Skocz do zawartości

Pheromone Essence- moje doświadczenia


Pawełek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ferumowiczów.:)

 

Jestem nowy na forum, więc mnie nie znacie... Ale nie o tym chciałem pisać.

 

Jakiś miesiąc temu zamówiłem sobie Pheromone Essence 5 ml na stronie intymnosc.pl. I już pierwszego dnia po przyjściu przesyłki użyłem trzech kropli: po jednej za uchem i jedną pod nos.

Na początku poczułem miłe ciepło w miejscach, w których zaaplikowałem, potem nie zauważyłem żadnych różnic w stosunkach innych ludzi do mnie, mimo, że stałem w zatłoczonym autobusie.

 

Kolejnego dnia przed szkołą znów zaaplikowałem kilka kropli w te same miejsca. Koleżanka, która doszła do mojej klasy w tym roku zaczęła śmiać się ze wszystkiego co mówiłem, zbliżała się też do mnie bardzo... Nachalnie? Poza tym czułem większą pewność siebie.

 

Przez kolejnych kilka dni nie widziałem żadnych różnic, więc stwierdziłem, że do zwykłej dawki dodam jeszcze kilka kropel w szkole.:)

Kolejne koleżanki zaczęły być baaardzo rozmowne, prosiły mnie o rady, dwie ciągle się śmiały. W pewnym momencie przytulały się do mnie: moja dziewczyna oraz dwie inne. Od tego czasu, do momentu, w którym moja ukochana powiedziała, że sobie tego nie życzy jedna z tych koleżanek przytulała się do mnie przy każdej okazji.

 

Następnego dnia moja ukochana zaczęła mi robić awantury, jak nigdy. Dodam, że dawkę fero miałem na sobie taką, jak dzień wcześniej. Była agresywna, pokłóciła się z przyjaciółką (tą, która się do mnie przytulała). Nie wiedziałem wtedy o przedawkowaniu zupełnie nic.

Gdy dziewczyna poszła tego dnia na jazdy (zwolniła się wcześniej z lekcji) poszedłem do łazienki i chciałem zaaplikować sobie jedną kroplę dla odświeżenia zapachu (nie wiedziałem, że wypada zmyć wcześniejszą dawkę ;p)... W momencie, w którym nakładałem ktoś wszedł do łazienki, a ja chcąc ukryć fero nie dokręciłem buteleczki i oblałem się naprawdę dużą ilością. Gdy wyszedłem, chciałem pogadać z przyjaciółką dla złagodzenia jej kłótni z moją Piękną. Przyszła z koleżankami. Stanęły w grupie przy mnie, nie więcej niż jeden metr, wszystkie patrzyły się na mnie tak... Dziwnie? Wręcz pchały się na mnie. Nagle każda o coś chciała mnie zapytać (niektórych nawet nie znam), dwie z nich zaczęły mnie szturchać palcami. Śmiały się z każdego mojego słowa.... Kazałem im odejść, bo czułem się nieswojo...;]

 

Od tego czasu używam regularnie 4 kropel. Dla dziewczyny to za dużo, widać skutki przedawkowania, ale na innych działa pozytywnie. Koledzy traktują mnie z większym szacunkiem... Dziewczyny w sumie tylko się śmieją.;] I jedna przyjaciółka się przytulać wciąż chce... Ale ze względu na moją ukochaną nie pozwalam.;P

 

Co sądzicie o tym? Może to być sprawka efektu placebo?

Kupiłbym chętnie BTB, albo NPA... Najchętniej to zestaw MAX, ale poprostu mnie nie stać.:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności