Skocz do zawartości

The Edge, BTB, Chikara czy Pheromax ?


xavi6

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowy. W sobote mam ważny dzień ponieważ mam studniówkę i zaprosiłem dziewczynę z którą kiedyś spałem i od tego czasu jestem zabujany, ale ona teraz ma chłopaka. Normalnie rozmawiamy, śmiejemy sie, ona mnie lubi, ale to nie to co kiedyś było. A koniecznie chce to zmienić. Nigdy nie wierzyłem w działanie feromonów, ale to moja ostatnia deska ratunku. Mam do dyspozycji The Edge, BTB (próba na chusteczce), Chikara (również próbka w żelu) oraz próbkę Pheromaxu. A także perfumy La Rive "Red Line", Playboy "Vegas" i "London" oraz wode po goleniu Old Spice "Whitewater". Feromony przyszły mi dzisiaj, nie wszystkie bo Pheromax zamówiłem dopiero przed chwilą, przyjdzie w piątek, najpóźniej w sobote, mam nadzieje. Na jutro na próbę poloneza użyję The Edge bo mam dużo. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co najlepiej użyć i mniej więcej w jakich ilościach, jakaś mieszanka, jakie perfumy ? Bardzo proszę o pomoc, to dla mnie niesamowicie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromaxa zamaskuj mocnymi perfumami najlepiej żeby miały w składzie piżmo.

Chikara jest już perfumowana i możesz ją pomieszać z Pheromax ale nie przesadź właśnie z pheromaxem!

 

Edge nie znam.

 

BTB możesz używać na co dzień bo to np.w moim przypadku na mnie bardziej działa BTB niż na ludzi w moim otoczeniu.

 

ps. Możesz też postąpić jak świnia i zdeprawować dziewczynę % aż jej kolana zmiękną itd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko coś poradzić, ponieważ nie zdążyłeś przetestować na sobie fero i nie wiesz sam jaka dla ciebie jest optymalna dawka. Zalecana przez producenta, coś więcej lub mniej. Zakładam, że przed kupnem fero poczytałes na forum co i jak odnośnie stosowania. Wiesz, że nie możesz przedawkować, bo wtedy spalona sytuacja. Dlatego lepiej dać mniej i niech nie zadziała niż więcej i dziewczynę rozdrażnisz. Proponuję zastosować optymalną dawkę, zalecaną prze producenta. Na próbę poloneza proponuje The Edge. Ja sam posiadam NPA, a Edge jest tym samym fero tylko zapachowym. Stosuje codziennie do pracy od 2 miesięcy i zauważyłem, choć nie od razu, zmianę nastawienia. Mi wystarcza jedno przechylenie (pół kropli) wtarte za uszami. (jedno przechylenie na obie strony, nie po jednym) Przy większej ilości było mi gorąco, a to jedna z oznak przedawkowania. Tobie proponuje tak samo. Zamaskuj to dobrymi perfumami. Tych co wymieniłeś akurat nie miałem okazji sprawdzać, więc nie wiem które lepsze.

Na studniówkę Pheromax. Tutaj daj po pół kropli za każde ucho. Jedno przechylenie próbki na palec to pół kropli. Zakryj perfumami. I baw się dobrze.

I jeszcze najważniejsza uwaga: bądź sobą. Bo jak siądziesz z załóżonymi rękoma i będiesz czekał, aż coś się wydarzy, to nic się nie wydarzy. Powtarzam, to co na forum było milion razy. Fero pomogą, ale nie odwalą czarnej roboty. Fero sprawi, że dziewczyna będzie miała na ciebie ochotę, że będziesz w jej oczach bardziej pociagający itd. Ale jedna kobieta ulegnie bardziej, szybciej. Druga będzie potrafiła się powstrzymać i znajdzie milion wymówek, żeby do niczego nie doszło mimo, iż wewnętrznie będzie czuła, że ma na Ciebie ochotę, chociaż sama nie wie dlaczego.

 

I tak jak napisał mirek_1: % tylko moga pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na próbę poloneza proponuje The Edge ... Zamaskuj to dobrymi perfumami.

wydaje mi się że taki zapach jak The Edge ciężko będzie czymś przykryć :P

jak dla mnie świetny zapach choć wiadomo-każdy nos inny.

w przeciwieństwie do chikary bo za tym zapachem nie przepadam.

najbezpieczniej wziąć coś bezwonnego i do tego ulubione perfumy.

 

I jeszcze najważniejsza uwaga: bądź sobą

gdybym ja ze swoją nieśmiałością miał być sobą...

wyobraź sobie woje idealne Ja. jak bys się czuł? przypomnij to sobie óźniej na studniówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał the_Naturat lepiej mniej niż więcej.

A z miksem może dobrze trafisz a może nie. Powtórki nie będzie.

BTB nie znam ale i z PHX i z The Edge jestem zadowolony.

Jeśli zapach The Edge Ci pasuje to go użyj jeśli nie to PHX+ulubiona perfuma.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności