Skocz do zawartości

Od czego zacząć?


sergio3run

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Może zacznę od tego że jeszcze nigdy nie kupiłem żadnego feromonu no i w końcu przyszedł czas na to żeby sprawdzić czy faktycznie one coś zmienią w moim życiu. Dlatego chciałbym kupić coś taniego na początek. I stąd pytanie do was, o wiele bardziej doświadczonych. Jakie feromony wybrać do uwodzenia/podrywania. W oko wpadły mi Perception i PHX (próbka) bo są dość taniej, oraz też trochę droższe The Edge i NPA. Na inne póki się nie przekonam trochę żal mi pieniążków. Co możecie z tego polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebowałam feromonów uniwersalnych :lol: Trochę do uwodzenia :lol: , troche do wzbudzenia zaufania. Moim pierwszym zakupem było pheromone essence, ale moim zdaniem one sa zbyt agresywne. Ja jestem osobą dość pewną siebie, więc te foromony mi sie nie sprawdziły.

 

Zakupiłam więc alchemy i próbkę pheromaxu. Bardzo reklamowany pheromax mnie rozczarował, natomiast alchemy - strzał w dziesiątkę :lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Ale nie sugeruj się innymi. Feromony dobiera sie do siebie, i nie ma takiego, z którego wszyscy byliby zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś trochę nieśmiały i brak Ci pewności siebie to proponuje The Edge (NPA) lub Chikarę. Pheromax jak dla mnie jest zbyt agresywny (przynajmniej na mnie tak działa). Tak jak napisała wiki nie ma uniwersalnych feromonów, trzeba znaleźć taki, który przypasujesz pod swoją osobę. Może akurat będziesz miał szczęście i trafisz na odpowiedni feromon dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jestem trochę nieśmiały ale to tylko troszkę :D I brakuje mi pewności siebie. Tak właśnie myślałem, żeby wypróbować pierw The Edge.

 

A co do PHX co to znaczy ze jest agresywny? :D

 

I jeszcze jedno pytanko, gdyby feromon nie przyniósł efektu mogę zwrócić flakonik i naprawdę odzyskam pieniążki? Dla mnie to trochę dziwne bo przecież ktoś może oszukiwać i np kupić feromony, i nawet jak przyniosą efekt, to zwróci flakonik, odzyska pieniążki i kupi sobie znowu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The edge jeszcze nie próboweałam, chociaż mam próbkę. Cieszy sie tu na forum dobrymi opiniami, ale to wcale nie gwarantuje Twojej satysfakcji.

 

 

Spróbuj.

 

 

Co do zwrotu, to podobno zwracają. Tu, na forum, jest wiele osób, które to potwierdzają. Co do "oszukiwania", że nie działają...... Ktoś jak się przekona o ich faktycznym działaniu, nie zechce ich zwrócić

 

:lol::lol::lol::lol:

 

 

 

 

A agresywny to taki, który odstrasza ludzi. W sensie, że się Ciebie boją. Postrzegaja Cie jako osobe silną i bardzo pewną siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresywnie może wpłynąć na Twoją osobę, jeśli z natury jesteś nerwowy to ciężko będzie Ci dobrać odpowiednią dawkę PHX. Więc na początek przygody z fero proponuje coś łagodniejszego.

Co do zwrotu to nie wiem, moje pierwsze fero może nie zadziałało tak jak chciałem ale nie zraziło mnie to przed kolejnym zakupem.

Próbka The Edge, pomimo, że ma w składzie jedno fero, sprawiła, że stałem się pewniejszy siebie i poprawił się mój nastrój, w porównaniu np. do PHX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności