Skocz do zawartości

Jakie perfumy do feromonów?


xmar42

Rekomendowane odpowiedzi

Przykrywaj tym co Ci najbardziej odpowiada....

 

 

Jestem tego samego zdania. Ja uzywam chupa chupsów za 30zł i świetnie maskuje pheromax. Natomiast moje ukochane alchemy "wspomagam takim olejskiem z Egiptu :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle już było na ten temat...

wystarczy poczytać forum, ale widać co poniektórzy chcą się tu raczej wypromować :wink:

 

Z perfumami do przykrycia jest tak, że...

to całkiem wolnomerykanka :roll::lol:

Wybierasz to, co twoim zdaniem najlepiej do Ciebie pasuje.

Jeszcze lepiej - zdaniem faceta.. :lol::wink:

a że wszystkim nie podpasujesz... :cry::wink:

 

Trzeba jedynie uważać na to, co do pracy, co do łóżka, bo chyba nie zawsze lizaki :roll::roll:

Do niektórych perfum dodawane są już z definicji feromony i ...

tu trzeba bardzo uważać.... :roll::roll::roll::roll:

O przedawkowaniu też już było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To pewnie tak pachniesz, że aż chce się Ciebie lizać 8)

 

 

Niom :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

 

A co do sytuacji o których wspomniała Kocica.... Ja zawsze używam chupa chupsów. One doskonale do mnie pasują :lol::lol::lol::lol:

 

 

I wbrew pozorom, nie sa za bardzo słodkie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda z nas ma różne dni i nastroje.

Podobnie z zapachami, które jak ubrania nosimy na sobie. :lol:

czynią nas one bardziej lub mniej....

dostępne, kobiece, tajemnicze czy nieprzewidywalne :lol::lol:

 

no cóż... monotonia ...

jest po prostu nudna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuką jest dobrać do siebie perfumy doskonałe....

Takie, które będą pasować na imprezę, do kościoła, na rower i do pracy. Ja na szczęście takie do siebie dobrałam. I bardzo się cieszę, że za ok. 30 zł mam perfumy dość trwałe i na każdą okazję. Bo przecięż gdziekolwiek byśmy się nie znalazły, jakkolwiek nie ubrały - i tak będziemy sobą. Osobowości się nie zmienia perfumami. Nie staniesz się seksowna, jak popryskasz się zmysłowymi perfumami, i nie staniesz się luzakiem jak spryskasz się "świeżymi" perfumami.....

 

 

 

A wracając do pytania.....

 

 

Każdymi perfumami możesz zakryć "zapach" feromonów. Nie muszą to być takie za 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak, jak napisali moi poprzednicy, a także inni użytkownicy tego forum : wszystko zależy od tego, czy jesteś podatna na specyficzny "zapach" ferro.

Niektórzy wyczuwali u siebie po nałożeniu mało komfortowy zapach, innym to wcale nie przeszkadzało.

Bo czasem specyfika ferro przebija zapach perfum.. :roll:

i już tylko od Ciebie zależy czy sobie poradzą z tym perfumy przez Ciebie stosowane czy musisz je zmienić.

 

Musisz tylko uważać na to, że do niektórych perfum producenci dodają feromony i tu może nastąpić efekt przedawkowania - zwiększenie tętna, zawroty czy nawet ból głowy, rozdrażnienie, drżenie mięśni itp. mało ciekawe objawy :(

 

I zamiast się cieszyć z działania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Mam pytanie do dziewczyn. Jakie zapachy męskich perfum/wód toaletowych najbardziej was kręcą. Chodzi mi o konkretne przykłady. Zapewne z dodatkiem feromonów zyskają jeszcze większą moc.

 

To pytanie bardziej pasuje na inne fora internetowe niż na forum o feromonach. :idea:

To jak szukanie owcy w stadzie baranów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę bardzo przewrotnie... :wink:

 

to, co na jednych pachnie zarąbiście , niestety na innych ledwo zwraca uwagę :P

 

przykład z życia wzięty: mąż koleżanki z pracy.. ilekroć wsiadalam do ich auta nie mógł powstrzymać się od komentarzy .." jak Ty pachniesz... 8)" itp.

a dodam, że wtedy nie używałam fero.

Zdradziłam jakie i kupił Jej. Ona zadowolona, że pachnie tak samo, On rozczarowany, że Ona nie pachnie tak...

 

Mój zapach, tzn. na mnie .... wręcz elektryzował,

na Niej był ledwo wyczuwalny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema zapachu który by się wszystkim podobał, ponieważ każdy ma swoje gusta i guściki. Wystarczy że poczytasz jakieś fora o perfumach a zobaczysz jak podzielne są opinie o danym produkcie. Zatem najlepszym rozwiązaniem jest kupować perfumy które tobie będą się podobać i dobrze będziesz się w nich czuł ... a nie pod publiczkę.

 

Ps. Pamiętaj że kobiety mają bardziej wyczulony zmysł węchu niż my. "Dobry zapach" może zwalić je z nóg i rozłożyć na łopatki ... (są też perfumy kobiece które kładą mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności