Skocz do zawartości

Przesadzilem- jak to naprawic?


saper1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W krótkim streszczeniu chciałbym przedstawic moją historię. Od prawie roku chodzę do klubu fitness gdzie pracuje urocza kobieta, która szalenie mi się podoba. Jest to przesympatyczna osoba,zawsze uśmiechnięta i przyjażnie nastawiona do każdego. Za kazdym razem kiedy mnie obslugiwala i nie tylko mnie usmiechala szczerze i patrzyla prosto w oczy. Praktycznie od początku jak zacząłem tam chodzić używałem feromonów. Jestem trochę nadgorliwy dlatego ciągle próbowałem jakiś mixów, zawsze z nieodzownym Pheromaxem. Dodawałem na zmiane BTB, NPA a nieraz nawet wszystkie razem. No i chyba stało się. Od jakichś 2 miesięcy zauważyłem że osoba ta zaczęła mnie unikać, jej uśmiech jest strasznie wymuszony i co najgorsze w ogóle nie utrzymuje ze mną kontaktu wzrokowego. Zaznaczam że powodem tego nie jest na pewno moje zachowanie, jestem raczej osobą nieśmiałą i nieczęsto zdarzało mi się z nią porozmawiać o czymś poza sprawami czysto związanymi z klubem. Domyślam się wine ponosi tu przedawkowanie Pheromaxu, czytałem ze takie moga być tego objawy. Moje pytanie brzmi co powinienem teraz zacząć używac, jakiego feromony aby wzbudzić jej przychylność i sympatię . Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam że powodem tego nie jest na pewno moje zachowanie

na pewno??

a może ta osoba liczyła na coś więcej z Twojej strony? że będziesz rozwijał tę znajomość. licząc że fero zrobi za Ciebie robotę stanąłeś w miejscu i ta osoba uznała że Ci nie zależy.

tak też mogło być.

pytasz jakich feromonów teraz użyć. a odstaw je na jakiś czas. zajmij się poznawaniem nowych dziewczyn ale bez liczenia na cudowne mikstury :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , nie wiem jaką przyjąłeś postawę wobec niej , ale ona raczej zaszufladkowała Ciebie jako przyjaciela lub klienta . Sam doskonale wiesz a zawsze znajdzie się sposób żeby zrobić z niej Twoją dziewczynę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że ciężko będzie odzyskać sympatię tamtej osoby skoro sugerujesz abym zaczął spotykać się z innymi?

będziesz próbował z innymi będziesz spotykał się z różnymi reakcjami. z każdym kolejnym podejściem będziesz czuł się pewniej i swobodniej. za jakiś czas ale z większym zasobem umiejętności spróbujesz raz jeszcze z tą wybraną :)

 

uważasz że przedawkowałeś więc jakie mogą być wnioski??

zmniejsz dawkę :)

nie mieszaj. sprawdź jak ta osoba reaguje na każde fero z osobna.

BTB czy NPA nie stosowałem. The Edge nie mogę przedawkować bo zapach mi się podoba gdy jest lekko tylko wyczuwalny.

kiedyś zaszalałem i dałem na siebie dwa psiknięcia Pheromaxa. później kilkadziesiąt km w aucie z kolegą i Jego narzeczoną. chyba nie czuli się zbut komfortowo. widać było że są jacyś inni niż zwykle. ale za to później na spotkaniu panna siedzące kilka metrów dalej tak jakoś inaczej niż zwykle na mnie spoglądała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem stosować sam Pheromax oxytocin. Po jednym przechyleniu flakonu za ucho, pozniej przykryłem to Carolina Herrera 212. Będąc w klubie w pewnym momencie zacząłem czuć zapach.... moczu. Od razu zawinąłem się do szatni myśląc ze inni tez będą go czuć. Czy jest to objaw przedawkowania i czy inne osoby mogły go tez czuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś wyczulem zapach potu przykrywajac pheromax chanelem, po prostu czulem jak sie przebija zapach phero natomiast znajomy wogole nie czul potu mowil ze slodka perfuma. :?:

I TO jest wlasnie dziwne, najlepiej psiknac na jedną rekę samą perfumę a na drugą tą samą wodę ale z pheromaxem, stanąć na ulicy i spytać 20 osób co czują :lol:

 

Innym razem ta sama osoba mówiła że strasznie jebie potem, podczas gdy ja tego nieczulem, wtedy byl BTB przykryty fahrenheitem.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności