Skocz do zawartości

PHX - proszę o opinię doświadczonych użytkowników :)


kttg

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Zamówiłem próbkę PHX, pewnie za kilka dni będzie, ale postanowiłem już teraz napisać posta z zapytaniem, ponieważ nie mam za dużo czasu aby regularnie surfować po internecie :)

 

Przeglądałem troszkę te forum, ale dużo tematów jest już starych(Może coś się zmieniło), więc postanowiłem zadać kilka pytań.

 

Z tego co wiem, podstawą jest odpowiednie dawkowanie, które samemu trzeba "wyczuć".

 

Chciałbym się dowiedzieć gdzie stosować. Czytałem o różnych opcjach: szyja, pod nosem, za uszami, nadgarstki...

Czy np, po jednej kropli na szyję z boku pod uszami i przejechanie pod nosem tym plastikowym wężykiem będzie ok?

 

Druga sprawa, to przykrywanie... Przykrywać czy nie?

Znalazłem listę na forum, jakich zapachów używać do przykrywania, ale nie znalazłem tam mojego ulubionego... Od 3 lat używam paco rabanne-"One Million". Czy może ktoś z Was używa tego samego zapachu i podzieli się ze mną informacją, czy perfum ten nadaje się do przykrywania PHX :)

 

A i jeszcze jedno. Czy podczas przykrywania, perfum nanoszę na miejsce gdzie aplikowałem PHX czy może gdzieś obok, a może pierw nakładam perfum a później aplikuję fero?

 

Czekam na odpowiedzi:)

Ps. Proszę powstrzymać się z odpowiedziami typu "Było na forum - poszukaj", ponieważ na samym początku opisałem jak wygląda moja sytuacja.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem jeszcze bardzo doświadczonym użytkownikiem fero , ale posiadam phx od 3 miesięcy testuje w miarę regularnie więc swoje spostrzeżenia i metody już mam. PHX nakładam na szyje przewaznie maznięcia patyczkiem , uważam że fero trzeba przykryć dla mnie jest to taki specyficzny zapach dość nie przyjemny... Czasami wyczuwam go nawet po przykryciu perfumami ale nigdy nie slyszałem ani nie zauważyłem żeby ktoś wyczuł ten nieprzyjemny zapach. Przeważnie są to pozytywne odczucia. Ja uzywam Aqua di Gio i psikam go bezpośrednio w to samo miejsce co feromony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz dużo fero to i nawet przebije taki zapach jakone million więc to kwestia dawkowania, ale myślę ze zapach One million powinno byc OK.

Czy dawac na to perfumy czy obok to juz Twoj wybór.

Ja gdy używalem phx to stosowalem jedno "mazniecie patyczkiem". Patyczkiem z próbki bo z flakonu to dla mnie bylo za dużo.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki Panowie!

 

Powiedzcie mi jeszcze, o dawkowaniu...

Wyciągacie patyczek z próbki i nakładacie go na np na prawy bok szyi, następnie znów zanurzacie patyczek i to samo robicie po drugiej stronie szyi, czy od razu po zamoczeniu patyczka nakładacie po obydwóch stronach szyi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie coś:

 

Sprawdzony sposób aplikacji 1ml próbki Pheromax:

 

 

1. zdjąć czarną zatyczkę

2. zakryć szklany flakon palcem

3. odwrócić na chwilę flakon, aby płyn zwilżył opuszek

4. wsmarować Pheromax palcem w skórę szyi

 

 

Jedno przechylenie odpowiada 1/2 kropli. Proces należy powtórzyć 2-3 razy.

 

Rozumiem, że przytykam próbkę do nadgarstka, przechylam ją 2 albo 3 razy, rozsmarowuję o drugi nadgarstek i wcieram w szyję pod uszami tak? :)

 

A co do dawkowania patyczkiem z próbki, to nanoszę phx końcówką czy całą długością tego patyczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witaj,

 

powiem tak jako że jest zima, wiadomo ubieramy sie, fero czesciowo moze przeniesc się na ubrania. A więc ja polecam, tak jak to teraz robie aplikowac PHX badz inne fero tuż za ucho bądz w dołeczek za nie, oczywiscie mozna na szyje - jezeli nie uzywanie szalika.:P

 

Mysle ze tak stosowac nalezy aby jak jak najmniej miejsce gdzie jest nalożone fero miało dotyk z ubraniami... :P

 

pozdrawiam ....eh juz 7 lat z fero :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności