dawke pheromaxa z butli oryginalnej nalezy przycisnac dezodorant kilka sekund w miejsce aplkacji pheromaxa ponizej link masakra a ja tyle kasy starcilem na najlepsze perfumy lol polecam ja mieszkam w uk ale w polsce musi byc dostepny tez http://www.dovemencare.co.uk/uk/en/deodorants/clean_comfort_deodorant_spray/product.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest napisane ze moze zepsuc fero ? jak muwie ze przykrywa fero i jest ok to jest ok simple as that that`s it sprawdz najpierw na szyje albo klatke piersiowa i pzykryj tym o czym muwie na mnie dziala widze laski ucieszone i jest spoko ,pamietaj shake well before use inaczej bedziesz miec bialy proszek na szyi albo klatce good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem i wciaz mam cool water davidoff,chanell allure home sport

carolina herrera 212 szara ,malizia uomo,ralph lauren wszystkie drogie i zadne nie przykrywaja smrodu pheromaxa czy wy rozumiecie ze te drogie perfumy nie przykrywaja pheromaxa ? moze tylko na 1h i tyle i za kazdym razem dostaje bolu glowy kiedy pheromax jest zle przykryty tym razem jest ok dziala i nie przestane uzywac tego mixu poniewaz widze siebie fero dziala

na bank na mnie i na laski a niedowiarki rubcie co chcecie ja tylko chcialem pomoc z tym nie to nie bye bye pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a nie pomyślałeś, że głowa Cię może boleć od przedawkowania? Ja też używam Chanel Allure sport i zawsze słyszę, że ładny zapach, a nie że smierdzę potem czy czymś innym. Allure jest na tyle mocny, że nie ma opcji żeby tego nie przykrył.

 

Druga opcja to taka, że może należysz do tych osób, które go strasznie wyczuwają.. a inni wcale nie muszą. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
według mnie PhX najlepiej zakrywa Jean Paul Gaultier Le Male po prostu klasyk , natomiast NPA Hugo Boss Bottled no 6 lub Energise :)

Gdy użyjesz w mikroskopijnych dawkach to tak, jesli w dawkach zalecanych jak na opakowaniu -> NIE MA SZANS. KRISTOFF ma racje markowe perfumy nie przykryja smrodu, zawsze on sie przebije lub zmieni kompozycje perfum czy to Chanel Dior czy puma STR8, nie ma znaczenia.

 

Oczywiscie sa wyjatki, można niewielka ilosc Pheromaxu przykryc A*men Thierry Mugler, wtedy nie bedzie czuc fero. Minusem jest bardzo intensywny zapach muglera.

Drugi wyjatek Armani Code - najlepsza woda na przykrywanie feromonów, mam kilkanaście zapachow i TYLKO TEN przykrywa jak nalezy, nie le male, nie Allure homme czy Blanche Tylko wlasnie Armani Code. Czasami mam wrażenie jakby ta woda była wyprodukowana do przykrywania fero :)

pozdro

ps. Ostatnio robie mieszanki Essentiale z fero.

0.94ml Essential+0.06ml fero to wystarczy na 22 psikniecia z atomizera, daje 3 strzaly i nie czuc fero, jednak wprawny nos wyczuje cos dziwnego w zapach Lacoste Essential ale nie powie ze smierdzi czy cos w tym rodzaju.

Z 3 szotów wychodzi ok~3mcg fero, czyli mikroskopijne dawki. Jestem w trakcie testów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do PHX używam Fahrenheita. Raz, że idealnie niweluje zapach fero. Dwa, jest strasznie wytrzymały i 3, 4 psiknięcia starczają na całą noc bez najmniejszego problemu. Trzy, ten zapach naprawdę podoba się kobietom. Normalnie mnie bezczelnie obwąchują i pytają co to jest to odpowiadam przekornie, że mydło :P Po czym wąchają drugi raz, bo im się podoba. A razem z zapachem nieświadome same wystawiają się na działanie fero. Bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , z moich osobistych doświadczeń mogę polecić gio armiani aqua di go. Używam go do przykrycia pheromaxa i szczerze dużo opini slyszałem że bardzo ładnie pachnie . Pheromax dodaje do tego perfumu coś tak nie zwykłego i intensywnego , że laski mdleją :) Szczerze polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności