Skocz do zawartości

Po przerwie


Rekomendowane odpowiedzi

siema siema, jstem po dlugiej przerwie bez fero i wiecie co, chce je spowrotem, miec w moim zestawie perfum, idzie lato i w ogole ;) jezeli chodzi o roznice otoczenia bez i z fero, to moge smialo powiedziec, ze jest. Fero dodaje Ci tego czegos, ale wlasnie to cos, otwiera drzwi do reszty, ale to wszystko zalezy od was i jak to wykorzystacie. Podrywalem wiele kobiet, za sucho i z fero, na sucho szlo ale nie bylo tego czegos wlasnie ;) z fero idzie troche latwiej i to wlasnie daje nam przewage, zauwazylem tez ze agresywne fero nie jest dla mnie, wole cos spokojnego, i zamierzam sie do zakupy P6 i do tego probke phx zeby robic male dodatki z niego. co o tym mysla uzytkownicy ktorzy uwzywali P6, jak wy to widzicie, czy wart jest w ogole uwagi, zalezy mi na pozytywnym przekazie, nie tak jak np w przypadku npa, po ktorym czasmi czulem sie ze jest on za mocny i tym samym podstraszam od siebie ludzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci , że z NPA mam podobnie . Proboje stosować naprawde małe ilości jest to przewaznie 1 przechylenie buteleczki na nadgarstki i ostatnio mi sie zdarzyla smieszna sytuacja jak z kumplem poszlismy na obiad , gadamy i gadamy ale caly czas widzialem przestraszona mine z jego strony i pytam sie czy on sie mnie boi bo na kazde moje zdanie tylko przytakiwał , obojetnie co bym mu nie powiedzial to czulem ze by sie zgodził naprawde nie zła manipulacja :) W tym samym czasie obok stolika dosiadły sie 2 panie około 40 ładna i brzydka , ta ładniejsza po chwili spojrzala z tylu na nas ... yy na mnie :) i zaczela robic dziwne rzeczy jakby usiadla na krzesle które parzy , co chwile patrzyła na nasz stolik od czasu do czasu poprawa włosów , spojrzenie w lusterko czy wszystko ok :D . Natomiast ta brzydsza jakby sie przestraszyła i chyba namawiala caly czas do wyjscia , bo po 5 min nie zamowily nic i poszly .. nie zla beke mialem patrzac na to wszystko a mialem nasobie kropelke npa i psik chikary na t-shirt przykyte oczywiscie perfuma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności