Skocz do zawartości

Phx + Chikara


James_007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czy ktos stosowal mix Chikary z PHX . Wlasnie dokonalem zakupu tych dwor feromonow i oczekuje na przesylke, jestem ciekawy czy jest to dobre polaczenie jak dziala Chikara bo na temat PHX jest duzo na forum. Od jakiej dawki zaczac zeby nie przesadzic dodam ze to moje pierwsze feromony i nigdy nie stosowalem . czy stosowac taki mix do pracy czy moze tylko sama chikare. Jak z kryciem zapachu mozna chikara zakryc zapach feromonu phx? Jak dostane feromonki to dam znacczy sa jakies wyniki Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , paczka w koncu doszla na pierwzy ogien poszedl PHX 3 delikatne mazniecia pod nos i na szyje . Przykryte oczywiscie perfumami reakcje znajomych w pracy jakie zaobserwowalem ..... krecenie nosem obojetnosc w stosunku do mojej osoby brak zainteresowania , brak checi prowadzenia dluzszej konwersacji dziwne spojrzenia opuszczanie wzroku raz uslyszalem ze "cos tu smierdzi" znajomy na stolowce delikatnie sie odemnie odsunol. Kolezanka z ktora palilem papierosa na przerwie zachowywala sie dziwnie tzn przekladala noge na noge kilka razy krecila sie ale jakiegos zainteresowania moja osoba nie zauwazylem. Inne dziewczyny tez nie wykazywaly jakoegos wiekszego zainteresowania Sprobuje jutro z mniejsza dawka tzn jedno mazniecie szyjka od atomizera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... po kilku dniowych testach moge napisac ze jesli dzialaja to na pewno nie dzialaja na wszystkich zauwazylem dziwne zachowanie ludzi tzn pociaganie nosem lub jakby wachanie gdy jestem w poblizy w pracy nie zauwazylem zadnych zmian poza pociaganiem nosem :) na impreze zauwazylem natomiast ze jedna dziewczyna przyglada mi sie w sposob nieco dziwny tzn z zaciekawieniem ale niestety nie czulem sie na tyle trzezwy by sprawdzic czy bylo to pozytywne czy negatywne spojrzenie. Dodam ze w tym dniu bylem sam z 6 kolezankami na tej imprezie Zastosowalem wtedy pol kropli phx i probke btb z chusteczki Druga sytuacja miala miejsce na urodzinach tez z osoba ktora widzialem pierwszy raz na oczy spojrzenia z zaciekawieniem na znajomych brak efektu. Tu nie jestem do konca pewny czy to feromony czy moja droga bluza..... Zastosowalem wtedy chikara jedno psikniecie i phx 2 minimalne potarcia patyczkiem od atomizera. Jak narazie nie moge stwierdzic w 100% czy dzialaja czy nie przedemna jeszcze na pewno kilka dni testow jak dotad nie mialem tzw klarownych sutuacji. Zaraz ktos napisze ze laski nie beda mi sie rzucac na szyje itp. ale jestem realista i w tak cudowne dzialanie nie wierze jedynie potrzebuje czystej sytuacji ktora przekona mnie co do dzialania jak narazie 50/50 A.. przestalem uzywac feromonow w pracy. Moze ktos da jakas rade albo wskazowke chetnie uslysze jakies opinie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sceptycyzm to zdrowe podejście :D Ja mam wrażenie, że phx bardziej działa na obcych niż znajomych. Od dawna nie korzystam z niego w sytuacjach zawodowo-biznesowych.

 

Do pracy to polecałbym NPA jako dobry sposób na budowanie szacunku.

 

PHX zdecydowanie do klubów i innych uwodzicielskich miejsc. A jak następnym razem zobaczysz wpatrzone w Ciebie oczy, to zagadaj. Będziesz wiedział czy to bluza czy feromony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Chikarą mam dobre doświadczenia. imho doskonale nadaje się do codziennego, regularnego stosowania. i nawet ten jej zapach lubię.

 

co do alko: jeśli poważnie myślisz o uwodzeniu, to musisz znać swoje granice i pilnować, żeby ich nie przekraczać. pijany myśliwy gó*no ustrzeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazenie ze akurat chikara na mnie nie dziala. Ale chyba jeszcze jest za wczesnie zeby wyciagac jakiekolwiek negatywne wnioski Kilkakrotnie jej uzywalem bez phx i zadnego efektu nie zauwazylem. Natomiast jestem ciekawy btb bo po uzyciu probki wraz z phx bylem pobudzony i chyba najlepiej sie czulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kolei:

1. phx to gigant. najprawdopodobniej czegokolwiek byś nie porównywał z phx to wypadnie blado. dlatego nie jest to produkt do codziennego używania. Impreza + klub to są warunki dla phx. Ewentualnie randka. A jak jeszcze trafisz na dziewczynę, która akurat ma chętkę na to i owo, to phx może jej ostro zamieszać w głowie

 

2. chikara - nie wiem, jakiego efektu się spodziewasz... Najlepiej stosuj regularnie i zapomnij o tym, że stosujesz. Ja odczuwałem zmiany polegające na większej otwartości na moją osobę. Łatwiej się z ludźmi rozmawiało. Jak takie ułatwienie wykorzystasz, to jest już zupełnie inna sprawa.

 

3. BTB + phx : to chyba najczęściej polecany mix. Nie bez przyczyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności