Skocz do zawartości

Po raz kolejny...czy to działa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam to forum zastanawiając się czy kupić feromony czy nie...

 

Jest kilka tematów na temat skuteczności feromonów, większość osób tutaj twierdzi że działają.

 

Ja mam jednak wątpliwości. W opisie większości feromonów (dla mężczyzn) jest napisane, że tobie dodają pewności siebie, a u innych wywołują respekt do ciebie. Pomijam wpływ na kobiety.

 

Jak to możliwe, że ta sama substancja wąchana przez różne osoby daje różne rezultaty? Ja wącham zaaplikowane na siebie feromony i jestem bardziej pewny siebie, inni wąchają to samo i zamiast też być bardziej pewnymi siebie, czują do mnie respekt.

 

Jest to nielogiczne. Zatem jeżeli ten fragment opisu jest nieprawdziwy, to dlaczego reszta opisu, mówiąca o wpływie na kobiety, ma być prawdziwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@master.

Feromon to nie jakaś maść, która wpływa bezpośrednio na Ciebie, że np posmarujesz kolano i przestanie boleć. Feromon, dajmy na to NPA, wpływa na otoczenie. Gdybyś był w grupie powiedzmy 10-cio osobowej i 8 osób z tej grupy czułoby respekt przed Tobą, bacznie słuchała co masz do powiedzenia, pytała Cię o zdanie na ważne tematy, to jestem pewien, że własnie to zwiększy Twoją pewność siebie. Wydaje mi sie, że tak to mniej więcej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sluchaj shoguna, jak kupisz probke to po pierwsze niemozesz jej oddac, a po drugie jak kupisz drugi np wiekszy produkt to juz gwarancji nie masz bo jest ona tylko na pierwszy zakup, dlatego lepiej jest wydac wiecej kasy na cos duzego, normalnego i miec mozliwosc oddania tego przez caly rok jak stwierdzisz ze to lipa. A co do samego fero, cos w tym jest, ale nie licz na cudy, bo to nie magiczny eliksir, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na mnie nie działają. Próbowałam BTB, NPA oraz mix BTB+NPA.

Coś tam zauważyłam przy zastosowaniu chusteczki THE EDGE dodaną jako gratis do przesyłki. Myślałam, że NPA będzie działać tak samo - niestety myliłam się. Stosowałam różne dawki - od minimum po kilka kropel i nic. Nawet to cudowne, mocne NPA nikogo nie ruszyło - ani mnie ani innych, ani dobrze ani źle. Ogólnie jestem zawiedziona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Moim zdaniem? Ty wierzysz w to, że feromony sprawią, że będziesz pewniejszy siebie i tak się dzieje:)

 

Jeżeli tak jest, to mamy do czynienia z placebo :)

 

@the_naturat

Jeżeli feromony powodują tylko respekt u innych, który ma być źródłem mojej pewności siebie, to dlaczego mają inni czuć respekt tylko do mnie, a nie do siebie nawzajem? Albo czemu ja nie mam czuć do nich respektu, przecież to ja mam najbliżej nosem do źródła zapachu ?

 

Dalej widzę rażącą sprzeczność w opisie feromonów.

 

Skoro ja coś wącham bo wylałem to na siebie i ktoś wącha to samo bo akurat obok mnie przechodzi i obaj jesteśmy facetami to efekt musi być ten sam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Działa, ale na portwel. Dałem się osobiście skusić na zakup czegoś co ma być feromonem w atomizerze na stronie www perceptman.com. zapłaciłem kurierowi 147,- i otrzymałem ładnie opakowany atomizer z jakąś cieczą w środku która po jednym psiknięciu na nadgarstki czy szyję wywołuje dziwny posmak w ustach bez jakiegoś tam oddziaływania na inne osoby. Działanie może jakieś podprogowe i występuje jednak nie u mnie. A, ze sposobu zachowania się konsultanta przyjmującego zamówienia pod numerem 785513197 wszystko wskazuję,że to jest totalna lipa ponieważ mając oświadczenie na stronie o możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni, przepis ten jest już przekręcany przez gościa na telefonie na dziesięć dni od złożenia zamówienia, a nie otrzymania przesyłki. Oczywiście regulamin rzeka rozwalony jak delta Nilu. Siedziba firmy gdzieś na kajmanach.

A ze lubię grać krótko i ostro poćwiczę gości z perceptman.com w zakresie certyfikatów i dopuszczenia ciaczy do obrotu na Polski rynek, za pośrednictwem instytucji to tego prawem namaszczonych. Może i odpuściłbym temat ale trzykrotne pisemne odstąpienie od umowy za pośrednictwem okienka kontaktowego na ww stronie zostało zlane łącznie z rozmowami kolsultanta.

Czytają te wszystkie och ach jak to laski lecą na feromony to bzdura a jeżeli już jest jakaś poprawa w tym pdrywie to tylko na zasadzie podbudowania siebie samego uwierzenia w siebie za jedyne 147 polskich złociszy. Smieszne jest to w tym wszystkim że musimy zapłacić żeby uwierzyć że jesteśmy wielcy mamy jaja i pare.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności