Skocz do zawartości

The Edge..wyczuwalność?


kaja28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..dopiero rozpoczynam swoją przygode z fero..podoba mi sie pewien facet z mojej pracy i chciałam sobie troche dopomoc..poniewaz i ja i On jesteśmy niesmiali..(ja tylko dlatego,ze istnieje miedzy nami bariera językowa..a On nie wiem dlaczego)zerkamy na siebie itp ale ta niesmiałosc paskudna :( ale do rzeczy..nie mam z nim bliskiego kontaktu..On z reguły jest gdzieś obok..coś grzebie,chodzi po korytarzu:) pytanie moje brzmi..czy np:mijając go na korytarzu..jest on w stanie wyczuć feromony? gdy np trwa to kilka sekund..czy potrzeba dłuższego kontaktu..zeby fero były przez niego wyczuwalne. Kupiłam The Edge myślicie,ze są dobre do uwodzenia..?

Pozdrawiam i prosze o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyczuje, ale nie spodziewaj się po feromonach cudów, trzeba jakoś nawiązać rozmowę samemu, skoro on tego nie robi, może też Tobie się podoba, tylko boi się, jak go odbierzesz, zwłaszcza, że z tego co wnioskuję jest obcokrajowcem. Ja na Twoim miejscu zaaplikowałbym feromony i nawiązał rozmowę na jakiś temat, możesz tylko zyskać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,On jest obcokrajowcem..i własnie problem w tym,ze w pracy no nie za bardzo mozemy pogadac..bo po pierwsze..on jest szefem,po drugie mnostwo osób tam pracuje..wiec nie za bardzo byłoby bajerzyć na korytarzu heh..no nie wiem zobaczymy..dzis otrzymałam fero no i jutro pierwsza aplikacja..nie oczekuje cudów..chce poprostu byc pewniejsza siebie..a co za tym idzie..moze wkoncu odwaze sie na jakis krok..bo jak narazie to on mnie tak zawstydza jak nigdy nikt..chciałabym spojrzec mu w oczy i sie usmiechnąć..ale dostaje paraliżu..a z drugiej strony wiem,ze kontakt mamy ograniczony..bo tylko sie mijamy,czasami stoi gdzies obok..i stad moje pytanie..czy bedzie On w stanie wyczuc fero ode mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The EDGE to nic innego jak perfumowane NPA. Jeśli chodzi o pewność siebie to dobry wybór. Ja po męskiej wersji NPA czułem dużą pewność siebie, zdarzało mi się mówić kobietom takie rzeczy, których w życiu bym nie powiedział, zarówno pozytywne, jak i negatywne, więc trzeba trochę uważać co się mówi. Musisz przetestować jak na Ciebie podziała ;) Miałem okazję wąchać damskie The EDGE, jak dla mnie fajny, unikatowy zapach, na pewno go wyczuje, bo jest oryginalny i mocny (wąchałem próbki - chusteczki, nie wiem jak to jest z flakonikiem, ale pewnie porównywalnie). Ja, jak chyba każdy facet, cieszę się, gdy kobieta się do mnie uśmiecha, więc nie czekaj, tylko działaj ;) Mam nadzieję, że fero w tym Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powie mi ktoś może ile psiknięć stosować tego The Edge..dzis pierwsza próba-2 psikniecia..nic nie zauwazyłam jak narazie..oprocz tego,ze ludzie byli jacys wyciszeni hehe no i jedna kolezanka,która od 2 lat sie do mnie ani razu nie odezwała..dzis przemówiła hih smieszne to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fero działa ludzie!!1..pisałam..długa opwowiesc..ale mi znikneło i juz mi sie nie chce pisac drugi raz..działa na kolezanki z pracy..kolegow nie ma :( no a moj luby nie wiem co z nim..czy na niego podziałało..kilka spojrzeń jak zawsze i to tyle :(..z dziewczynami przebywałam to zaobserwowałam przezabawne sytuacje..ogolnie bardzo udany dzień,wrecz niesamowity..chciałabym aby fero zawsze tak działało..aa zmniejszyłam dawke i od razu było widac efekty..:) a humor miałam taki,ze nie wiem..wszystkim sie udzielało..lgneli do mnie jak muchy..hehe a jedna kolezanka która mnie nie lubi..cały dzien ze mna pracowała i mowiła Kaja nie wyrzucisz mnie ..moge z tOba pracowac..a na koniec powiedziała,kurde dzis to Cie nawet lubie..kurde lubie Cie hih a druga nosiła mi kawy..co jej sie w ogole nie zdarza..zarazałam usmiechem..ale pewnosc siebie miałam tylko w stosunku do dziewczyn..na moj obiekt westchnien jak spojrzec głeboko w oczy nie mogłam..tak nie moge nadal..nie wiem On mnie paralizuje..ehh szkoda..testuje dalej..no ale z dziewczynami przebywam cały dzień..a z nim tylko sie mijamy..czasem stał gdzies niedaleko..ale nie wiem czy wyczuł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje..dzis jestem juz po pracy..i nawet nie było czasu zeby ktoś "wpadł w moje sidła" no na koniec kolezanka,która zazwyczaj wychodzi pierwsza..została ze mna i sobie gadałysmy..no zdaje mi sie ,ze moj luby dostał dzis po nozdrzach..ale nic wiecej sie nie wydarzyło..na koniec pracy gdy juz zostałam sama a on siedział przy biurku..miałam znowu szanse sie spojrzeć i sie usmiechnąć..ale ogarnął mnie standardowo paraliż..i dupa..głowa na dół i do domu heh nie ogarniam tego..nie wiem dlaczego tak sie ze mna dzieje..

PS zamowiłam PHX Typowo na podryw..nie mogłam sie powstrzymać..gdy juz wiem,ze fero działają..poczytac musze tylko co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze moje jedno spostrzezenie po zastosowaniu fero..macie tak,ze bardziej wyczuwacie zapachy..ja jak wejde w miejsce gdzie ktos stał..to zapach jakby wisiał w powietrzu..czuje go bardzo intensywnie..dwa razy dzis to zaobserwowałam..najbardziej jak stanęłam w miejscu w którym stał chwile wczesniej moj luby :) świetna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno mnie nurtuje..heh ja siedze i rozmyślam..Podam przykład : Jest grupa dziewczyn..no powiedzmy 3..jedna z nich uzyła fero (ja) hihi czy teraz jęsli potencjalnego faceta trafi w nozdrza..to On wie..która z lasek go przyciaga..?? czy istnieje mozliwosc,ze zawiesi sie na innej..wzrokowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec pracy gdy juz zostałam sama a on siedział przy biurku..miałam znowu szanse sie spojrzeć i sie usmiechnąć..ale ogarnął mnie standardowo paraliż..i dupa..głowa na dół i do domu heh nie ogarniam tego..nie wiem dlaczego tak sie ze mna dzieje..

PS zamowiłam PHX Typowo na podryw..nie mogłam sie powstrzymać..gdy juz wiem,ze fero działają..poczytac musze tylko co i jak..

 

No właśnie ten Twój paraliż..... Baardzo niedobrze. Bo feromony robią swoje, ale Twoje zachowanie..... od niego zalezy powodzenie "misji" ;-) Spróbuj chociaż nawiązać kontakt wzrokowy. Nie musisz od razu z nim rozmawiać. Po prostu nie spuszczaj głowy. Takie zadanie Ci daje na jutro :lol::lol::lol::lol::lol: Ni musisz też oczywiście patrzeć na Niego. Spróbuj patrzec gdzies z boku, obok niego. Albo rozejrzec się, ale na początek nie spuszczaj głowy. ok??? Jutro się proszę rozliczyc z zadania hehe :D:D:D

 

A jeszcze jedno mnie nurtuje..heh ja siedze i rozmyślam..Podam przykład : Jest grupa dziewczyn..no powiedzmy 3..jedna z nich uzyła fero (ja) hihi czy teraz jęsli potencjalnego faceta trafi w nozdrza..to On wie..która z lasek go przyciaga..?? czy istnieje mozliwosc,ze zawiesi sie na innej..wzrokowo :)

 

Wyczuje. Nie wiem jak, ale wyczuje. Przetestowane, sprawdzone, pewne :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiki..no to mam zadanie na jutro :) pewnie bedzie krótko w pracy no i mało okazji..ale pojde za Twoją radą..w sumie ostatnio własnie tak robiłam,ze patrzyłam jakby na Niego wprost..ale nie w oczy :) Mysle,ze On czuje co sie święci.. :D no w sumie to ja na niego patzxre dosc intensywnie,ale jak jest daleko odemnie..ostatnio sie na siebie popatrzyliśmy..przytrzymałam wzrok i spusciłam głowe troszke zawstydzona..no ale dałam rade :) gorzej jest jak sie mijamy,lub On siedzi i przechodze obok..wtedy jest masakra..

No nic..juz sie nie moge doczekac jutra..zdam relacje..pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh dzis uzyłam BTB chusteczke i zero efektów..wracam do The Edge..nie miałam za wiele okazji aby widziec mojego lubego..ale dzis zauwazyłam,ze kompletnie nie łapie ze mna kontaktu..gdy wkoncu ja sie dzis przełamałam i szukałam jego spojrzeń to On patrzył tylko przed siebie (jakby skrepowany)..jak nie patrzyłam to czułam ze On patrzy i tak wkółko..chyba dam se spokoj to jest bez sensu(odwagi na tyle nie mam zeby poprostu podejsc i powiedziec,ze mi sie podoba i tyle!)..ale feromonek bede uzywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm za mną pierwsze psiknięcie the edge...

 

1.Siora mówiła z początku że ładny zapach, następnie że dziwnie jej coś pachnie w domu...

 

2. Byłem na korepetycjach, pani była bardziej skupiona niż wcześniej i poważniejsza.

 

 

Aplikowałem jedno psiknięcie na jabłko..

 

Spróbuję pół psiknięcia i może za ucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie cały czas testy..ale w moim przypadku zauważyłam,ze odkąd uzywam fero..moj obiekt westchnień sie "zmienił" w stosunku do mnie i to NIE na plus..zaczął mnie unikać..mam przynajmniej takie wrazenie..na innych działa ok..faceci sie ogladają,zagadują,patrzą hipnotycznie wrecz czasami..a moj luby nic..zawsze sie kręcił koło mnie a teraz widze,ze naprawde mnie unika..moze dostał po nozdrzach i zwariował heheh jest nieśmiały i moze fero onieśmieliły go jeszcze bardziej chyba walczy ze swoją podświadomościa hihi..nie wiem jak to tłumaczyć..martwie sie,ze juz sie tego nie naprawi :( zaczęłam też ostatnio mixować :) PHX z The Edge..na facetów działa..:) na innych facetów..celem był jeden konkretny..ale to wynika tez z tego,ze ja z nim nie rozmawiam,tylko sie mijamy..wczoraj za to kolega nie mogł sie odemnie odkleić..Boze co ja z nim miałam hihiih..ale ja jemu sie zawsze podobałam i nie krył sie z tym..no ale wczorał przesadzał hihi Milych testów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,ze problem jest we mnie..bo juz było tak fajnie..a nagle ja sie zblokowałam i na bank On to wyczul i pewnie uznał to wszystko za bezsensowne i dał sobie spokój..dzis miałam kolejną próbke..trudno..od samego poczatku wiedziałam,ze to niemozliwe..ale widze ,ze fero na bank działają..co prawda na tych co nie ma..no ale coz zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności