Skocz do zawartości

Używany PHEROMAX - dochodzenie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem dwa dni temu pheromax 14ml for men od jednego z użytkowników ferum. Zapłaciłem za niego tylko 120zł, a ma on przebieg 4 psiknięcia. Trochę tanio prawda? No też trochę się o to boję, dlatego chciałbym zapytać was użytkowników o sprawdzone sposoby na sprawdzenie czy fero działają i czy nie były czasem rozcieńczane, bo wiadomo równie dobrze mogły być na 50% przebiegu i czymś uzupełnione stąd taka niska cena. Myślę o próbie przedawkowania aby sprawdzić ich prawdziwość, ale proszę o rady jakie będą odczucia po tym, a także proszę o inne sposoby na sprawdzenie działania, ponieważ mam na to 7 dni gwarancji, którą zaoferował mi ten użytkownik.

 

Proszę o szybkie odpowiedzi, bo możliwe że dzisiaj będzie przesyłka bądź jutro. Pozdrawiam :)

 

P.S. To moja pierwsza styczność z fero.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img189.imageshack.us/img189/388/dsc00602be.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/2166/dsc00603f.jpg

http://img109.imageshack.us/img109/4444/dsc00605p.jpg

Przesyłka przyszła i chce się was zapytać czy oryginalny phx tak wygląda z opakowania i butelki, chodzi o te szczegóły. A także moje inne pytanie czy jak wąchaliście phx prosto z butelki to śmierdziało tak mocno alkoholem? Tylko nim i nic więcej, also jak spryskam na siebie też tylko alkohol przy psiknięciu a potem nic nie czuję. Co prawda po całym psiku na szyję trochę czułem sie pobudzony, ale nie zauważyłem żadnej reakcji ludzi postronnych.

 

Tylko jedna sytuacja, jak wszedłem do spożywczaka to kobieta rozmawiająca z kasjerką nagle umilkła i spojrzała na mnie i wróciła po chwili do rozmowy. Jestem ciekaw czy ten Pheromax nie jest rozcieńczany z alkoholem hmm. Co o tym sądzicie? :?

 

Dodam iż po użyciu po jakichś 15 minutach poczułem doładowanie, czułem się jak po bardzo szybkim wypaleniu papierosa.

 

W domu psiknąłem się znowu na szyję i przejechałem wężykiem pod nosem, zero zapachu oprócz alko, a potem znowu nic, tylko troche oszołomiony się czuję. Oczywiście zrobiłem to specjalnie żeby przedawkować, sprawdzając czy to działa, no i głowa tak trochę jak na kacu i takie przepalony chodziłem ze dwie godziny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę jeszcze coś, chociaż czuję się jak psychicznie chory, który rozmawia sam ze sobą :roll:

Jechałem autobusem i miałem wrażenie, że jedna laska usilnie pragnie się o mnie obetrzeć kolanem, ale jednocześnie nie chce żebym to zauważył.

Druga sytuacja, byłem w szkole na poprawie sam w klasie z kumplem i nauczycielką od niemieckiego, byliśmy na dodatkowej lekcji i pisaliśmy poprawę ze sprawdzianu. Wszytko ok na początku nic nie mówiła, bo siedziała przy biurku swoim, a potem zaczęła się kręcić aby sprawdzić czy nei ściągamy :twisted: . Po tym jak przeszła obok mnie, zaczeła tak chodzić cały czas, jakaś milsza jak zwykle była i do tego zaczeła mi podpowiadać i kumplowi co mamy wpisywać w niektórych miejscach. A przed wejściem do klasy polałem na szyję delikatnie zmieszane perfumy Bruno Banani magic man z pheromaxem w stosunku 3:5(pheromax:perfuma). Jak myślicie to może być to? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak dalem phc pod nos czulem ich specyficzny zapach, ale podobno nie kazdy czuje fero. Ciezko jest mi powiedziec, ale wiem jedno, wolalbym wydac te 120 zl na npa z sklepu i miec caly rok gwarancji, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności