Skocz do zawartości

PHX zastosowane. Co dodać, czego wypróbować?


msd2410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprawa wygląda tak:

Jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem próbkę PHX 1 ml. Wiem, że mało, ale byłem zrażony do feromonów, ponieważ kiedyś kupiłem tandetną podróbkę. Najpierw nie wiedziałem jak się za to zabrać - niby była ulotka i wytłumaczenie, ale jednak nie byłem pewien.

Z rzeczy technicznych - próbka wygląda tak: http://img211.imageshack.us/img211/9493/dsc00710n.jpg

Zakupiłem ją na skuteczneferomony.pl (znacie ten sklep? czy jest w porządku?).

Ale przejdźmy do rzeczy. Nie miałem pojęcia co zrobić z tą próbką. Nie ma aplikatora, ani nic. Tylko patyczek przy nakrętce. Pomijając to, ze otwierając ją za pierwszym razem pół opakowania się wylało zastosowałem chyba trochę za dużo, ponieważ czułem się niekomfortowo. W tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że kupowałem PHX z zamiarem uwodzenia (tak, wiem, że to jest tylko dodatek) i stosowania tylko na dyskotekach i innych imprezach. Tak więc pierwszy raz, gdy zastosowałem czułem, że "przedawkowałem" i wziąłem ich za dużo. Dzień jak co dzień - nic specjalnego. Praktycznie już wtedy zacząłem się znowu zniechęcać do feromonów. Sytuacja odmieniła się wczoraj, gdy byłem na domówce. Zastosowałem inną dawkę - bardziej ogarniętą. Tą małą probóweczkę dotknąłem czubkiem palca i przechyliłem. Posmarowałem szyję. Tak chyba 2 razy (nie jestem pewny czy nie trzy). Czy sądzicie, że to za mało?

Przechodząc do rzeczy - nie wiem, czy to sprawka feromonów, czy alkoholu, ale pewna dziewczyna zaczęła się do mnie dobierać i skończyło się na różnych rzeczach.

Zacząłem się więc zastanawiać nad kupnem innych feromonów. Na przykład BTB. Co jest lepsze do uwodzenia? BTB czy PHX? Czy może obydwa razem? Co jest do uwodzenia, jak i również do dobrych stosunków. Ponadto potrzebuję porady nt. stosowania. Po pierwsze ile stosować PHX z takiej probówki małej (tylko nie w aplikacjach, bo nie ma aplikatora!), a ile jak bym miał stosować razem? Czy kupować BTB? A może NPA?

Bardzo was proszę o poradę :)

Pozdrawiam,

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem 3 maźnięcia tym patyczkiem z próbki. 2 -3 przechylenia na palec są akurat.

 

Najlepiej działa PHX + BTB.

BTB używam 2 razy po przechyleniu na palec.

Jeśli miałby być tylko jeden z tych fero, to do uwodzenia chyba lepszy PHX.

Do BTB używam 3 maźnięcia wężykiem z buteleczki 14 ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ;) a jak by to wyglądało w przypadku BTB + PHX ? Czy to jest dobre na uwodzenie? Czy lepiej samo PHX? Jeśli oby dwa to jaki stosunek? Czy polecasz kupić BTB, czy raczej PHX mi wystarczy? Poza tym chciałbym porady, co używać w szkole. Chodzi o to, żeby sprawiać dobre wrażenie. Czyli np w szkole do dobrego i przyjaznego wrazenia, a na imprezę do uwodzenia :)

I ostatnie pytanie: co z tymi perfumami? Dobrze robię?

Przepraszam, że tyle pytań, ale chciałbym o tym jak najwięcej wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności