Skocz do zawartości

Zaczynam przygode z feromonami


marcia

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałam feromony pheromaxu :) i zdam relacje jak to na mnie podziała. Przyznam że jestem realistką i wiem , że aby kogokolwiek uwieść należy mieć preznecje, pewność siebie i własne poczucie wartości. Wydaje mi się że feromony to raczej efekt placebo ale nawet jesli....to i tak dobrze. Słyszałam że zapch tego jest nieciekawy, ale otworzylam flakonik i nie poczulam nic specjalnego, z tym że moj kot zaczął to obwąchiwac (ewidentnie coś czuje !). Mam nadzieje ze to cos nie bedzie dzialac na każde zwierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zaczynamy z grubej rury :)

Fakt trzeba mieć prezencje bez tego ani rusz ... w uwodzeniu (nie lubię tego słowa) zresztą to kobieca dyscyplina zatem nie powinnaś mieć problemu by usidlić jakiegoś nieszczęśnika :)

I muszę cie rozczarować ... feromony to nie placebo ... twój kot by ci to powiedział gdyby mógł mówić.

Jedynych zwierzaków jakich możesz się obawiać to ... mężczyźni.

Udanych łowów ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja rowniez zaczynam przygode z feromonami. Nie chcialam zakładać nowego wątku wiec pisze tu. Po pierwsze mam pytanie, gdzie kupujecie feromony tylko w sklepie feromony.pl. To prawda co o nim i o jego produktach tu http://zakupeon.pl/feromonypl piszą? Po drugie chcialabym sie zapytac ktory feromon jest najlepszy na nieśmialosc;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placebo ?? może w 5% reszta to naprawde dzialanie fero jestem o tym na 100 % przekonany :) jakby to racjonalnie wytłumaczyć hmm .. nie da się !!

Poprostu działa , zaczałem od PHX przez NPA po Chikare i musze powiedziec ,że kazda buteleczka jest wyjatkowa na swoj sposob , no moze oprocz tej ostatniej bo zapach mi sie nie podoba ale dzialanie jest ok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności