Skocz do zawartości

czy wszystkie feromony pobudzaja?


matitititi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie takie jak w temacie.

 

Szukalem po tej stronie odpowiedzi na nie, ale tego tematu nikt nie porusza- widocznie dla nikogo nie jest istotny... a dla mnie jest.

 

Chcem znalezc takie feromony ktore beda i skuteczne i nie pobudza mnie jak sie z dziewczyna umówie, tylko ją (ja i tak juz bede wystarczajaco pobudzony :)).

 

Sprzedawcy- nie wszyscy, ale wiekszosc- podkreslaja to ze ich feromony maja m.in. pobudzac uzytkownika, co dla mnie nie wchodzi w rachube.

 

Widzialem w ankiecie ktora byla przeprowadzona na tej stronie ze najbardziej skuteczne sa Pheromax i NPA, a jeszcze lepsza jest ich mieszanka...... jak one dzialaja? Czy rzeczywiscie pobudzaja, czy to nie jest tak naprawde jakos bardzo odczuwalne, a to jest zwykla bajera sprzedawcow??

 

Chcem kupic jakies probki i sie przekonac na wlasnej skorze jak to jest- ale gdybyscie mi doradzili bylbym wdzieczny (nie wyrzucilbym pieniedzy w bloto), bo jestem zielony w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematu nikt nie porusza- widocznie dla nikogo nie jest istotny...

jest istotny. m. in. dlatego stosuję fero że pobudza. użyte w umiarkowanych ilościach. w nadmiarze sprawia że czuję się rozdrażniony i agresywny.

pobudzająco działa Pheromax i The Edge. RM nie.

kup cokolwiek i spróbuj minimalnych dawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 3 latach nie czuję jakiegoś pobudzenia czy kopnięcia , jestem po prostu sobą , nie skupiam się na tym , że nałożyłem feromony i jestem zaj***sty , nie nie nie , traktuję to jak codzienny rytuał mycia zębów czy brania prysznica a efekty są zaskoczeniem ale to zależy od dnia nastroju . Odczuwalne są skutki przedawkowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

ale mnie wczoraj NPA wespół z słoneczkiem pobudziło :|

jestem raczej spokojnym kierowcą i aż wstyd się przyznać. najpierw zakręt taki że mało nie wypadłem z drogi. później wyprzedzanie ale takie że w trakcie wydusiłem z siebie tylko jedno słowo na "k". sam nie wiem jak się zmieściłem między wyprzedzaną osobówką a TIRem jadącym z przeciwka...

na wyścigach ( maratony MTB ) jest ok ale za kółkiem :roll: muszę sobie aplikować co nieco już po zgaszeniu silnika :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... trzeba bardzo uważać, bo to jak po kilku super mocnych kawach :roll:

 

I nawet mega dobry seks tu nie pomoże 8)

po nim to dopiero wiruje :wink:

a Ty dalej możesz przenosić góry i nie chce się nawet spać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A autko to obszar bardzo mały i zimą raczej obieg zamknięty, więc bardzo łatwo o efekty mocno nieoczekiwane :roll:

 

ale już niedługo wiosna i zdejmiemy te wszystkie kurtki :lol:

wsiądziemy też na rower :lol::lol:

 

ciekawe... jak to wtedy działa :twisted:8)

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ze tak dlugo zwlekalem z odpowiedzia. feromony juz mam jakis czas (BTB) i spoko mnie tam nie pobudzaja. nie mowie, ze nie dzialaja tylko, ze mnie nie wybija z butow. to nie amfetamina (to dobrze) :P a tak poza tym studiuje psychologie i mam wyklady z doswiadczonym i chyba dobrym neurologiem, ktory twierdzi ze feromony to bujda. jak myslicie efekt placebo?? hehe, na pewno zwiekszaja pewnosc siebie, wiec moze nie chce znac odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A wracając do tematu pobudzenia..

Oj,wybijają z butów, działając jak niesamowity doping!!

:o

tego fragmentu nie powinny teraz czytać osoby odpowiedzialne za jego dopuszczanie.. :wink:

 

Pierwsze piękne, ciepłe dwa dni marca...

(napiszecie mi zaraz, że słonko, wiosenne emocje itp.)

Po paskudnej kontuzji / wieloodłamowe złamanie / i półrocznej przerwie wsiadłam na rower...

sugestie niektórych użytkowników forum były zbyt czytelne, a moja ciekawość zbyt duża :lol:

I ten lęk, który chciałam zagłuszyć...

wiec.. po jednym psiku na linię włosów, za uszami...

 

pomknęłam jak strzała......

mogłabym tak jeszcze i jeszcze, gdyby nie trywialny koniec płynów, brak cywilizacji i granica wyczerpania sił fizycznych organizmu :shock:

 

Po uzupełnieniu powyższych i krótkim odpoczynku dotarłam jeszcze tego dnia do pracy .. na parę intensywnych godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie npa pobudza negatywnie,probowalam od malych ilosci i nic, efekt wide jak przedawkuje, faeci trzymaja dystans, respect ae dystans a jak sie zaczne z ims klucic to robie sie agresywna, i to bardzo! nie wiem ,moze niepomoglo ze mialam okres, no ale chwilowo odstawiam npa. po phx jestm fajniejsza jakas weslsza, i mam usmiech od ucha do ucha zabawna..mam nadzieje ze tak zostanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

..ale ja nie pisałam o NPA... też się trochę go boję..

 

może spróbuj wersji łagodniejszej typu The edge..

zapach może trochę za łagodny, ale jak się połączy z Twoim ciałem..

 

i zawsze można zasłonić czymś bardziej do siebie i the edge pasującym

lub w miksie z phx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj... mnie też...

 

znakomicie to działa na otoczenie, test pozytywny, że ojej... :wink:

 

z npa , nawet w wersji the edge - gorzej, nawet płeć piękna wyczuwa w tym coś agresywnego :cry:

 

czyżbym i tych fero miała więcej w sobie niż przypuszczałam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności