Skocz do zawartości

duużżżaaa dawka PHX


fermon

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

używam fermonów od niedawna. Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś jeszcze widzi efekty dopiero po zastosowaniu AŻ 5 psiknięć (1-nadgarstek, 2- nadgarstek, 3,4,5- szyja i dekolt). Zanim zakupiłam feromony sporo czytałam na ich temat. Dawki większości z Was to od 0,5 do 2 pełnych psiknięć. Ja zaś przy takich dawkach nie widziałam nic, więc zaczęłam zwiększać dawkę, licząc się z tym, że przesadzę. Jednak efekt był zupełnie inny. Dopiero 5 psiknięć przyniosło efekty- człowiek zazwyczaj dla mnie nie miły dziś prowadził ze mną rozmowę przez conajmniej 30 minut, ciągle przeciągając czas mojego wyjścia. Wszyscy innni mężczyźni, którzy pracują w tym pomieszczeniu, ciągle bacznie mi się przyglądali. Nie mogli się za bardzo skupić. Nie wiem czy to efekt placebo, czy działanie fero, ale było inaczej niż zawsze. Ja sama też w końcu czułam się inna. Tylko dawka mnie martwi :(

Efektów ubocznych- typu ból głowym, rozdrażnienie moje/ innych- brak.

Zastanawiam się tez nad tym, czy fakt, iż jestem osobą przewlekle chorującą nie ma wpływu na to, że potrzebuje ich aż tak wiele. Gdzieś czytałam, że człowiek chory wytwarza mniej swoich feromonów.

Czy ktoś potrafiłby ustosunkować się do mojej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawka :roll: - faktycznie przepotworna :shock:

ale - zwiększałaś, aż do skutku zauważalnego dla siebie i otoczenia :lol:

 

Jeśli jest nadal tak, jak piszesz - to chyba może tak pozostać, obserwuj reakcje również w inne dni cyklu, bo czasem trzeba zmniejszyć... tj. wtedy, gdy wydzielasz swoje fero na maxa :lol:

 

Jeśli jesteś chora, a nawet tylko przeziębiona Twój organizm wysyła o tym sygnały do otoczenia i wtedy jest ogólnie gorzej.. :roll:

 

Sama będziesz dobrym papierkiem lakmusowym i pierwsza poczujesz efekty przedawkowania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności