Skocz do zawartości

Feromony dolane do perfum.


xmar42

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań, mam nadzieję, ze mi pomożecie;D :

Czy dolewał już ktoś z was feromony do perfum?

Czy ta metoda lepiej działa niż nakładanie fero a potem perfumy?

Jak ktoś dolewał fero do perfum, to powiedzcie mi jak tą buteleczke z perfumami odkręcić, żeby dolać to fero?

Ile psikniec takich perfum z fero?

Czy można dolać feromony do tanich perfum, czy muszą to być firmowe perfumy?

Jakie waszym zdaniem najlepsze są feromony zapachowe, które działają?

 

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej nie dolewać ich do perfum. Uważam, że lepiej je aplikować na skórę, ale to tylko moje skromne zdanie :oops:

 

Perfumy nie muszą być firmowe i nie wiadomo jak drogie. Ja używam chupa chupsów, które są baaardzo tanie w porównaniu z perfumami firmowymi.

 

 

Jeżeli chodzi o feromony zapachowe, ja używam alchemy. I mimo, że nie cieszą się one dobrymi opiniami na tym forum, ja je polecam. Działają, tyle, że ja muszę aplikować około 14 kółeczek z każdej strony szyi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tak dolewałem ale tylko do próbek max 2ml. Szkoda perfum mieszac z calym flakonem.

2. Whatever, na jednych dziala na drugich nie, jeszcze inni sobie wmawiaja ze dziala... ja zreszta sam nie wiem :roll: było kilka udanych akcji po nalozeniu fero, ale zdazaly sie one też wczesniej gdy nie używalem feromonow.

3. Nic nie odkrecaj (no chyba ze masz perfumy za 5zł). Kup, zalatw próbki 2ml i tam miksuj.

4. Było w jakims temacie idelanie obliczone ile, poszukaj. Mój stosunek fero do perfum taki aby nie przebijal sie smród.

5. W firmowych zapach takich jak marki Chanel, Jean Paul Gaultier dodanie fero zmienia kompozycje, często ją psuje. Metoda prób i błędów. Jak nie masz na metodę prób i błędów to kup tanią wodę lub jesli chcesz markową to z moich obserwacji tylko Armani Code który najlepiej sie komponuje z feromonami btw. podoba sie kobietom.

6. Nie mam pojęcia, dla mnie mają one dziwne zapachy tj. Chikara, Edge. Chciałbym przetestowac Edge trust ale nie mam salaty na takie zabawy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności