Skocz do zawartości

WSZYSTKO O BTB!


AGNIECHA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo prosiłabym użytkujących BTB by napisali swoje opinie na temat produktu.

Ponieważ mówi się, że jest uniwersalny chciałabym wiedzieć jak wpłynął na Wasze relacje w każdej kategorii (związek - zwłaszcza to, uwodzenie, praca, egzaminy itp.), jakie macie odczucia po tych feromonach, jak je oceniacie. Czyli ogólnie WSZYSTKO co Wam się nasunie o tym produkcie.

A i jeszcze jedno! Chodzi TYLKO I WYŁĄCZNIE O SAMO BTB! Bez mieszanek z innymi feromonami, o których są posty na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB to zapach prawdziwej Kobiety. Podkreśla najlepsze strony Twojej kobiecości, maskując przy tym Twoje drobne wady. Gdy aplikujesz BTB na swoją skórę, akcentujesz swoją atrakcyjność, pachniesz pożądaniem i jeżeli chcesz, możesz sprawić, że ciężko będzie się Tobie oprzeć. BTB :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo BTB w moim przypadku jest całkowicie niezauważalne (by nie rzec nieskuteczne). w swoim czasie byłem do nich mocno uprzedzony. wręcz uważałem, że to pieniądze wyrzucone w błoto. i to niezależnie od dawki (od 1 do 6 kropel).

dopiero zmieszane z NPA pokazało moc. :)

ale o miksy nie pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje sie dość sporo, ale to przeciez indywidualna sprawa. Zastanawia mnie to, że często sugeruje się nowym użytkownikom, aby zaczynali stosować fero pojedyńczo. A ja z własnego doświadczenia już wiem, że niektóre fero zwłaszcza typowo socjalne objawiają swoją moc dopiero w połączeniu z innymi. Dlatego też uważam że z tym stosowaniem solo to niedokońca właściwa sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zastanawiam się od naprawdę dłuższego czasu nad BTB. Samym BTB. W końcu jak człowiek kupuje feromon za prawie 200 zł to chciałby żeby działał sam, bez dodatkowego zakupu kolejnego feromonu za kolejne 200 zł ;)

Zależy mi na poprawieniu relacji w związku. Myślałam również nad Pheromax Oxytocin, ale w tej chwili niestety przy innych wydatkach nie stać mnie na niego. Dlatego pytam o BTB. Szukałam opinii w Internecie i miał nawet dobre, a tutaj Panowie piszecie, że nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam BTB i stosuję od tygodnia. Zdaję sobie sprawę, że to zdecydowanie za krótko na zbyt krytyczne opinie więc napiszę tylko ogólne odczucia od czasu stosowania. Pominę to, że w moim przypadku miałam pecha co do kuriera i ta ekspresowa wysyłka w moim przypadku nie wypaliła 8)

Póki co nie zauważyłam żadnej zmiany od stosowania BTB - ani we mnie, ani w innych ludziach. Zaczęłam od kropelki i co jakiś czas sobie podnosiłam -bez jakichkolwiek zmian. Ani na lepsze ani na gorsze.

Dodam, że moja siostra oraz mama nie wyczuwają żadnego zapachu w BTB. Dałam im do powąchania zarówno siebie po nałożeniu (jeszcze przed zakryciem perfumem) jak i buteleczkę. Ja natomiast wyczuwam zdecydowanie mieszankę potu z czymś mi nieznanym. Nie jest to jednak uciążliwe.

Do BTB dostałam gratis próbkę Perception i chusteczkę The Edge. Postanowiłam na BTB zastosować wspomnianą chusteczkę. I wtedy zauważyłam efekt. We mnie. Stałam się bardziej pewna siebie, wesoła, spontaniczna, uśmiechałam się do wszystkich a oni odwzajemniali uśmiech a zazwyczaj otaczam się raczej "skorupą". Nawet mój partner zauważył zmianę w moim zachowaniu, powiedział, że ma przeze mnie dobry humor. W pociągu non stop uśmiechał się do mnie jakiś chłopak.

No cóż, przyznam, że czułam się wtedy bardzo dobrze i jeśli The Edge to zapachowa, gorsza wersja NPA to koniecznie chciałabym to NPA wypróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności