Skocz do zawartości

Jak dłużej się kochać?


hadman

Rekomendowane odpowiedzi

jak bym miał myśleć o głupotach podczas seksu to by mi się odechciało tego. co to wówczas za przyjemność? jeśli jesteś krótkodystansowcem to trudno, technika i nauczka przyjdzie z czasem i ilością odbytych stosunków.

Ważne że możesz dojsc, inni się męczą i potrafią nie wiadomo ile się kochać a i tak nie dojdą.

istnieją techniki kontroli swojego wytrysku ale wymaga to jednak troche nauki, nie da się tego opanować w godzine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej spróbować czegoś sprawdzonego a nie tych pomysłów bo kolega rzeczywiście ma problem i chce to zmienić. Skorzystaj z kursu : USUNIĘTO LINK SPAMERSKI Dzięki umiejętności kontrolowania wytrysku można odbywać dłuższe stosunki i cieszyć się nimi. Oprócz tego jest wiele innych pozytywnych stron takich umiejętności.

Edytowane przez admin
SPAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam na temat tego kursu wiele ciekawych rzeczy. Ponoć to bardzo zdrowe kiedy mężczyzna potrafi kontrolować erekcję. A do tego ogromną zaletą jest to że może wtedy sam kontrolować długość stosunku , więc kobieta powinna być z tego zadowolona :) Gdy facet już się tego nauczy kobieta na pewno nie będzie szukała innego ! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno! dłuzsze stosunki to jedno a drugie to polepszenie ich jakości :) myślę, że oboje będziecie zadowoleni po skorzystaniu z tego kursu. Taka umiejętność kontrolowania wytrysku nie dość, że wpływa na zdrowie to jeszcze polepsza bliskie stosunki między partnerami. Oprócz tego myślę, że na pewno zmieni to jakość tych stosunków skoro bez problemów będziecie mogli robić to o wiele dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Musisz się nauczyć zmieniać myśli i techniki oddychania.

Ważny jest odpowiedni moment, żeby nie było za późno. Jeśli już masz silne podniecenie i wiesz, że niebawem będziesz dochodził, pomyśl, choćby o kolorze poduszki, albo o mleku w lodówce i weź głęboki wdech, jakbyś się relaksował i rozluźniał do medytacji. Z czasem sam załapiesz i to będzie naturalne.

Nie napinaj mięśni, tylko się rozluźnij. I nie wtedy kiedy już dochodzisz, bo to będzie za późno. poza tym jak się oswoisz z kobietą i będziesz częściej uprawiał seks, to będziesz mógł dłużej. Najgorzej być kilka dni wyposzczonym, kiedy podniecenie się kumuluje. Myśl o partnerce i o sprawianiu jej przyjemności, nie koncentruj się na swoich doznaniach.

Nie wiem czy dobrze napisałem, bo od lat się nad tym nie zastanawiam. Trzeba mnie było o to spytać 20 lat temu :wink:

 

Żadne płatne kursy, które tu ktoś reklamuje ci nie pomogą. Już sama treść reklamy tego kursu mówi jakie to jest naciąganie naiwnych i jak ten kurs jest nic nie wart. Z resztą tą wiedzę masz za darmo w necie.

 

Po prosu sam się musisz nauczyć tłumić podniecenie - kontrola umysłu i oddychanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Są specjalne gumki dla krótkodystansowców np. durex performa. Zawierają one pewną ilość substancji znieczulającej dzięki czemu Twój członek nie jest tak wrażliwy na dotyk, a stosunek trwa znacznie dłużej. Ich cena jest w granicach zdrowego rozsądku także polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
Kup sobie 2-3 pifka i będzie promocja przedłóżona :lol:

 

chyba że pifffko działa na niego usypiająco jak na mnie;) ale za to u mnie wódeczka się sprawdza oczywiście w ilościach odpowiednich, niestety moja Pani wtedy narzeka na odór alkoholowy;) zdaje to egzamin tylko wtedy gdy sama też wypije drineczka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności